PDA

View Full Version : Refresh شدن ، بدون از دست دادن اطلاعات Form

popcorn
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 12:09 عصر
سلام

من می خوام که تو سایتم پرداخت آنلاین رو راه بندازم. حالا وقتی توی صفحه پرداخت کاربر اطلاعاتی رو وارد کرده و دکمه پرداخت رو میزنه بعد از این که به صفحه بانک رفت و پول رو واریز کرد و به همون صفحه پرداخت برمی گرده ولی نباید اطلاعاتی رو که قبلا وارد کرده از بین بره ، یک پیام هم دال بر موفقیت آمیز بودن به صفحه اضافه بشه و تایید نهایی رو بزنه.

حالا این کار چگونه انجام می گیره یعنی با رفرش شدن همون صفحه اطلاعات قبلی از بین نره. با php یا javascript ؟

LORD AELX
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 12:17 عصر
کاری نداره، فقط کافیه با متد isset بررسی کنید ببینید آیا قبلا اون فیلد پر شده یا نه، اگر پر شده بود، همون مقدار رو از آرایه REQUEST_$ یا ... بخونید و در value چاپ کنید. :چشمک:

موفق باشید :قلب:

binyaft
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 12:28 عصر
با SESSION ها در پی اچ پی یا کوکی ها در جاوا اسکریپت ، البته کوکی ها توصیه نمیشه ، چون امنیتش پایینه
ممکنه کاربر اطلاعات حسابش رو از یه کافی نت بده و اطلاعات رو مرورگر ثبت میشه ، بعد همه میتونن ازش استفاده کنن :لبخند:

popcorn
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 18:27 عصر
ممنون از جواب دوستان .
اما مثل این که منظورم رو نفهمیدید. خودم اینا رو میدونم. منظورم اینه که فرض کنید تو این صفحه می خوایم یه چیزی رو بخریم رو دکمه خرید کلیک می کنیم بعد از باز شدن صفحه بانک و واریز وجه صفحه خرید خود به خود لود بشه با اطلاعاتی که بانک براش می فرسته. چنین چیزی امکان پذیره؟
تو بعضی از فروشکاهها دیدم.

یا اینکه باید target صفحه خرید، سایت بانک باشه و ادرس برگشتی از بانک هم همون صفحه خرید باشه که توسط فیلدهای ذخیره شده ای که توسط php ذخیره شدن، صفحه خرید دوباره لود بشه و مشتری تایید نهایی رو بزنه ؟

ArtMiz
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 01:55 صبح
تا اونجایی که من می دونم هر بانکی به شما یه سری دستور با پارامترهای خودش معرفی می کنه که شما با چک کردن اونا می تونین بفهمین چه کاری انجام شده.