PDA

View Full Version : ذخیره از یک فرم خاص بر روی تیبل ( کممممممممک)

mosafer2nya
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 23:42 عصر
سلام دوستان . من از نوشته های شما خیلی چیزا یادگرفتم . از همتون ممنونم . اما یه مشکل دارم . یه فرم دارم که اطلاعاتش رو از چند فرم دیگه نشون می ده مثلاً نام رو از یه فرم ، نام خانوادگی رو از یه فرم دیگه و ... حالا می خوام این رو توی یه جدول جدید ذخیره کنم و بلد هم نیستم . خواهش می کنم کمکم کنید . ...

amirzazadeh
شنبه 30 مرداد 1389, 09:24 صبح
سلام دوستان . من از نوشته های شما خیلی چیزا یادگرفتم . از همتون ممنونم . اما یه مشکل دارم . یه فرم دارم که اطلاعاتش رو از چند فرم دیگه نشون می ده مثلاً نام رو از یه فرم ، نام خانوادگی رو از یه فرم دیگه و ... حالا می خوام این رو توی یه جدول جدید ذخیره کنم و بلد هم نیستم . خواهش می کنم کمکم کنید . ...
سلام
اول جدول موردنظرتون رو طراحي كنيد بعد با استفاده از يك كوئري از نوع insert اطلاعات به اون جدول منتقل كنيد.
..........................
موفق باشيد

mosafer2nya
جمعه 05 شهریور 1389, 23:15 عصر
ممنون از راهنماییتون ولی یه سوال کوئری insert یعنی چی ؟ و یه سوال دیگه وقتی یک رکورد با اون فرم به جدولم فرستادم و دوباره یک بار دیگه خواستم اطلاعات اون رکورد رو از طریق همون فرم آبدیت کنم باید چکار کرد . الآن وقتی دوباره اون فرم رو باز می کنم اطلاعات رو نشون نمی ده.لطفا کمکم کنین فقط 2 روز وقت دارم مرسی

ali190
جمعه 05 شهریور 1389, 23:39 عصر
سلام برادر
نمونه بذار ببینم مشکلت چیه.