PDA

View Full Version : وایرلس لب تاپ Hp

Web.Designer01
دوشنبه 25 مرداد 1389, 12:40 عصر
سلام
دوستان کسی از شما hp pavilion dv6700 داره؟
میخواستم بدونم وایرلس این لب تاپ تنظیم نرم افزاری خاصی داره تا روشن شه؟!
آخه من اینو از همون روز اول که گرفتم(حدود 2 سال پیش) دکمه وایرلسشو که اینور اونور میکردم اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیداد و چراغش همیشه روشن بود،من هر چی درایور پیدا کردم هم نصب کردم براش ولی اصلا کار نمیکنه.:ناراحت:
به نظر شما مشکل سخت افزاری نداره؟

Alireza_Salehi
دوشنبه 25 مرداد 1389, 19:39 عصر
همون 2 سال پیش با گارانتی تماس میگرفتی مشکلت رو حل میکردن....

Web.Designer01
دوشنبه 25 مرداد 1389, 20:55 عصر
همون 2 سال پیش با گارانتی تماس میگرفتی مشکلت رو حل میکردن....
سلام
ممنون از پاسخت
تا الان به وایرلسش نیاز پیدا نکرده بودم ولی حالا برای اتصال لب تاپ به مودم وایرلس،بهش نیاز دارم.
اصلا نمیدونستم وایرلسش مشکل داره!،البته Hp گارانتی درست حسابی هم تو ایران نداره.
حالا الان باید چیکارش کنم؟من گفتم شاید نرم افزاری باشه،یکی گفت اگه نرم افزار Hp Wireless Assistant رو نصب کنی شاید راش بندازه ولی هر چی گشتم لینک درست حسابی برا دانلود گیر نیوردم همه لینکا به سایت خود Hp مربوط میشد که از اونجا هم نمیشد دانلود کرد:ناراحت:

مرتضی پیروزی
دوشنبه 25 مرداد 1389, 21:16 عصر
هر چی گشتم لینک درست حسابی برا دانلود گیر نیوردم همه لینکا به سایت خود Hp مربوط میشد که از اونجا هم نمیشد دانلود کرد:ناراحت:مشکل شما تحریم هست؟؟
اگر بله؛ لینک رو توی سایت زیر بنویسید. برای دانلود از سایتهای تحریم شده هست. HP رو تست نکردم. ببینید جواب میده یا نه.
http://downloader.robocupfa.com/
موفق باشید

salehbagheri
دوشنبه 25 مرداد 1389, 21:31 عصر
ببینید XP بودن ویندوز خیلی تأثیر منفی در ارتباط Wireless داره. اگه ویندوز شما XP هست یکبار با Seven نتیجه رو ببینید.

معمولا Driver های لپتاب رو با خود Laptop ارائه میکنند.

دکمه وایرلسشو که اینور اونور میکردم اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیداد
یعنی چی؟ منظورتون چه عکس العملی هست؟
تنها اتفاقی که می افته تغییر رنگ دکمه هست. یعنی تغییر رنگ نمی داد؟ بعضی موارد هم وجود داره که حتی تغییر رنگ هم نمیده.

باید از طریق ارتباط گرفتن با دیگری تستش کنید. یعنی شما سرور بشید و یکی بهتون وصل بشه یا اینکه یکی سرور بشه و شما بهش وصل بشی. (تست کردن هر دو مورد مهم هست)

Web.Designer01
دوشنبه 25 مرداد 1389, 23:47 عصر
مشکل شما تحریم هست؟؟
اگر بله؛ لینک رو توی سایت زیر بنویسید. برای دانلود از سایتهای تحریم شده هست. HP رو تست نکردم. ببینید جواب میده یا نه.
http://downloader.robocupfa.com/
موفق باشید
سلام
بله دوست عزیز به خاطر تحریم بود که دانلود نمیکرد،همونطور که گفتی لینکو تو همون سایت زدم و دانلود کردم ولی بعد از نصب نرم افزارش اصلا اجرا نشد:گریه:
از کمکی که کردی ممنونم،سایت بسیار کاربردی ای بود.

Web.Designer01
دوشنبه 25 مرداد 1389, 23:58 عصر
ببینید XP بودن ویندوز خیلی تأثیر منفی در ارتباط Wireless داره. اگه ویندوز شما XP هست یکبار با Seven نتیجه رو ببینید.

سلام آقا صالح،ممنون از پاسخت
ویندوزم ویستاس،البته سون هم دارم ولی اونجا امتحان نکردم حالا اونجا هم امتحان میکنم اما امیدی ندارم!

معمولا Driver های لپتاب رو با خود Laptop ارائه میکنند.

بله،از درایورش نیست،چون همونطور که گفتی درایورارو با خود لب تاپ ارائه میکنن،منم همه درایوراشو آپدیت کردم(با استفاده از نرم افزار فوق العادهDriver Magician)

یعنی چی؟ منظورتون چه عکس العملی هست؟
تنها اتفاقی که می افته تغییر رنگ دکمه هست. یعنی تغییر رنگ نمی داد؟ بعضی موارد هم وجود داره که حتی تغییر رنگ هم نمیده.

با اینور اونور کردن دکمه نه رنگ چراغش عوض میشه نه یه پیغامی چیزی میده،انگار نه انگار!

باید از طریق ارتباط گرفتن با دیگری تستش کنید. یعنی شما سرور بشید و یکی بهتون وصل بشه یا اینکه یکی سرور بشه و شما بهش وصل بشی. (تست کردن هر دو مورد مهم هست)

اینکارارو هم کردم،مودمم وایرلسه،سرچ که میدم پیداش نمیکنه.
دیگه باید ببرم یه جا نشونش بدم،دوستان تو تهران جاییو میشناسید که تعمیرش کنه؟

JaguarXF
سه شنبه 26 مرداد 1389, 08:20 صبح
داشته ام ازشون
فکر کنم سمت چپ وایرلس خاموش بود و سمت راست روشن. چراغش آبی میشد وقتی روشن بود.
اما یکی دوستانم یک مدلش رو داشت که مشکل داشت باعث شده بود که اطراف وایرلس حرارتش زیاد بشه و خراب بشه. کارش به گارانتی و تعویض کشید.
البته مشروط بر اینکه درایورها و ... رو بررسی کرده اید

Web.Designer01
چهارشنبه 27 مرداد 1389, 12:49 عصر
فکر کنم سمت چپ وایرلس خاموش بود و سمت راست روشن. چراغش آبی میشد وقتی روشن بود.
پس اینطور که معلومه برا من خرابه که چراغش همیشه روشنه:افسرده:
اما یکی دوستانم یک مدلش رو داشت که مشکل داشت باعث شده بود که اطراف وایرلس حرارتش زیاد بشه و خراب بشه. کارش به گارانتی و تعویض کشید.
البته مشروط بر اینکه درایورها و ... رو بررسی کرده اید
[/quote]
بله،منم باید ببرمش گارانتی ولی اصلا نمیدونم گارانتیش کجا هست!