PDA

View Full Version : درخواست کد چاپ داده های دیتا گرید ویو

salehvasaleh
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 17:19 عصر
کدی که بواسطه قرار دادن اون بر روی یک باتن بتونیم داده های یک دیتا گرید ویو را چاپ کنیم چطوری هست؟ممنون

حجتی نیا
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 17:57 عصر
کدی که بواسطه قرار دادن اون بر روی یک باتن بتونیم داده های یک دیتا گرید ویو را چاپ کنیم چطوری هست؟ممنون
این یه برنامه واسه چاپ دیتاگریده که کدش خیلی راحته و از یه dll استفاده میکنه ..

salehvasaleh
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 18:07 عصر
این یه برنامه واسه چاپ دیتاگریده که کدش خیلی راحته و از یه dll استفاده میکنه ..
ممنون دانلود کردم می شه توضیح بدید باید چطوری از این استفاده کنم. دانلودش کردم ولی ندونستم باید چیکار کنم اگه می شه توضیحی بدید.ممنون

حجتی نیا
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 18:31 عصر
ممنون دانلود کردم می شه توضیح بدید باید چطوری از این استفاده کنم. دانلودش کردم ولی ندونستم باید چیکار کنم اگه می شه توضیحی بدید.ممنون
اول باید dll رو به reference برنامت اضافه کنی .. دوتا کلاس تو پوشه PrintBlocks هست که به برنامت اضافه کن (طبق خواسته های خودتم میتونی تنظیمش کنی) نحوه استفاده ازdll و فراخوانی کلاس ها و چاپ گرید تو خود برنامه هست ...

salehvasaleh
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 18:47 عصر
اول باید dll رو به reference برنامت اضافه کنی .. دوتا کلاس تو پوشه PrintBlocks هست که به برنامت اضافه کن (طبق خواسته های خودتم میتونی تنظیمش کنی) نحوه استفاده ازdll و فراخوانی کلاس ها و چاپ گرید تو خود برنامه هست ...
راستش کم دانشی منه دیگه . :گریه:راه دیگه ای که ساده تر باشه وجود نداره؟

mmd2009
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 22:32 عصر
راه دوست عزیزمون حجتی نیا ساده بود و العا شما کجاشو نفهمیدی بیشتر توضیح بدید

salehvasaleh
جمعه 22 مرداد 1389, 11:59 صبح
امکانش هست این توضیحو بگید که یعنی قدم به قدم باید چیکار کنم؟می شه؟

حجتی نیا
جمعه 22 مرداد 1389, 12:21 عصر
امکانش هست این توضیحو بگید که یعنی قدم به قدم باید چیکار کنم؟می شه؟
قدمش همینه که گفتم .. متوجه نمیشم دیگه کجاش رو توضیح بدم ..
اون مراحلو که گفتم انجام دادین ؟؟

salehvasaleh
جمعه 22 مرداد 1389, 12:28 عصر
قدمش همینه که گفتم .. متوجه نمیشم دیگه کجاش رو توضیح بدم ..
اون مراحلو که گفتم انجام دادین ؟؟
عیبی نداره برناممو بزارم تا این مرحله چاپشو برام انجام بدین؟ ممکنه؟می خوام توی یک از فرمها امکان چاپ برقرا بشه.

حجتی نیا
جمعه 22 مرداد 1389, 13:26 عصر
عیبی نداره برناممو بزارم تا این مرحله چاپشو برام انجام بدین؟ ممکنه؟می خوام توی یک از فرمها امکان چاپ برقرا بشه.
قول نمیتونم بدم سریع بهت بدم چون رو یه برنامه دارم کار میکنم ، اگه با این موضوع مشکلی نداری بزار ..
ولی در کل موضوع پیچیده ای نیست، روش یکم کار کنین یاد میگیرین . اینکه یه نفر دیگه انجامش بده میشه همون ضرب المثل ماهی دادن و ماهیگیری یاد دادن ..!!

salehvasaleh
جمعه 22 مرداد 1389, 16:27 عصر
قول نمیتونم بدم سریع بهت بدم چون رو یه برنامه دارم کار میکنم ، اگه با این موضوع مشکلی نداری بزار ..
ولی در کل موضوع پیچیده ای نیست، روش یکم کار کنین یاد میگیرین . اینکه یه نفر دیگه انجامش بده میشه همون ضرب المثل ماهی دادن و ماهیگیری یاد دادن ..!!
ممنون. من روشو یاد گرفتم ولی قطعا یه جاش یه کار رو غلط انجام می دم می خوام با مشاهده صحیحش و مقایسش با مال خودم روش صحیح بقهمم. ممنون هر وقت تونستید بزاریدش.ممنون

babak1
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:24 عصر
این DLL هم بسیار عالی هستش و تنظمیات زیادی هم در کلاس های خودش برای چاپ داره.
ابتدا DLL رو به reference اضافه کنید
برای چاپ گرید کافیه کد زیر رو بنویسید:

print_dgv.PrintDGV.Print_DataGridView(GridName,tru e);