PDA

View Full Version : سوال: مشکل در طراحی سایت ASP با VS2008

ArmanSo
شنبه 30 مرداد 1389, 14:03 عصر
با سلام !! من یه مشکلی دارم اینه که بذارید قبل مشکلم یه چی دیگه بگم
من به زور زحمت C# تموم کردم :عصبانی++: اما رسیدم به ASP تا وقتی داشتم از رو کتاب می خوندم احساس قدرت می کردم تا وقتی که رسیدم سر این طراحی !! تا یه قسمتش هایی رو فهمیدم MasterPage و به چه دردی می خوره و اینا تا طراحی اولش فهمیدم اما وقتی می خوام از مستر پیج واسه اون یکی Page هام استفاده کنم اصلا نمی تونم کنترل کنم Table َو Text Box و ... حتی وقتی که Visual کار می کنم و از کد نویسی استفاده نمی کنم !!
می خواستم ببینم یه کتابی یا یه فیلم اموزشی هست که از اول شروع کنه و یه سایت و طراحی کنه , نه سایت خفن ها , یه سایت معمولی . . . خیلی خوب میشه ممنون که خوندین :قلب:

ArmanSo
یک شنبه 31 مرداد 1389, 07:28 صبح
کسی کتاب یا فیلم اموزشی نداره ؟

salehbagheri
یک شنبه 31 مرداد 1389, 09:18 صبح
مگه اون کتابی که میخوندید یه سایت رو طراحی نمیکرد؟

تقریباً اکثر کتابهای ASP.NET Beginner در طول کار یک سایت رو طراحی میکنند.

اگه پستهای روزهای پیش رو بگردید حتماً لیستی از نام کتابهای مربوط به ASP.NET رو خواهید دید. قرار دادن لینک کتابهای دارای Copyright هم در سایت ممنوع هست.

در ضمن ASP.NET اینقدر گسترده هست که اگه بخوان واسه طراحی یک سایت ساده فیلم بسازند Duration فیلم چندین روز میشه ...

ArmanSo
یک شنبه 31 مرداد 1389, 09:27 صبح
مگه اون کتابی که میخوندید یه سایت رو طراحی نمیکرد؟

تقریباً اکثر کتابهای ASP.NET Beginner در طول کار یک سایت رو طراحی میکنند.

اگه پستهای روزهای پیش رو بگردید حتماً لیستی از نام کتابهای مربوط به ASP.NET رو خواهید دید. قرار دادن لینک کتابهای دارای Copyright هم در سایت ممنوع هست.

در ضمن ASP.NET اینقدر گسترده هست که اگه بخوان واسه طراحی یک سایت ساده فیلم بسازند Duration فیلم چندین روز میشه ...
نه سایت طراحی نمی کنه فقط می گه این چی کار میکنه و اینا !! :لبخند:
خوب من الان واقعا تو طراحی مستر پیج مشکل دارم اصلا نمی تونم جایی که می خوام Table رو بزارم یا اینکه اصلا کجا باید از Table استفاده کنم و . . . مثلا درست می کنم اما وقتی که Compile می کنم اونی که می خوام نیست همه align رو درست تنظیم می کنم و اصلا با content placeholder نمی تونم کار کنم !! کلا یه چیز می خوام که اینارو نشون بده ! مر30

ArmanSo
یک شنبه 31 مرداد 1389, 12:30 عصر
یعنی هیچ چیز این شکلی که من می خوام پیدا نمی شه ؟ :متفکر:

afsaneh.asp
یک شنبه 31 مرداد 1389, 13:16 عصر
ببين آهسته آهسته .قدم به قدم ، يهو همه چيو باهم كه نميشه ياد بگيري.
سايت asp.net فيلم هاي آموزشي بسيار خوبي داره.ولي نه كلا كه به قول دوستمون چندين روز طول ميكشه.
شما الان با استفاده درست از مسترپيج مشكل داري خب سعي كن سرچ هات رو رو اين موضوع فيلتر كني برو تو سايت asp.netوفيلم آموزشي مربوط به استفاده از مسترپيج رو دانلود كن.

موفق باشي

ArmanSo
دوشنبه 01 شهریور 1389, 05:25 صبح
من نشستم کل فیلم های Asp (http://www.asp.net/general/videos) رو دانلود کردم
یه سوال دیگه اینکه باید به صورت Visual کار کنم یا کد نویسی یعنی کدوم راحتر هست !! یه جا با کدنویسی هست یه جا Visual ؟ اصلا کدوم بهتر هست ؟

salehbagheri
دوشنبه 01 شهریور 1389, 05:37 صبح
یه سوال دیگه اینکه باید به صورت Visual کار کنم یا کد نویسی یعنی کدوم راحتر هست !! یه جا با کدنویسی هست یه جا Visual ؟ اصلا کدوم بهتر هست ؟

سوالاتی هم میپرسید عجیب!

این موارد دیگه دست خودتونه! یه برنامه نویس همیشه باید به نتیجه فکر کنه، نه اینکه فکرشو مشغول تفاوتهای بین کدنویسی دستی و Visual بکنه ...

ArmanSo
دوشنبه 01 شهریور 1389, 06:05 صبح
سوالاتی هم میپرسید عجیب!

این موارد دیگه دست خودتونه! یه برنامه نویس همیشه باید به نتیجه فکر کنه، نه اینکه فکرشو مشغول تفاوتهای بین کدنویسی دستی و Visual بکنه ...

خوب وقتی چیزی نمی دونم مجبورم بپرسم !! اخه حس بدیه من الان 1 هفته هست دارم دنبال جواب سوال هستم ! یه 1 گیگ هم فکر کنم فیلم و E-Book دانلود کردم اما یکش یه جور طراحی می کنه یکی یه جور دیگه !!
اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم !وضعیتم این جوریه که قسمت های اخر کتاب رو می فهمم اما تو اول های کتاب کلی سوال برام پیش میاد که هرکی یه جواب داده بهش ! :اشتباه: