PDA

View Full Version : قیمت پروژه طراحی سایت با php

davoodi
دوشنبه 01 شهریور 1389, 04:54 صبح
سلام دوستان. میخواستم بدونم برای پروژه ای با مشخصات زیر برای یک شرکت تولیدی بزرگ چه قیمتی باید بدم.
سایتی با مشخصات زیر:
صفحه درباره ما دارای ادیتور در کنترل پنل مدیریت.
صفحه تماس با ما شامل فرم تماس و ارسال به کنترل پنل مدیریت.
سیستم کامل خبرنامه و مدیریت آن.
سیستم مدیریت اخبار بصورت کامل و مدیریت آن از درون کنترل پنل
صفحه دعوت به همکاری شامل 3 فرم که باید طراحی شود و فرم های ارسالی هم درون کنترل پنل قابلیت رویت ، ویرایش و حذف را داشته باشند.
صفحه ای درون کنترل پنل که بتوان خبرهای مهم را در غالب اطلاعیه درون آن ثبت کردن امکان آرشیو داشته باشد و اطلاعیه ها درون صفحه اول سایت نمایش داده شوند.
سیستم مدیریت سایت های مرتبط و ویرایش و حذف آنها.
گاری تصاویر بصورت کامل با دسته بندی نا محدود.
سیستم مدیریت مقالات
سرتیتر مهمترین اخبار روزنامه های کشور (RSS) با قابلیت تغییر آدرس RSS توسط مدیر و بدون کد نویسی او.
سیستم جستجو کامل در تمام بخش ها.

لطفا قیمت های پیشنهادی خود را بفرمایید.
از لحاظ مالی مشکلی ندارند اما خواهشا قیمت های منطقی رو پیشنهاد بدید.
با تشکر فراوان.

bestirani2
دوشنبه 01 شهریور 1389, 05:10 صبح
یک تومان خوبه

rapidpich
دوشنبه 01 شهریور 1389, 08:07 صبح
با irdrupal.com تماس بگیرید.
حتما میتونه هم خوب و هم ارزون تموم کنه.

ali zi zeperto
دوشنبه 01 شهریور 1389, 08:35 صبح
اگر من باشم بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ میگیرم.

zoghal
دوشنبه 01 شهریور 1389, 08:58 صبح
شاید بشه با 1 تا 1.5 نوشت . اما لطفا قیمت ها و بازار رو خراب نکنید. این پروژه حداقل میتونه تا 2-3 تومن قیمت گزاری بشه

binyaft
دوشنبه 01 شهریور 1389, 12:16 عصر
به نظر من هم میشه با 1 تا 1.5 نوشت

xoogle.ir
دوشنبه 01 شهریور 1389, 12:47 عصر
فقط گالری و سیستم جستجوش شاید یه کم دردسر ساز بشه و گرنه بقیه اش که مثل آب خوردنه ...
من باشم همون حدود 1.5 راضیم میکنه

maysam.m
دوشنبه 01 شهریور 1389, 13:04 عصر
فقط گالری و سیستم جستجوش شاید یه کم دردسر ساز بشه و گرنه بقیه اش که مثل آب خوردنه ...
من باشم همون حدود 1.5 راضیم میکنه

با این نظر کاملا موافقم. تائید میشه.

bestirani2
دوشنبه 01 شهریور 1389, 14:57 عصر
مهمترین قسمت کار که هزینه کیفیت رو تعیین میکنه
1. امنیت (باید تمام موارد امنیتی بررسی بشه و تست واحد هم گرفته بشه و ..)
2. سرعت (میشه برنامه رو طوری نوشت که 400% توی منابع سیستم صرفه جویی داشته باشیم)
3. قابلیت توسعه (طبعاً در صورتی که نیاز به توسعه های بعدی باشه، نباید سیستم ماژولار نوشته بشه که شئ گرایی هم وقت زیادی میگیره)
4.سئو (طبعاً هزینه برای یک سئو کار خیلی کمتر از تبلیغات هست)
5. طراحی صفحه (باید در عین استاندارد بودن از نظر سرعت بهینه باشد مخصوصاً در ایران)

