PDA

View Full Version : افزایش طول زمان نمایش اسپلش

میلاد قاضی پور
دوشنبه 25 مرداد 1389, 09:39 صبح
سلام . میدونم که اینکار اصولا اشتباه هست چون اصلا اسپلش اسکرین نباید کش داده بشه ولی میخوام فقط جهت تجربه و زیبا سازی برنامه اسپلشم رو یه کمی بیشتر نشون بدم .
برای اینکار از ترید استفاده کردم .من کد مربوط به تریدهام رو توی آخر فرم لود اسپلش و همچنین اول فرم لود فرم اصلیم نوشتم اما در هر دو تأخیر بدون نمایش اسپلش اجرا میشه .
میشه راهنمایی بفرمائید چیکار کنم که و با چه روشی اسپلش رو بیشتر نشون بدم ؟

mmd2009
دوشنبه 25 مرداد 1389, 15:24 عصر
با سلام

از sleep استفاده کن کفر کنم یک تاخیری میده

ولی یک چیزی

این اسپلش شما قادر به چه کاری هست یا مثل اکثر دوستان بیشتر جنبه ی نمایش داره؟

میلاد قاضی پور
دوشنبه 25 مرداد 1389, 19:35 عصر
اتفاقا همون کار رو کردم داداش . مثل اکثر دوستان بیشتر جنبه ی نمایش داره

bahane274
دوشنبه 25 مرداد 1389, 20:06 عصر
توی این برنامه در خط زیر با افزایش عدد داخل پرانتز ویشه زمان نمایش رو زیاد کرد.

System.Threading.Thread.Sleep(3000)

میلاد قاضی پور
دوشنبه 25 مرداد 1389, 21:20 عصر
ممنون دوست عزیز اونو میدونم اما اگه یه بار دیگه سوأل رو بخونید متوجه میشید مسأله چیز دیگریست .

Reza_Yarahmadi
دوشنبه 25 مرداد 1389, 21:40 عصر
معمولا اسپلش توی سازنده فرم اصلی و قبل از متد InitializeComponent نمایش داده میشه و در آخر متد FormLoad بسته میشه. توی این حالت اسپلش تا زمانی نمایش داده میشه که لود شدن فرم اصلی تموم شده باشه.
ولی اگر مایلید مدت زمان نمایش رو خودتون تعیین کنید در انتهای FormLoad اسپلش یه ترد استارت و از دستور دوستان مدت زمان رو تعیین کنید بعدش هم فرم رو ببندید.

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 00:51 صبح
معمولا اسپلش توی سازنده فرم اصلی و قبل از متد InitializeComponent نمایش داده میشه و در آخر متد FormLoad بسته میشه. توی این حالت اسپلش تا زمانی نمایش داده میشه که لود شدن فرم اصلی تموم شده باشه.
ولی اگر مایلید مدت زمان نمایش رو خودتون تعیین کنید در انتهای FormLoad اسپلش یه ترد استارت و از دستور دوستان مدت زمان رو تعیین کنید بعدش هم فرم رو ببندید.

متأسفانه قبلا امتحان کردم و در این حالت چون فرم اود کامل اجرا نشده و در حال اجرای ترید هست تا کامل بشه برای همین اسپلش رو نشون نمیده . و بعد از تأخیر هم مستقیما فرم اول باز میشه .

BILLY_Mgs
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 04:07 صبح
با تایمر!
داخل فرم دومت اونجایی که دستور میدی اسپلش بسته شه رو پاک کن و اونو تو یه تایمر بزار!