PDA

View Full Version : حرفه ای: ساخت قفل ابتکاری CD

reza_stb2002
یک شنبه 31 مرداد 1389, 17:01 عصر
سلام
من میخواستم مثل شرکت پرند یه قفل ابتکاری درست کنم .البته بگم کاربرای من کار با نرم افزار های کرکر کامل بلدن اما برنامه نویسی نمیدونن(چون همه دوستان من هستن :چشمک:) به همین خاطر قفل ابتکاری جلوی اونا رو میگیره ممکنه توی سی دی فقط عکس باشه یعنی من یه قفل نرم افزاری میخوام درست کنم که جلوی کپی و image گرفتنو بگیره.:لبخند:
خیلی گشتم اما هیچ کدام از تاپیک ها بالاخره به جواب خاصی نرسیدند:ناراحت:
تا حالا هم با c و C#‎ برنامه نوشتم.البته زبونش مهم نیست مهم الگوریتمه که هیچ جا پیدا نکردم
خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن کمکم کنم :افسرده:

reza_stb2002
یک شنبه 31 مرداد 1389, 23:06 عصر
بابا یکی جواب بده:گریه:
من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم:ناراحت:

reza_stb2002
سه شنبه 02 شهریور 1389, 01:52 صبح
خواهش میکنم اگه کسی کوچکترین اطلاعاتی داره بگه:افسرده::افسرده:

salehbagheri
سه شنبه 02 شهریور 1389, 07:36 صبح
من میخواستم مثل شرکت پرند یه قفل ابتکاری درست کنم

قفل ابتکاری؟ این CD فروش کوچک برای فقل گذاری بر روی CD از نرم افزارهای مربوط به اینکار استفاده کرده و ابتکاری به خرج نداده!

شما هم بهتره از همون نرم افزارها استفاده کنید چرا که با NET. ساخت چنین مواردی غیر ممکن و ابلهانه هست.

reza_stb2002
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 01:30 صبح
قفل ابتکاری؟ این CD فروش کوچک برای فقل گذاری بر روی CD از نرم افزارهای مربوط به اینکار استفاده کرده و ابتکاری به خرج نداده!

شما هم بهتره از همون نرم افزارها استفاده کنید چرا که با NET. ساخت چنین مواردی غیر ممکن و ابلهانه هست.
مهم زبانش نیست مهم روشه شما روشو بگید نوشتنش با من اصلا با c مینویسم من دنبال الگوریتمم

salehbagheri
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 01:53 صبح
خب اگه الگوریتم اینجا بگم که همه چی لو میره! قفلی که کلیدش دست همه باشه چه فایده داره؟

بهتر بود سؤالتون رو در بخش امنیت مطرح میکردید، کاربران زیادی از جمله آقای Nima NT (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=57986) هستند که میتونند پاسخ شما رو بدهند.

salehbagheri
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 03:22 صبح
یه موضوع دیگه ای هم هست اینه که شما دنبال چیزی میگردید که:

1. یا کسی نداره

2. یا اگه داره به هیچ وجه به شما نمیده

پس در هر دو حالت رسیدن به پاسخ کمی بعید به نظر میرسه...

با تشکر

flash118
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 04:04 صبح
دوست عزيز من يه مدت روش كار كردم مي تونيد از تكنيك ساده اي استفاده كنيد كه لاقل جلوي رايت سي دي تون يا كپي به هارد رو بگيره همون تكنيك overflow كه بعد از رايت سي دي محتوياتش بيش از 800 mb ميشه خوب حالا به استفاده از الگوريتم هاي كدگذاري و كد گشايي يه برنامه بنويسي كه id سخت افزاري رو بگيره و با يه تغييرات ديناميك كد گذاري ميكنه و بهتون ارسال كنه منظورم برنامه شما و برنامه شما كد گشايي كنه و ادامه
فكر ميكنم اسان تر و كاري تر و زمان كمتر كدنويسي از مزاياي اين روش باشه
اميدوارم مشكلت حل شده باشه
--------------------
راستي اينم بگم كه نرم افزار هاي پسورد گذاري هستن نمونش cd source مشابه كاري هست كه شما مي خواهيد روي ديتاي cd رمز مي گذارد و الگه رمز صحيح وارد نشه ديتاي cd نامعتبر و غير قابل استفاده مي شه اين برنامه استفاده كن فكر كنم راهنماي خوبه باشه
البته ديتا براحتي رايت مي شه ولي در هنگام رايت باز داده ها محفظت مي شن تا زماني كه پسورد وارد نشه غير قابل استفاده هست

reza_stb2002
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 16:55 عصر
خب اگه الگوریتم اینجا بگم که همه چی لو میره! قفلی که کلیدش دست همه باشه چه فایده داره؟

