PDA

View Full Version : از کجا شروع کنم؟

Virologist
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 14:06 عصر
سلام دوستان
از شما به خاطر این پست عذرخواهی میکنم چون احتمالا بارها و بارها توسط کسان دیگه ای ارسال شده اما به خاطر تعدد پست ها همه ی اونها رو نمیتونم بخونم
کاملا مبتدی هستم و میخوام از صفر شروع کنم

غلامرضا شریفی
یک شنبه 14 شهریور 1389, 16:42 عصر
يك كتاب
http://www.4shared.com/document/HXXbdXCl/Mobile_Programming_FA.html

CYCLOPS
یک شنبه 14 شهریور 1389, 17:45 عصر
يك كتاب
http://www.4shared.com/document/HXXbdXCl/Mobile_Programming_FA.html

دوست عزیز این PDF آموزشی چی هست ؟؟
جاوا ، سیمبین ، آندروید یا ویندوز موبایل ؟؟

nima898
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 12:23 عصر
سلام دوستان
از شما به خاطر این پست عذرخواهی میکنم چون احتمالا بارها و بارها توسط کسان دیگه ای ارسال شده اما به خاطر تعدد پست ها همه ی اونها رو نمیتونم بخونم
کاملا مبتدی هستم و میخوام از صفر شروع کنم
من هم می خوام شروع کنم لطفا راهنمایی کنید

aghanaser
دوشنبه 05 مهر 1389, 01:37 صبح
باسلام
با اجازه ي اساتيد;
دوستان شما اول بايد مشخص كنيد كه مي خواهيد برنامه نويسي موبايل را با چه زباني شروع كنيد. به عنوان مثال براي گوشيهاي JAVA - SYMBIAN - Android - iPHONE و...
تا بعد دوستان راهنمايي لازم را ارايه بدن...
با تشكر

nima898
سه شنبه 06 مهر 1389, 22:23 عصر
دوستان شما اول بايد مشخص كنيد كه مي خواهيد برنامه نويسي موبايل را با چه زباني شروع كنيد. به عنوان مثال براي گوشيهاي JAVA - SYMBIAN - Android - iPHONE و...

j2me رو برای شروع ترجیح میدم

Variable
دوشنبه 19 مهر 1389, 15:13 عصر
باسلام
با اجازه ي اساتيد;
با تشكر

سلام .می خوام از همین جایی که گفتید شروع کنم . لطف کنید بفرمایید اینا چه فرقی با هم دارن . واز روی چه حسابی باید یکی شون رو انتخاب کنیم .
مثلا فکر می کنم .سهولت در نوشتن،اجرا و دیباگ کردن ودر اخر انتشار. اینها فاکتورای خوبی واسه گزینش هستند.
و باز هم مثلا اینکه کدوم از اینا مقبولیت دارن، فراگیر هستند. و کدومشون عمرشون به پایان نرسیده و در آینده رشد می کنه . وآینده روشنی دارن.
می دونید من معتقدم واسه یه تازه کار اولین چیزی که الزامیه . قبل از هر دانشی ... اینکه بتونه با سرعت یه تیکه کد بنویسه. کدی که اجرا بشه . و بعد بره سره اصل مطلب ..

من هیچ دانشی ندارم . فقط سوالایی که قبل از شروع هر چیزی به ذهنم می رسه گفتم. و خواهش می کنم . سریعترین و راحت ترین راه برای نوشتن یه برنامه ساده معرفی کنید .:تشویق: