PDA

View Full Version : قرار دادن password برای روی database مانند برنامه access

asgari2005
شنبه 11 تیر 1384, 19:19 عصر
قرار دادن password برای روی database مانند برنامه access در SQL Server 2000
من می خواهم مانند برنامه access بر روی database پسورد قرار دهم طوری که زمانی که SQL Server 2000 را اجرا می کند از کاربر پسورد بخواهد البته من از ویندوز 2000 server استفاده می کنم و همچنین برنامه تحت دامین بر روی سرور اجرا می شود من می خواهم حتی ادمین سرور نتواند بدون پسورد بانک ما در اس کیوال سرور باز کند تا آن را خراب کند

Krubnik
یک شنبه 12 تیر 1384, 10:52 صبح
روی SQl Server Registration کلیک راست کنید و Edit SQL Server Registraion Properties رو انتخاب کنید. در پنجره ای که ظاهر می شود Use SQL Server Authentication رو انتخاب کنید و Login Name و Password خودتون رو وارد کنید. سپس Always Prompt ... رو نیز فعال کنید.

قبلش یک Backup هم از DBتون بگیرید بد نیست.

AminSobati
دوشنبه 13 تیر 1384, 00:10 صبح
ضمن اینکه لاگین مربوط به Adminهای ویندوز رو باید حذف کنین تا با Windows Autentication حتی Admin هم نتونه وارد بشه.

Krubnik
دوشنبه 13 تیر 1384, 09:22 صبح
در این روش فقط با SQL Authentication می تونید وارد SQL بشید.

asgari2005
دوشنبه 13 تیر 1384, 22:43 عصر
ضمن اینکه لاگین مربوط به Adminهای ویندوز رو باید حذف کنین تا با Windows Autentication حتی Admin هم نتونه وارد بشه.

من از کجا می توانم این کار را انجام دهم لطفا راهنمایی کنید

AminSobati
چهارشنبه 22 تیر 1384, 22:16 عصر
از قسمت Security > Logins

babak_delphi
جمعه 31 تیر 1384, 20:19 عصر
سلام
من هم همین مشکل رو دارم ولی با این روش نتونستم موفق بشم
لطفا راهنماییم کنید

ممنون

babak_delphi
جمعه 31 تیر 1384, 20:21 عصر
ضمنا من می خوام که وقتی Database رو به جای دیگه ای منتقل کردند باز هم نشه بازش کرد

AminSobati
جمعه 31 تیر 1384, 23:53 عصر
بابک جان منطق Administration چنین چیزی رو اجازه نمیده. یک Admin هیچ اختیاری ازش قابل سلب نیست. لذا وقتی دیتابیس رو منتقل کنین اگر در SQL Server مقصد، شما Admin باشید میتونین مجددا Attach کنین.

babak_delphi
شنبه 15 بهمن 1384, 14:13 عصر
پس یعنی هیچ راهی برای گذاشتن پسورد دائمی روی دیتابیس نیست؟

mehranFX
شنبه 15 بهمن 1384, 14:29 عصر
شرکت NetLib ابزاری واسه Encryption بانکهای SQL Server ارائه کرده که می تونی از اون استفاده کنی و در عمل بدون پسورد هم بانکهای تو و حتی پشتیبانهای اون ها هم محافظت شده است :
http://www.netlib.com