PDA

View Full Version : DHTML Menu و پر كردن صفحه ی بروزر (Fit To Browser = 100% Width)

majid_darab
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 01:48 صبح
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی :
من دو سوال در رابطه با منوها ی ساخته شده با Sofhink DHTML Menu داشتم كه اگر منو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم:
1-كد های جاوااسكریپت مربوط به فایل های تولید شده ی این منو (غیر از فایل اصلی) چرا اینگونه اند؟
آیا اینها كد جاوا اسكریپت هستند (مثلاً در یك فایل مزبور كل كد رو در یك خط می بینی كه شباهتی به كدهای جاوا اسكریپت ندارد) یا كدهای Encode شده می باشند؟
چندی پیش منوی Jquey ای داشتم كه جز منو های Premium بود و لینك سایت سازنده رو بالاش میزد ... هر چی كداشو زیرو رو كردم نتوستم متن لینكو پیدا كنم....
آیا از روش خاصی برای تولید كدهای جاوا اسكریپت یا jquery این گونه منوها استفاده می گردد؟

2-من منوی ساخته شده را در پروژه ی خود آوردم (asp.net web app)و تقریباً مشكلی با آن ندارم ...
فقط موندم چطور جوری منو را تنظیم كنم كه سایز آن براساس سایز بروز متغیر باشه و در هر حالتی تمام عرض صفحه را پر كنه؟(با توجه به اینكه چنین بلایی رو سر هدر آوردم در مورد منو هم ناگزیر به انجام آن هستم)
آیا می توان كار بالا را انجام داد یا اینكه غیر قابل انجام می باشد؟

با تشكر فراوان از راهنمایی شما دوستان عزیز
مجید داراب

yakooza2009
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 10:55 صبح
منو رو توي تگ DIV قرار بده ، بعد به تگ ديو با سي اس اس عرضشو عدد بده 100%

majid_darab
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 13:32 عصر
با تشكر از پاسخ شما دوست عزیز:
روشی كه اعلام فرمودید بی فایده بود.
این گونه عمل كردن برای راست و چپ چین كردن منو جواب می دهد و همچنین برای rtl یا ltr
برای صد در صد كردن منو باید به شیوه ی زیر عمل كرد :
در برنامه ی مزبور...
1-Tasks
Global-2
general-3
سپس گزینه ی مربوطه (stretch whole menu width) را تیك بزنید.
برای اینكه تاثیرآن را ببینید یا باید برای منو بك گراندی تعریف نمود و یا یكی از sub menu ها رو بدون width تعریف كرد.

با تشكر
درمورد سوال اولم هم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
مجید داراب