PDA

View Full Version : خبر: دانلود پروژه آزمون ساز آئین نامه رانندگی

bayatb
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 21:47 عصر
با سلام به تمامی دوستان
من سیستم آزمون ساز آئین نامه رانندگی رو با زبان سی شارپ تحت وب و SQL2000 نوشتم و درون این تاپیک قرار دادم تا افراد مبتدی بتونند ازش در جهت یادگیری استفاده کنند و همچنین از دوستانم خواهش می کنم اگر پیشنهاد یا انتقادی در مورد این پروژه دارند، در این تاپیک مطرح کنند.

KavoshGar_ir
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 22:28 عصر
با سلام به تمامی دوستان
من سیستم آزمون ساز آئین نامه رانندگی رو با زبان سی شارپ تحت وب و SQL2000 نوشتم و درون این تاپیک قرار دادم تا افراد مبتدی بتونند ازش در جهت یادگیری استفاده کنند و همچنین از دوستانم خواهش می کنم اگر پیشنهاد یا انتقادی در مورد این پروژه دارند، در این تاپیک مطرح کنند.
سلام
موضوع پروژه در نوع خودش خوب انتخاب شده ....

من پروژه شما را دانلود کردم همین که با همت والا به جمع برنامه نویسان وب وارد شدید را تبریک میگم.

چند پیشنهاد داشتم که البته به نوعی انتقاد هم محسوب میشه ...

1.روی معماری لایه ها بیشتر تحقیق و کار کنید! شما در هر صفحه یه کانکشن باز کردید اکزکیوت کردید و ... بهتر نبود یک کلاس برای متد های sql و یک کلاس برای هر جدول دیتابیس داشته باشید؟ لایه 3 را حتما آموزش ببینید و در آپدیت بعدی نرم افزارتون بگنجانید!

2.دسترسی به صفحات مختلف امکان پذیر نیست! چرا در طراحی سایت منو ندارید؟!

3.امنیت روی صفحاتی که بعد از لوگین به نمایش در میاد نیاز نیست؟! من اگر اسم صفحات بعد لوگین را بدونم بدون لوگین به اون صفحات وارد میشم!

و ....

در کل خوب استارت زدید برای شروع خوبه ....