PDA

View Full Version : laptop برای برنامه نویسی

HjSoft
شنبه 23 مرداد 1389, 13:37 عصر
سلام ، مدتیه تو سر من افتاده برم لپتاپ بگیرم . اما موندم چه مارکی و چه مدلی بگیرم ، دوستان می تونن چند تا مدل پیشنهاد کنن و اگر هم میتونن مقایسه ای بین مارک های مختلف داشته باشن . در ضمن کسی میدونه چقدر تفاوت قیمت اینجا با دبی هست ؟ یعنی میصرفه از دبی لپتاپ بگیرم ؟

vb8334
شنبه 23 مرداد 1389, 14:16 عصر
سلام ، مدتیه تو سر من افتاده برم لپتاپ بگیرم . اما موندم چه مارکی و چه مدلی بگیرم ، دوستان می تونن چند تا مدل پیشنهاد کنن و اگر هم میتونن مقایسه ای بین مارک های مختلف داشته باشن . در ضمن کسی میدونه چقدر تفاوت قیمت اینجا با دبی هست ؟ یعنی میصرفه از دبی لپتاپ بگیرم ؟

سلام

برو به این لینک : http://forum.p30world.com/forumdisplay.php?f=259

HjSoft
شنبه 23 مرداد 1389, 15:04 عصر
ممنون از لینکت ، اما جواب های من نبود . دوستان چند تا مدل لپتاپ که استفاده می کنید رو مثال بزنید .

ricky22
شنبه 23 مرداد 1389, 16:17 عصر
cw16
راحت
زیبا
سریع
خوش دست

h.alizadeh
شنبه 23 مرداد 1389, 22:00 عصر
سلام،
اول ایشالله مبارکت باشه:p
دوم من شنیدم از شهرخودمون لپتاپ بگیریم از همه چیز بهتره یعنی گارانتیش همینجا باشه...

Felony
شنبه 23 مرداد 1389, 22:19 عصر
من Dell 1555 دارم و فوق العاده ازش راضی هستم ، الان همین مدل با Config جدید اومده که دارای پردازنده های Core i7 هستند .

East.Tiva
شنبه 23 مرداد 1389, 22:23 عصر
رجوع کن به اینجا (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1065529&postcount=17)

Web.Designer01
شنبه 23 مرداد 1389, 23:22 عصر
رجوع کن به اینجا:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=223753

HjSoft
یک شنبه 24 مرداد 1389, 09:23 صبح
ممنون دوستان / من لینک های بالا قبلا مرور کردم / از چند نفر که پرسیدم گفتند که از خارج بگیری بهتره ، چون قطعات اصلیش همراهش هست . هیچیزی از روی لپتاپ کم نشده اما وقتی میاد تو ایران این وسایل اضافه که حذف میشه هیچ ، واسه یه گارانتی 30 هزارتومانی ، 300 - 400 تومان قیمتش میره بالا ، ایا این حقیقت داره ؟

FastCode
یک شنبه 24 مرداد 1389, 10:09 صبح
ممنون دوستان / من لینک های بالا قبلا مرور کردم / از چند نفر که پرسیدم گفتند که از خارج بگیری بهتره ، چون قطعات اصلیش همراهش هست . هیچیزی از روی لپتاپ کم نشده اما وقتی میاد تو ایران این وسایل اضافه که حذف میشه هیچ ، واسه یه گارانتی 30 هزارتومانی ، 300 - 400 تومان قیمتش میره بالا ، ایا این حقیقت داره ؟
آره.ولی معمولاً شدتش این مقدار نیست که گارانتی رو ۱۰ برابر بگیرند.
مشکل دیگه ای هم که وجود داره پولی هست که گمرک ایران میگیره.

Felony
یک شنبه 24 مرداد 1389, 13:18 عصر
خرید از خارج از کشور براتون حدود 100 هزار تومن ارزون تر در میاد .

HjSoft
یک شنبه 24 مرداد 1389, 17:22 عصر
آره.ولی معمولاً شدتش این مقدار نیست که گارانتی رو ۱۰ برابر بگیرند.
مشکل دیگه ای هم که وجود داره پولی هست که گمرک ایران میگیره.
نه کلا گفتم ، معمولا میگن واسه گارانتی از ایران خرید کنیم ، اما این گارانتی قط 30 تومان هست .
[مجتبی تاجیک = QUOTE]خرید از خارج از کشور براتون حدود 100 هزار تومن ارزون تر در میاد .[/QUOTE]
فکر نکنم اینقدر کم باشه ، البته شاید هم باشه .

JaguarXF
یک شنبه 24 مرداد 1389, 20:34 عصر
Dell : E series
Think pad : T series

nima898
دوشنبه 25 مرداد 1389, 09:35 صبح
عنوان تاپیک :

laptop برای برنامه نویسی
مگه همچین لپتاپی چقدر قیمت داره 300 -400 هزار تومان گارانتیش باشه!

