PDA

View Full Version : مشکل در نصب VS

saman2
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 01:38 صبح
با سلام به همه دوستان برنامه نویس
من قصد داشتم تا VS 2005 و یا C# 2008 رو روی سیستمم نصب کنم اما متاسفانه در هر دو مورد بعد از توزیع و کپی فایلها در دایرکتوری TEMP و در همان مراحل آغازین نصب از TOOLKIT SUITE...ارور میده و نصب رو خاتمه میده. سیستم عامل من XP SP2 هست و فکر هم نمی کنم با توجه به مستندات VS از نظر سخت افزاری سیستمم مشکلی داشته باشه.
این نکته هم قابل ذکره که من قبلا VS 2005 رو روی همین سیستم تحت WINDOWS SERVER 2003 و C# 2008 رو هم تحت XP SP3 نصب و استفاده کرده ام. ولی همیشه روی این ویندوز فعلیم نصب نمیشه و ارور میده.
آیا کسی از دوستان میدونه مشکل چیه و میتونه کمکم کنه؟
مرسی

saman2
جمعه 22 مرداد 1389, 01:58 صبح
سلام مجدد

با سلام به همه دوستان برنامه نویس
من قصد داشتم تا VS 2005 و یا C#‎ 2008 رو روی سیستمم نصب کنم اما متاسفانه در هر دو مورد بعد از توزیع و کپی فایلها در دایرکتوری TEMP و در همان مراحل آغازین نصب از TOOLKIT SUITE...ارور میده و نصب رو خاتمه میده. سیستم عامل من XP SP2 هست و فکر هم نمی کنم با توجه به مستندات VS از نظر سخت افزاری سیستمم مشکلی داشته باشه.
این نکته هم قابل ذکره که من قبلا VS 2005 رو روی همین سیستم تحت WINDOWS SERVER 2003 و C#‎ 2008 رو هم تحت XP SP3 نصب و استفاده کرده ام. ولی همیشه روی این ویندوز فعلیم نصب نمیشه و ارور میده.
آیا کسی از دوستان میدونه مشکل چیه و میتونه کمکم کنه؟
مرسی
دوستان خواهشا کمک کنن، وقت محدوده!

saman2
دوشنبه 25 مرداد 1389, 00:33 صبح
سلام مجدد

دوستان خواهشا کمک کنن، وقت محدوده!

خیلی ممنون از دوستان که کمک کردین، البته دیگه لازم نیست خودتون رو زحمت بندازین و سیل پاسخها رو سمت من روانه کنید، چون خودم دل رو به دریا زدم و دوباره win server رو و بعد هم VS رو روی اون نصب کردم و همه چی حل شد! :بامزه: