PDA

View Full Version : سوال: روش بکار بردن CSS

Ehsan Programmer
دوشنبه 01 شهریور 1389, 03:29 صبح
سلام
من چند قالب آماده CSS دانلود کردم
حالا نمیدونم چطور تو وب سایتم بکار ببرم
من یک پروژه وب جدید ایجاد میکنم حالا در صفحه Default آن باید چکار کنم تا استایل نشون بده
من در قسمت Head دراگ کردم ولی چیزی رخ نداد

Ehsan Programmer
دوشنبه 01 شهریور 1389, 15:40 عصر
کمک
خیلی لازمه

n_ahmad
دوشنبه 01 شهریور 1389, 16:03 عصر
سلام
شما باید یک StyleSheet در پروژه جدید اضافه کنید و CSSها را در آن کپی کنید و در قسمت هد صفحه مورد نظر کد زیر را بنویس:

</"link rel="stylesheet" href="styles.css" type="text/css >
حالا از کلاسهای موجود در StyleSheet میتونی در صفحه استفاده کنی.
امیدوار مفید بوده باشه.

Mehdi Naderi
سه شنبه 02 شهریور 1389, 01:51 صبح
شما باید یک StyleSheet در پروژه جدید اضافه کنید و CSSها را در آن کپی کنید و در قسمت هد صفحه مورد نظر کد زیر را بنویس:

</"link rel="stylesheet" href="styles.css" type="text/css >
حالا از کلاسهای موجود در StyleSheet میتونی در صفحه استفاده کنی</DIV>

روش دوست عزیز کاملا درسته فقط کد آخری

<link rel = "Stylesheet" href ="StyleSheet.css" type ="text/css" />

Ehsan Programmer
سه شنبه 02 شهریور 1389, 01:59 صبح
من روش فوق رو عینا بکار بردم و کدها رو کپی کردم اما با اجرا شدن صفحه فقط رنگ آن مطابق رنگ استایل شد و بقیه اجزاء استایل مانند عکس و منو ظاهر نشد
من عین استایل رو میذارم شما انجام بدین و برای من که میتدی هستم بگین
ممنون

elham.a1364
سه شنبه 02 شهریور 1389, 11:59 صبح
برای اینکه بتونه عکس رو نشون بده, باید عکس هایی رو هم که توی صفحه داری, داخل یک فولدر جدید(مثلا به اسمimages) قرار بدی.

n_ahmad
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 14:09 عصر
با سلام
دوست عزیر با کدی که ارائه کردم تنها به برنامه اعلام می کنی که از کدام صفحه استایلهای مربوطه را بخوان و چون در body یکسری استایل تعریف شده در نتیجه تنها در مورد صفحه اعمال کرده ولی برای اینکه اجزای صفحه مثل Lable,image,.. نیز از این کلاسها استفاده کنند باید نام کلاسهای تعریف شده در cssclass این اجزا آورده شود مثل کد زیر:

</"img runat="server" alt="" src="3dspatial-1.JPG" class="imgclass>

البته این مثاله شما باید در قسمت class نام کلاسی که برای تصاویر در Stylesheet نوشتیو بذاری.
از اصلاح آقای نادری هم متشکرم چون کدارو سریع کپی می کنم بهشون دقت نمیکنم ،متشکرم.