ورود

View Full Version : درخواست معرفي يك كتاب يا سايت حاوي يك مثال حرفه اي

vb_nima
شنبه 30 مرداد 1389, 12:02 عصر
سلام دوستان.
من با asp.net 2 به صورت متوسط آشنا هستم. حالا ميخوام برم سراغ asp.net 3.5 همونطور كه ميدونيد هنگام انجام پرو‍ژه ها و وبسايتهاي حرفه اي مشكلات و جزئيات خودشون را نشون ميدند واسه همين ميخواستم اگر ممكنه كتاب يا سايتي(ترجيحا كتاب) از asp.net 3.5 بهم معرفي كنيد كه سطحش حرفه اي باشه و داخلش يك سايت حرفه اي را از ابتدا تا انتها همراه با توضيح و جزئيات بصورت كامل آموزش داده باشه.
اصلا همچين كتابي هست؟
ممنونم.

maxpayn2
شنبه 30 مرداد 1389, 12:06 عصر
بهترین کار شرکت در کلاس های آقای کرامتی هستش

Web.Designer01
شنبه 30 مرداد 1389, 14:19 عصر
دوست عزیز عنوان تاپیک هست:کتاب یا سایت!:گیج:

Ropser
شنبه 30 مرداد 1389, 14:25 عصر
نظر شخصی من؛

ASP.NET 3.5 Website Programming: Problem – Design – Solution

Mostafa_Dindar
شنبه 30 مرداد 1389, 16:09 عصر
سلام دوستان.
من با ASP.NET 2 به صورت متوسط آشنا هستم. حالا ميخوام برم سراغ ASP.NET 3.5 همونطور كه ميدونيد هنگام انجام پرو‍ژه ها و وبسايتهاي حرفه اي مشكلات و جزئيات خودشون را نشون ميدند واسه همين ميخواستم اگر ممكنه كتاب يا سايتي(ترجيحا كتاب) از ASP.NET 3.5 بهم معرفي كنيد كه سطحش حرفه اي باشه و داخلش يك سايت حرفه اي را از ابتدا تا انتها همراه با توضيح و جزئيات بصورت كامل آموزش داده باشه.
اصلا همچين كتابي هست؟
ممنونم.

تنها کتابی که من میشناسم که به شیوه مورد نظر شما ( به صورت گام به گام نحوه ایجاد یک وب سایت رو شرح داده باشد ) ASP.NET 2.0 Problem Design Solution از انتشارات wrox هست .

متنها این کتاب برای کسانی مناسب هست که تازه کار نباشند , همچنین نویسنده این کتاب یعنی برادر ماکو بیلیانسو , ایتالیایی هست و به نظر من در مقایسه با دیگر کتابهای wrox انگلیسی سخت تری دارد .

اگر نظر من رو بخواهید , از اونجایی که شما با ASP.NET 2.0 آشنایی دارید , بهتر است به صورت موضوعی موارد ASP.NET 3.5 رو به صورت مقاله در اینترنت بخونید و در عمل یاد بگیرید .تا اینکه کلی وقت صرف کنید و کتاب رو از اول بخونید .

malekzad
شنبه 30 مرداد 1389, 17:47 عصر
به نظر من کتاب ASP.NET 3.5 UNLEASHED از انتشارات SAMS نوشته استفان والتر رو یه نگاهی کن کتاب خیلی خوبیه

maxpayn2
یک شنبه 31 مرداد 1389, 13:26 عصر

نمیدونم طرفای پاسداران رو بلدی یا نه فرض کن ساعت 8 شب چهار راه پاسداران وایساده باشی یکی ازت بپرسه از پاسداران برم سیدخندان یا از اتوبان صیاد ؟ شما به جای اینکه بهش بگی از امیر ابراهیمی برو که ترافیکش کمتره بگی از صیاد برو ، در ضاهر جواب سوال رو درست دادی ، چون صیاد ترافیکش از پاسداران کمتره ولی امیر ابراهیمی ترافیکش از هر دو کمتره ، پس جواب درست امیر ابراهیمیه ، نه پاسداران نه صیاد ، پس جواب درست سوال این تاپیک شرکت در کلاس های جناب آقای کرامتیه ، نه کتاب نه سایت

