PDA

View Full Version : استفاده از اديتور

elham.net
سه شنبه 19 مرداد 1389, 22:04 عصر
ميخوام از ويراستار tinymce در برنامه م استفاده كنم براي اينكه كاربر بتونه مطلبش را داخلش بنويسه اما اصلا نميدونم بايد چيكار كنم؟
من تازه php را شروع كردم ولي اين برنامه را كه يك وبلاگ ساز هست خيلي زود تحويل بدم لطفا كمكم كنيد

LORD AELX
سه شنبه 19 مرداد 1389, 22:15 عصر
ميخوام از ويراستار tinymce در برنامه م استفاده كنم براي اينكه كاربر بتونه مطلبش را داخلش بنويسه اما اصلا نميدونم بايد چيكار كنم؟
من تازه php را شروع كردم ولي اين برنامه را كه يك وبلاگ ساز هست خيلي زود تحويل بدم لطفا كمكم كنيد

این ویراستار ها در واقع تمام محتوی وارد شده را در پشت صحنه بصورت HTML ذخیره می کنند و کار با داده های درون اون مثل کار با یک TEXTAREA معمولی هستش با این تفاوت که باید از Javascript و یا بهتر بگم jQuery برای تبادل مقادیر استفاده کنید. شما اگر یک نسخه از این ادیتور را از سایت آن (http://tinymce.moxiecode.com/) دریافت کنید، همراه آن demo و یا example موجود است که می توانید نحوه کار با آن را ببینید. همچنین بخش documentation در وبسایت آن می تواند شما را همراهی کند.

موفق باشید :قلب:

elham.net
سه شنبه 19 مرداد 1389, 22:22 عصر
ولي من مي خوام توي كدهاي php از اين اديتور استفاده كنم
منتهي نميدونم چطوري و چه قسمتي از اون را بايد به كدم اضافه كنم كه كاربر بعد از ورود به سايت من بتونه از اين اديتوري كه در سايت من تعبيه شده استفاده كنه

binyaft
سه شنبه 19 مرداد 1389, 22:34 عصر
اگه دنبال کار با فرم ها و ثبت نوشته های از طریق فرمها میگردی
برو به سایت boplo.ir یه مطلب هست در این مورد
"کار با فرمها یک بار برای همیشه"

LORD AELX
سه شنبه 19 مرداد 1389, 22:44 عصر
ولي من مي خوام توي كدهاي php از اين اديتور استفاده كنم
منتهي نميدونم چطوري و چه قسمتي از اون را بايد به كدم اضافه كنم كه كاربر بعد از ورود به سايت من بتونه از اين اديتوري كه در سايت من تعبيه شده استفاده كنه

مشکلی نداره، اون دیگه سمت سروره و همانطور هم که گفتم، مثل کار با یک TEXTAREA معمولی هستش... داده های توی اون هم بصورت HTML وارد شده...

موفق باشید :قلب: