PDA

View Full Version : لایه ای جهت تایپ و درج عکس

میلاد قاضی پور
یک شنبه 24 مرداد 1389, 03:57 صبح
سلام . من میخوام قسمتی رو در برنامه ام قرار بدم که کاربر بتونه روی یک صفحه عمل تایپ رو انجام بده و عکسهای دلخواهش رو هم فراخوانی کرده و در همون صفحه قرار بده . منتها مشکل اینجاست که من نمیدونم اون صفحه چه چیزی باید باشه . مثلا آیا پیکچر باکس باید باشه یا پنل یا ریچتکسباکس یا چی؟

میلاد قاضی پور
یک شنبه 24 مرداد 1389, 03:59 صبح
اینم لازمه بگم میخوام کاربر بعد از تموم شدن کار بتونه اون صفحه رو به همراه تمام تغییراتی که روش اعمال شده با پسوند بی ام پی سیو کنه .

ricky22
یک شنبه 24 مرداد 1389, 08:14 صبح
Richtextbox

saeedalg
یک شنبه 24 مرداد 1389, 09:09 صبح
برای چی میخوای bmp باشه؟ میتونی براش یه سند ورد باز کنی. خیلی از APP ها هستند که تمایل به out side بودن دارند برای همین مشکلی از این بابت نداره. Richtextbox نمیدونم چه ربطی داره به این کار؟
البته از ورد هم که میتونی Capture Image کنی اما فکر کنم همون ورد کارتو راه بندازه

ricky22
یک شنبه 24 مرداد 1389, 09:27 صبح
برای چی میخوای bmp باشه؟ میتونی براش یه سند ورد باز کنی. خیلی از APP ها هستند که تمایل به out side بودن دارند برای همین مشکلی از این بابت نداره. Richtextbox نمیدونم چه ربطی داره به این کار؟
البته از ورد هم که میتونی Capture Image کنی اما فکر کنم همون ورد کارتو راه بندازه
:لبخند:
--------------------
سلام.
مثلا نرم افزار Word به ازای هر عکس می یاد یک فایل OutSide ایجاد می کنه؟؟:خجالت:
ربط RichtTextbox یه این کار اینه که هم متن هم تصویر میشه داخلش درج شه.
یعنی چی از ورد Capture Image کنه؟
ایشون می خوان داخل App خودشون عملیات را انجام بدن نه در ورد :| .

saeedalg
یک شنبه 24 مرداد 1389, 11:03 صبح
ورد به ازای هر عکس یه فایل out side باز نمیکنه به ازای هر سند این کارو میکنه فکر میکنم روزانه هم زیاد به این موضوع برخورد میکنی چیز تابلوییه نیازی به یعنی چی نداره و اصلا اونقدر که برای شما عجیبه برای یه کاربر ساده کامپیوتر عجیب نیست، اگر هم بخواد حتما به صورت bmp ذخیره کنه میتونه یه image از فایل ورد بگیره، هر جا هم بخواد کاربر میتونه از امکانات ورد استفاده کنه و نیازی نیست که یه editor خوب باشه که بعدا بخواد Addjust و ... رو هم پشتیبانی کنه مشکل داشته باشه، این که حرف outside رو زدم مثلا تو اوتلوک هم یه newmail که کاربر میکنه براش outside باز میکنه یعنی کاربر فرهنگ استفاده از out side handler ها براش جا افتاده.