PDA

View Full Version : خطا هنگام اجرا asp.net

aref_65
شنبه 30 مرداد 1389, 18:18 عصر
سلام
می خواستم بدونم چرا برنامم این خطا رو میده, دیگه فکرم به جایی نمی رسه که اشکال از کجاست.اصلا چیزی رو هم تو پایگاه داده ذخیره نمی کنه؟
خواهش می کنم یکی جواب منو بده:ناراحت:

Server Error in '/WebSite7' Application.

Both DataSource and DataSourceID are defined on 'GridView1'. Remove one definition.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.InvalidOperationException: Both DataSource and DataSourceID are defined on 'GridView1'. Remove one definition.

Source Error:

Line 29: Class1 b = new Class1();Line 30: GridView1.DataSource = b.all();Line 31: GridView1.DataBind();Line 32: Line 33: }

salehbagheri
شنبه 30 مرداد 1389, 18:42 عصر
دیگه از این واضح تر؟

این خطا بیانگر این هست که شما برای GridView هم خصوصیت DataSourceID رو مقدار دهی کردید و هم در Code-Behind به خصوصیت DataSource مقداری رو نسبت دادید.

لطفاً یکی از این دو مقدار رو حذف کنید.

aref_65
دوشنبه 01 شهریور 1389, 18:06 عصر
دیگه از این واضح تر؟

این خطا بیانگر این هست که شما برای GridView هم خصوصیت DataSourceID رو مقدار دهی کردید و هم در Code-Behind به خصوصیت DataSource مقداری رو نسبت دادید.

لطفاً یکی از این دو مقدار رو حذف کنید.

مشکل من اینجاست که نمیدونم یکی از این دو مقدارو از کجا حذف کنم؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Ali_M.Eghbaldar
دوشنبه 01 شهریور 1389, 18:22 عصر
Both DataSource and DataSourceID are defined on 'GridView1'. Remove one definition
سلام دوست من
می تونی از پنجره proertice اینکارو انجام بدی
احتمالا هم از SQLDatasource استفاده کردی هم از کد نویسی ADO.Net که باید از یکی استفاده کنی!!!

aref_65
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 17:57 عصر
سلام ممنون از لطفتون
امتحان میکنم ببینم به نتیجه میرسم