Web.Designer01
یک شنبه 31 مرداد 1389, 17:47 عصر
نمیدونم طرفای پاسداران رو بلدی یا نه فرض کن ساعت 8 شب چهار راه پاسداران وایساده باشی یکی ازت بپرسه از پاسداران برم سیدخندان یا از اتوبان صیاد ؟ شما به جای اینکه بهش بگی از امیر ابراهیمی برو که ترافیکش کمتره بگی از صیاد برو ، در ضاهر جواب سوال رو درست دادی ، چون صیاد ترافیکش از پاسداران کمتره ولی امیر ابراهیمی ترافیکش از هر دو کمتره ، پس جواب درست امیر ابراهیمیه ، نه پاسداران نه صیاد ، پس جواب درست سوال این تاپیک شرکت در کلاس های جناب آقای کرامتیه ، نه کتاب نه سایت
دوست عزیز مثال پاسدارانو خوب اومدی ولی ربطی به جواب این تاپیک نداره.
کلاس نمیتونه جای کتابو بگیره،من خودم تو کلاسای آقای کرامتی شرکت کردم ولی در کنار کلاسا وجود یه مرجع به شدت احساس میشه،نمیشه به هرکی کتاب خواست که بگیم برو کلاس آقای کرامتی!

vb_nima
دوشنبه 01 شهریور 1389, 12:53 عصر
از همه دوستان ممنونم. فعلا اين كتابهايي كه فرموديد را بررسي ميكنم.

تنها کتابی که من میشناسم که به شیوه مورد نظر شما ( به صورت گام به گام نحوه ایجاد یک وب سایت رو شرح داده باشد ) ASP.NET 2.0 Problem Design Solution از انتشارات wrox هست .

متنها این کتاب برای کسانی مناسب هست که تازه کار نباشند , همچنین نویسنده این کتاب یعنی برادر ماکو بیلیانسو , ایتالیایی هست و به نظر من در مقایسه با دیگر کتابهای wrox انگلیسی سخت تری دارد .

اگر نظر من رو بخواهید , از اونجایی که شما با ASP.NET 2.0 آشنایی دارید , بهتر است به صورت موضوعی موارد ASP.NET 3.5 رو به صورت مقاله در اینترنت بخونید و در عمل یاد بگیرید .تا اینکه کلی وقت صرف کنید و کتاب رو از اول بخونید .

ممنون دوست عزيز. نه خيلي تازه كار هم نيستم. و فعلا با Wrox.Professional.ASP.NET.3.5.In.C.Sharp.and.VB.Ma r.2008
دارم ادامه ميدم. و اون كتابا براي تكميل ميخواستم.
در مورد اون "موضوعي مطالعه كردن" بايد بگم كه asp.net 2‌را همينجور كردم ولي خيلي سخت بود. به نظر حداقل براي ابتدا بايد از يك كتاب استفاده كرد كه استاندارد باشد تا تفكر صحيح دز برنامه نويس شكل بگيره بعد به صورت موضوعي ادامه دهد.

maxpayn2
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 09:56 صبح
دوست عزیز مثال پاسدارانو خوب اومدی ولی ربطی به جواب این تاپیک نداره.
کلاس نمیتونه جای کتابو بگیره،من خودم تو کلاسای آقای کرامتی شرکت کردم ولی در کنار کلاسا وجود یه مرجع به شدت احساس میشه،نمیشه به هرکی کتاب خواست که بگیم برو کلاس آقای کرامتی!

با نظر شما موافق نیستم ، ولی ادامه بحث دیگه فایده نداره
خوش بگذره

sigmaman
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 00:19 صبح
به نظر من اگر به جای گشتن دنبال کتاب،فیلم های آموزشی مایکروسافت و دیگر شرکت های آموزشی را پیدا کنی و ببینی بهتره!!!!

ASP.NET2
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 00:33 صبح
من هم موافقم

خوب شاید ربط نداشته باشه ولی ایشون دارن راه میان بر رو نشون میدن.حالا این موضوع عمومیت داره یعنی خیلی ها هستن که جواب سوالشون این هستش.رفتن به کلاس یه استاد یعنی اینکه استارت زده بشه و بعد از اون هم فکر کنم طرف خودش بتونه تشخیص بده که چه کتاب یا مرجعی می تونه بهش کمک کنه.

simul8or
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 01:01 صبح
این یکی از بهترین کتابهایی که تا بحال در حوضه امنیت عضویت، فرم، و صفحه دیدم:
ASP_NET_3_5_Security_ Membership_Role از انتشارات Wrox
میتونه در بالا بردن امنیت سایت به شما کمک کنه.