PDA

View Full Version : کدام زمینه رو پیشنهاد میدید؟؟؟؟؟

hasan1896
جمعه 29 مرداد 1389, 00:18 صبح
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اساتید و اعضای محترم سایت

من دارم C#‎ میخونم و تا حالا چندین منبع انگلیسی رو برای خوندن تجربه کردم الان دارم آموزش C#‎ 2010 انتشارات wrox رو میخونم که خیلی خوبه!!!!! حالا سوال من اینه که بعد از یاد گرفتن موارد اصلی و Syntax توی چه زمینه ای وقت بذارم. منظورم اینه که ASP کارکنم یا ADO یا برنامه نویسی تحت شبکه، WPF یا؟؟؟؟؟ لطفا در این زمینه من رو راهنمایی کنید.

Mohandes2009
جمعه 29 مرداد 1389, 04:23 صبح
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اساتید و اعضای محترم سایت

من دارم C#‎‎ میخونم و تا حالا چندین منبع انگلیسی رو برای خوندن تجربه کردم الان دارم آموزش C#‎‎ 2010 انتشارات wrox رو میخونم که خیلی خوبه!!!!! حالا سوال من اینه که بعد از یاد گرفتن موارد اصلی و Syntax توی چه زمینه ای وقت بذارم. منظورم اینه که ASP کارکنم یا ADO یا برنامه نویسی تحت شبکه، WPF یا؟؟؟؟؟ لطفا در این زمینه من رو راهنمایی کنید.

برنامه نویسی تحت وب و یا WPF

csharpprogramer88
جمعه 29 مرداد 1389, 04:38 صبح
asp خيلي خوبه البته بايد اينده كاري خودتو هم در نظر بگيري .
شايد بهترباشه شما كه تازه داري سي شارپ ميخوني يك دوتا پروژه win هم انجام بدي بعد بري دنبال asp به نظر من هميشه win app نيازه پس اگر بتونيم اونو خوب ياد بگيريم خيلي خوبه بعد هم مرحله بعدي

victoria
جمعه 05 شهریور 1389, 23:05 عصر
خب بستگی داره خودت کار با وبو دوست داری یا ویندوز.ولی برای شروع ASP باید تقریبا با Winapp هم آشنا باشی.پس بهتره ببینی خودت بیشتر به چه سمتی گرایش داری.
موفق باشی.

ایمان مدائنی
جمعه 05 شهریور 1389, 23:21 عصر
asp.net رو پیشنهاد میکنم !
البته فقط نظر منه ولی اگه بلدش باشی خیلی خوب میشه
این دو مکمل هم هستن

Mehdi Naderi
شنبه 06 شهریور 1389, 02:02 صبح
سیر کلی تولید نرم افزار در دهه اخیر بسمت پشتیبانی از شبکه و اینترنت و RIA است
در تکمیل فرمایشات دوستان باید خدمت شما عرض کنم که اگر بخواین در ASP. net استاد باشین باید VB یا سی شارپ رو فول باشین همچنین یک زبان اسکریپت نویسی و دیتابیس

بنابراین اگر فکر میکنید در زمینه ایجاد Win App حرفه ای شدین وقتشه بیان سمت ASP