PDA

View Full Version : جابجایی در قطعات صفحه

zashesh
شنبه 30 مرداد 1389, 13:24 عصر
سلام بچه ها واقعا نیاز به کمک دارم

من در حال ساختن سایت هستم وای بگی نگی مشکل هم دارم

ولی خوب حلشون می کنم اما این یکی رو واقعا موندم
سایت football3 (http://www.football3.ir/)رو فکر می کنم دیده باشی من می خوام از تکنیک جابجایی ستون ها استفاده کنم اما از هر کی می پرسم یه جوابی می ده وتازه حدس می زنه
می خوام به من بگید برای بدست اوردن این تکنیک باید چه کار کنم :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه:

binyaft
شنبه 30 مرداد 1389, 14:27 عصر
اقا شما کد کامل اون سایت رو بگیر و بعد بشین ببین چه طور ساختن ، فکر کنم دیگه داری اسپام میکنی :متفکر:

zashesh
شنبه 30 مرداد 1389, 19:32 عصر
اقای کاربر دایمی سایت من سوال کردم ویک انسان محترم به من جواب داد اما به دلایلی نتونستم اون موقع جواب رو بررسی کنم وتصمیم گرفته بودم دیروز صبح ببینم که
سایت شما مشکل داشت
تا اینجا فکر نمی کنم چیز ه غیر معقولی گفته باشم ok
اما امروز صبح که اومدم جواب رو ببینم متاسفانه یکی همکاران محتم جنابعالی اون پست رو فقط بخاطر اینکه با عنوان (کمممک ) بود حذف کرده بود ودلیلشون با فرض اینکه درست بوده ما هم همون پست رو با عنوانی ئیگر گذاشتیم تا دیگه به دوستان بر نخوره حالا مثل اینه به شما هم بر خورده
خیلی معذرت می خوام اصلا من اشتباه کردم که در سایت شما با استفاده کردن از کلمه (کمممک ) بی احترامی کردم

حالا شما اومدی با عنوان کاربر دایمی به من میگی که دارم اسپام می زارم
مرسی ودم شما گرم بهتون تبریک میگم
:تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:
البته از کمک اولین فردی که به من جواب داد واقعا تشکر می کنم

binyaft
شنبه 30 مرداد 1389, 20:19 عصر
اقا این سایت من نیست
شما برای ایجاد تاپیک اول قوانین سایت رو یک بار بخونید ، یه سوال 5 - 6 بار زدی تو فروم میخوای بهت نگن اسپامر
میخوای بیا یه 10 - 20 بار دیگه هم بزن ، همکاران بنده وظیفشون اینه که تاپیک های تکراری با نویسنده های تکرار ی رو حذف کنن