PDA

View Full Version : سوال: نام کلاس آدرس بار Explorer !!!!

Saman_12
جمعه 22 مرداد 1389, 15:08 عصر
سلام دوستان عزیز برنامه نویس.
من می خوام هندل آدرس بار Explorer رو با استفاده از API های FindWindow و FindWindowEx بدست بیارم.
کار کاردن با این دو API رو بلدم اما نام کلاس آدرس بار رو نمی دونم.(برای بدست آوردن هندل یک شی روی یک پنجره از با دادن نام کلاس اون پنجره به FindWindowEx می توان هندل شی مورد نظر رو به دست آورد.(البته باید هندل اون پنجره رو هم بهش بدید)):متفکر:
به جزء نام کلاس آدرس بار اگه دوستان لطف کنن و بگن که چط.وری میتونم به Explorer یه Refresh بدم ممنونشون میشم.:قلب:
باتشکر.

vbworm
جمعه 22 مرداد 1389, 20:41 عصر
شما با نرم افزار Remote Spy که همراه ویژوال بیسیک 6 نصب میشه، میتونی این کار رو انجام بدی. برای Refresh کردن اکسپلورر میتونی کلید F5 رو بهش Send کنی.

Saman_12
جمعه 22 مرداد 1389, 21:54 عصر
Vbworm جون این نرم افزاری که گفتی رو توی سیستم پیدا کردم اما از محیط و طریقه استفادش هیچی نفهمیدم!:کف:
اگه براتون مقدور کمی درباره طریقه استفاده از این نرم افزار توضیح دهید.:خجالت:
متشکرم.:قلب:

vbworm
شنبه 23 مرداد 1389, 02:45 صبح
وقتي بازش ميكني يه علامتي وسط يه مربع هستش. اونو با موس بگير و ببر روي فرم يا هرجايي كه ميخواي. هندل و نام كلاس اونجا رو بهت ميده

Saman_12
شنبه 23 مرداد 1389, 03:51 صبح
دستت درد نکنه درست شد!
اما برای اونایی که که .net کار هستن و به vb6 دست رسی ندارند.(نام کلاس آدرس بار میتونه یکی از موارد زیر باشه که توی ویندوز های مختلف فرق میکنه) :
WorkerW
ReBarWindow32
ComboBoxEx32

xrezax
شنبه 23 مرداد 1389, 05:31 صبح
کجای ویژوال نصبه این ؟؟؟؟ Remote Spy

Mani_rf
شنبه 23 مرداد 1389, 10:43 صبح
کجای ویژوال نصبه این ؟؟؟؟ Remote Spy

این برنامه از ابزار های ارائه شده در Visual Studio 6 بود و در نسخه .Net حذف شده.

Saman_12
شنبه 23 مرداد 1389, 15:24 عصر
XrezaX شما توی کل سیستمت یه سرچ بزن پیدا می کنی!(شما کاربر vb6 هستین درسته دیگه ؟)
اگه پیدا هم نکردی مشکلی نیست من دیشب یه برنامه واسه این کار پیدا کردم که کار همون رو می کنه :