PDA

View Full Version : تکمیل برنامه چاپ دیتاگریدیو

حجتی نیا
شنبه 23 مرداد 1389, 17:54 عصر
این یه برنامه واسه چاپ دیتاگرید ویو هست که با یه dll نوشته شده و کد راحتی هم داره ..
تو برنامم میخوام هنگام چاپ گرید، مثلا پارامتری هم به اون اضافه کنم مثه تاریخ .. خیلی روش کار کردم ولی به اون چیزی که میخوام نرسیدم ..
اگه دوستان کمک کنن این برنامه رو تکمیل کنیم ...

mmd2009
شنبه 23 مرداد 1389, 19:22 عصر
با سلام.

من دوتا پارامتر بهش اضافه کردم

یکی رو حذف کردم البته اون یکی رو که حذفش کردم مربوط میشد به pagenumber که نیازی بهش نبود تو هدر باشه .

امیدوارم به دردت بخوره

حجتی نیا
شنبه 23 مرداد 1389, 23:32 عصر
ممنون از توجهتون ..
اما در اون بخشی که اون header رو اضافه کردین، خودم همچین کاری رو انجام دادم ولی موضوع سوال من اینه که مثلا در فرمی یه تکس باکس واسه تاریخ داریم که موقع زدن کلید پرینت، مقدار تکس باکس در بالای صفحه چاپ قرار بگیره ..(اضافه کردن مقدار در زمان اجرا)
ایراد از من بود که سوالو خوب مطرح نکردم ...

mmd2009
شنبه 23 مرداد 1389, 23:58 عصر
خب این هم حل شد کافیه در تکس باکس سمت راست بالا هر چیزی که میخواهید رو وارد کنید بهش دکمه پرینت رو بزنید

مثالش رو هم در پایین درست کردم

اگر سوال دیگه ای هم بود مطرح کنید که با هم روش کار کنیم

سوال خیلی جالبی هستش و ممکنه به درد خیلی ها بخوره خصوصا خود ما

موفق باشید

حجتی نیا
یک شنبه 24 مرداد 1389, 00:16 صبح
خیلی خیلی ممنون ....
بنظرم برنامه خیلی جمع و جوریه و طبق نظرتون بدرد خیلی ها میخوره .. بنظرتون امکاناتی واسه اضافه کردن نیاز داره ؟؟

mmd2009
یک شنبه 24 مرداد 1389, 00:25 صبح
به نظرم Logo رو هم میتونیم اضافه کنیم واسه شرکت ها یا نرم افزارهایی که نیاز به Logo دارن

حجتی نیا
یک شنبه 24 مرداد 1389, 05:37 صبح
به نظرم Logo رو هم میتونیم اضافه کنیم واسه شرکت ها یا نرم افزارهایی که نیاز به Logo دارن
یه کدی تو برنامه اصلی داشت که الان با یه picturebox اضافش کردم .. فقط image تو picturebox رو چجوری streach کنیم ؟
(فایل شامل فرم اصلی و کلاس headePrintBlocks هست که باید جایگزین بشه ..)

حجتی نیا
چهارشنبه 27 مرداد 1389, 15:00 عصر
این برنامه با گرید rightToleft شده عمل نمیکنه یعنی داده هارو بازم از چپ به راست پرینت میگیره ..
دوستان میتونن این نقص رو برطرف کنن ؟؟

Glx.Mzf
جمعه 19 شهریور 1389, 16:52 عصر
سلام چطوری می تونم از پروژتون ، تو پروژم استفاده کنم؟

mmd2009
جمعه 19 شهریور 1389, 22:56 عصر
خب دوست عزیز کافیه کدهاش رو کپی کنی دیگه چیزی نداره