بهتر بود سؤالتون رو در بخش امنیت مطرح میکردید، کاربران زیادی از جمله آقای Nima NT (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=57986) هستند که میتونند پاسخ شما رو بدهند. اول اونجا مطرح کردم اینم (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=1072381#post1072381) لینکش

یه موضوع دیگه ای هم هست اینه که شما دنبال چیزی میگردید که:
1. یا کسی نداره
2. یا اگه داره به هیچ وجه به شما نمیده
پس در هر دو حالت رسیدن به پاسخ کمی بعید به نظر میرسه...
با تشکر من که نگفتم روششو بگو من گفتم در حالت کلی چند راه وجود داره که جلوی رایت وکپی میگیره هر نرم افزاری به نحوی از این روش ها استفاده کرده چون این نرم افزار ها عمومی هستند نرم افزارهای هکر آنتیشو ساختن
حالا من میخوام از اون روش ها به نحو دیگه استفاده کنم چون CD من عمومی نیست هیچ هکری هم نمیاد روش وقت بزاره و آنتیشو بسازه
حالا یکی بیاد اون روش های کلی که جلوی کپی رو میگیره بگه

دوست عزيز من يه مدت روش كار كردم مي تونيد از تكنيك ساده اي استفاده كنيد كه لاقل جلوي رايت سي دي تون يا كپي به هارد رو بگيره همون تكنيك overflow كه بعد از رايت سي دي محتوياتش بيش از 800 mb ميشه خوب حالا به استفاده از الگوريتم هاي كدگذاري و كد گشايي يه برنامه بنويسي كه id سخت افزاري رو بگيره و با يه تغييرات ديناميك كد گذاري ميكنه و بهتون ارسال كنه منظورم برنامه شما و برنامه شما كد گشايي كنه و ادامه
فكر ميكنم اسان تر و كاري تر و زمان كمتر كدنويسي از مزاياي اين روش باشه
اميدوارم مشكلت حل شده باشه
--------------------
راستي اينم بگم كه نرم افزار هاي پسورد گذاري هستن نمونش cd source مشابه كاري هست كه شما مي خواهيد روي ديتاي cd رمز مي گذارد و الگه رمز صحيح وارد نشه ديتاي cd نامعتبر و غير قابل استفاده مي شه اين برنامه استفاده كن فكر كنم راهنماي خوبه باشه
البته ديتا براحتي رايت مي شه ولي در هنگام رايت باز داده ها محفظت مي شن تا زماني كه پسورد وارد نشه غير قابل استفاده هست
ممنون از جوابتون اما این همون روش نرم افزارای معروف قفل گذاری که آنتیش اومده

ali32n70
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 18:00 عصر
سلام دوست من
من تجربه منو در اختیارت میزارم

1- قفل حجمی : اندازه فایل رو زیاد میکنه البته با حفظ ستکتورهای واقعی فایل و در CRC دستکاری میکنه یعنی طول Crc رو اظافه میکنه با استفاده از سکتورهای به عمد خراب در نتیجه حجم مجازی فایل افزایش پیدا میکنه چون برای خواندن نیازی به محاسبه Crc نیست فقط تطبیق لازمه ولی در موقع کپی و محاسبه برنامه دچار اشتباه میشه (از نظر من کار بر روی این گزینه توصیه نمیشه)

2- دستکاری در جدول داده اولیه سی دی (و ایجاد یک رکورد ناقص و دارای آدرس داده منفی) کاری که قفل نگهبان میکنه
تنها قفلی که سی دیشو نتونستم کپی کنم

همه ما میدونیم که هر سیستم فایلی دارای جدول اولیه مشخصات فایل است که تو سیستم فایلی فت اونو اصطلاحا جدول Fat میگن سی دی هم یه همچین چیزی داره که باید دستکاریش کرد

موفق باشید

t3rr0r1st
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 00:32 صبح
سی دی که توش فقط عکس باشه اگر با ابتکاری ترین و بهترین روش ها هم پروتکت بشه در نهایت با یه PrintScreen همه چی به باد می ره !

:قلب:

reza_stb2002
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 05:32 صبح
سی دی که توش فقط عکس باشه اگر با ابتکاری ترین و بهترین روش ها هم پروتکت بشه در نهایت با یه PrintScreen همه چی به باد می ره !

:قلب:
عکس مثال بود
البته این کار دیگه کیفیت عکس اصلی نداره