PDA

View Full Version : سوال: ادامه دادن برنامه نویسی تحت ویندوز یا شروع به یادگیری ASP.NET

zahmatkesh8519
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 00:34 صبح
سلام برنامه نویسی تحت ویندوز ادامه دادنش بهتره یا شروع به یادگیری ASP.NET ? یکی رو تخصصی کار کردن بهتره یا ... درآمد برنامه نویسی ASP.net چطوره ؟

behnam25214
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 02:47 صبح
اگه تحت ویندوز v, بلدی برو سراغ Asp.net

mohammad272005
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 04:19 صبح
قطعا بهتره وقتی یه آشناییه نسبی با Win Application پیدا کردی، سراغ ASP.NET بری. AJAX, MVC, WFP, و WCF تکنولوژیهایی هستن که درآمدشون بشتر از Win App هست.

mmd2009
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 04:43 صبح
سلام برنامه نویسی تحت ویندوز ادامه دادنش بهتره یا شروع به یادگیری ASP.NET ? یکی رو تخصصی کار کردن بهتره یا ... درآمد برنامه نویسی ASP.NET چطوره ؟

درامد ASP مطمئا خیلی بهتر از WinApp هست اینو بر اساس تجربه بهت میگم

من اگر ASP بلدم بودم به طور حرفه ای العا دیگه وقت نمی کردم حتی این پست رو براتون بنویسم :لبخند:

کلا چیزی که دوستمون mohammad272005 گفتن تایید میشه و بهتره به صورت موازی با App بری ASP رو هم یاد بگیری .

amirh_karimifar
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 04:51 صبح
البته دوستان توجه کنن . این دو مطلب با هم تفاوت دارند . یعنی هیچ کدوم نمی تونه جای اون یکی رو بگیره . مسلما درآمد ASP بیشتره !
ولی نمی تونید منکر اهمیت و نیاز WINAPP هم بشید .
ضمن اینکه علاقه هم مهمه ! اپر شما به برنامه نویسی web علاقه داری . حتما برو سراغ asp و ajax
اگر ندارید بچسبید به winapp و wfp .

S.Reza
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 08:49 صبح
اینجا دوتا موضوع مطرحه 1. یادگیری 2. درامد

در بحث یادگیری ، علاقه و پشت کار خیلی مهمه بهتره بری دنبال اونی که بهش علاقه داری چون اگر علاقه نباشه نه یاد می گیری نه به درامد دهی میرسه

اما اگر به دنبال درامد هستی asp درامد بهتری نسبت به win app داره