HjSoft
دوشنبه 25 مرداد 1389, 09:40 صبح
والا من لپتاپ Toshiba حدودا آخرین مدل با بهترین کانفینگ بود 1.350 ، توی سایت خارجی با همین کانفینگ بود 900 ، دلیلش چیه ؟

kamran_dev
دوشنبه 25 مرداد 1389, 09:43 صبح
! Only Dell

Behrouz_Rad
دوشنبه 25 مرداد 1389, 10:52 صبح
من فکر می کنم ThinkPad در ایران زیاد شناخته شده نیست و خیلی ها نمی دونن چیه. دوستی داشتم که 1 سال در مورد خرید لپ تاپ تحقیق کرد و در نهایت ThinkPad سری T رو به قیمت 2,200,000 تومان خرید. خود من هم یک ThinkPad دارم.

Mehdi Asgari
دوشنبه 25 مرداد 1389, 11:05 صبح
حالا که بهروز پست داد ، بنده هم بگم که اگر قرار باشه برای خودم یک لپ تاپ بخرم فقط از سری T می خرم
Thinkpad T410
Thinkpad T510
(وایو سری Business و HP سری Envy هم در اولویت های بعدی)

FastCode
دوشنبه 25 مرداد 1389, 19:06 عصر
من فقط چند تا تجربه میگم.
من تا حالا 5 تا لبتاب سونی 1 دل قراضه و 1 توشیبا و یه فوجیتسو زیمنس داشتم.
سونی خیلی قشنگه و خدماتش خوبه.
دل واقعاً خر کاره و 8 ساله که داره مثل روز اول جون میکنه.
سونی زیادی ظریفه و مدلهای سیاهش خیلی بیشتر از مدل های سیاه لبتابهای دیگه کثیف و بد شکل میشه.
سونی فقط با همون سیستم عامل OEM حال میکنه.
روی دل همه چیز نصب میشه.
من روی اون دل مدل a3a سیستم عامل 64 بیتی نصب کردم.هر جوری حساب بکنی نمیشه ولی من کردم.
ولی روی سونی آخری که دارم باهاش تایپ میکنم جگرم بالا اومد تا یه لینوکس نصب کنم.VPCS1116
انتخاب من برای شرایط سخت دل و برای کار توی جاهای شیک و presentation و از این جور چیزا Sony.
Toshiba و ... هم برای کسایی خوبه که خیلی دوست دارن بگن"من لبتاب دارم.".

nima898
سه شنبه 26 مرداد 1389, 08:00 صبح
والا من لپتاپ Toshiba حدودا آخرین مدل با بهترین کانفینگ بود 1.350 ، توی سایت خارجی با همین کانفینگ بود 900 ، دلیلش چیه ؟
احتمالا هزینه گمرکه

JaguarXF
سه شنبه 26 مرداد 1389, 08:15 صبح
اگه قراره لپ تاپ ویندوزی بخرید هیچ کدوم به تینک پد نمیرسه.
اگه هم مک که مک بوک پرو . همون احساسی که رانندگی با bmw دارید رو موقع کار با مک پرو هم دارید
اما باز هم تینک پد تنها لپ تاپی هست که موقع کار کردن باهاش اصلا احساس نمیکنم که باید کیبرد و ماوس اکسترنال بهش وصل کنم . کیبرد مک هم به لذت تایپ با کیبرد تینک پد سری T , X , W نمیرسه اما سری های idea pad کیبردهای بسیار مزخرفی دارند عین hp ! .

Shabani.Mojtaba
دوشنبه 22 شهریور 1389, 17:18 عصر
thinkpad پیشنهاد میشه برای هزار و یک دلیل که اگه دوستان بخوان بدونن یگن که من براشون شرح بدم.
یکی از این دلایل رو ببینید.
اینجا ایستگاه فضایی است.
خوب این چندتا thinkpad رو نگاه کنید.
sony vaio ?
hp ?
dell ?
toshiba ?
.... ?
اینجا ایستگاه بین المللی فضایی هستش و مطمئنترین لپتاپ مسلما THINKPAD هست .

Mehdi Asgari
دوشنبه 22 شهریور 1389, 18:15 عصر
نظر من عوض شد
این هیولا ظاهرا بهترین گزینه ایه که به درد امثال من می خوره
HP Elitebook 8440w

Apache66
دوشنبه 22 شهریور 1389, 18:47 عصر
فقط Asus

(http://www.persiancoder.com)

Shabani.Mojtaba
دوشنبه 22 شهریور 1389, 18:47 عصر
من همون دوست آقای راد هستم که یک سال تحقیق کردم.
باید بگم که در آخر من به این نتیجه رسیدم که از لحاظ کارایی ، ماندگاری (دیر خراب شدن) ، بروز بودن ، ضد آب بودن ، از همه مهمتر محکم بودن و قوی بودن در برابر ضربه و افتادن مقاوم بودن و سرعت و ... thinkpad حرف اول رو میزنه.
این HP Elitebook 8440w یه work station هستش.
من خودم thinkpad w500 رو حدودا 2 سال پیش سفارش دادم از آمریکا آوردن برام.
شما میتونی یه نگاهی به مدلهای workstation که سری w از thinkpad هستند بزنید. اینها از غولهای لپتاپ هستند که تا به حال نظیر آنها تولید نشده. مخصوصا w700ds. حالا نظر نظر شماست.