ولی حداقلش همون 1 میلیون هست تا 7 تومان هم جا داره

ماهان مقدم
دوشنبه 01 شهریور 1389, 16:09 عصر
بچه ها اگه این قیمت ها رو نمی گفتید و کسی از من همچین چیزی می خواست براش بنویسم، فکر کنم ازش حدود 200 یا 300 هزار تومن میگرفتم !. راستی قیمت ها رو چجوری می سنجن ؟ از روی مدت کار و امکانات ؟

bestirani2
دوشنبه 01 شهریور 1389, 16:33 عصر
بچه ها اگه این قیمت ها رو نمی گفتید و کسی از من همچین چیزی می خواست براش بنویسم، فکر کنم ازش حدود 200 یا 300 هزار تومن میگرفتم !. راستی قیمت ها رو چجوری می سنجن ؟ از روی مدت کار و امکانات ؟
قیمت رو با توجه به کار گفته میشه
یک موقع هست ما میایم یک سیستم cms رو تغییرات مورد نیاز رو میدم و یا ... و یک سایت تحویل میدیم که این 200 - 300 میرزه
ولی وقتی یک سایت رو کامل طراحی کنی خوب برای برنامه نویسی باید پول بگیری دیگه :لبخند:
الان شما با 200 - 300 کل این سیستم رو از پایه مینویسید؟

eshpilen
دوشنبه 01 شهریور 1389, 16:40 عصر
آره 1.5 تازه متوسط هست.

xoogle.ir
دوشنبه 01 شهریور 1389, 16:55 عصر

برای تخمین هزینه میتونی از روش ساعتی استفاده کنی مثلا یه پروژه 80 ساعت زمان میبره و ارزش هر ساعت کار شما 10 تومان هست که برای اون پروژه میشه 800 تومان.
ولی به نظرم با این روش سر برنامه نویس کلاه میره چون اکثر پروژه ها با زمانی در حدود 40 50 ساعت تموم میشه.

به نظر من بهترین روش برای پول گرفتن از مشتری اینه که وقتی داره برات امکاناتی که میخاد رو توضیح میده چونه ات رو بخارونی ابروهاتو بندازی بالا بعد بگی خب ؟؟؟؟ عجب جیزایی میخای !!؟؟ :قهقهه:

davoodi
دوشنبه 01 شهریور 1389, 18:25 عصر
ممنون از نظرات دوستان.
چون این پروژه تقریبا شامل مواردی هست که در اکثر سایت ها باید پیاده بشه اگر ممکنه برای امکاناتی که ذکر کردم بصورت مجزا قیمت بدید تا در پروژه های بعدی هم بتونیم قیمت منطقی بدیم.
باز هم هم از تمام دوستان ممنون و سپاسگذارم.

mehran_gh
دوشنبه 01 شهریور 1389, 20:33 عصر
سلام دوستان. میخواستم بدونم برای پروژه ای با مشخصات زیر برای یک شرکت تولیدی بزرگ چه قیمتی باید بدم.
سایتی با مشخصات زیر:
صفحه درباره ما دارای ادیتور در کنترل پنل مدیریت.
صفحه تماس با ما شامل فرم تماس و ارسال به کنترل پنل مدیریت.
سیستم کامل خبرنامه و مدیریت آن.
سیستم مدیریت اخبار بصورت کامل و مدیریت آن از درون کنترل پنل
صفحه دعوت به همکاری شامل 3 فرم که باید طراحی شود و فرم های ارسالی هم درون کنترل پنل قابلیت رویت ، ویرایش و حذف را داشته باشند.
صفحه ای درون کنترل پنل که بتوان خبرهای مهم را در غالب اطلاعیه درون آن ثبت کردن امکان آرشیو داشته باشد و اطلاعیه ها درون صفحه اول سایت نمایش داده شوند.
سیستم مدیریت سایت های مرتبط و ویرایش و حذف آنها.
گاری تصاویر بصورت کامل با دسته بندی نا محدود.
سیستم مدیریت مقالات
سرتیتر مهمترین اخبار روزنامه های کشور (RSS) با قابلیت تغییر آدرس RSS توسط مدیر و بدون کد نویسی او.
سیستم جستجو کامل در تمام بخش ها.

لطفا قیمت های پیشنهادی خود را بفرمایید.
از لحاظ مالی مشکلی ندارند اما خواهشا قیمت های منطقی رو پیشنهاد بدید.
با تشکر فراوان.
بعضی از این کارهارو میشه با تغییر cms ها و یا استفاده از چند cms مختلف انجام داد ولی واسه کارایی بهتر، بهتر هست از اول برنامه نویسی بشه
همون 1 الی 1.5 تومان.

rapidpich
سه شنبه 02 شهریور 1389, 08:58 صبح
چند دقیقه بعدش یک نفر میومد میگفت 100 تومن... :عصبانی++:

2 روز بعد هم میومد تو فروم و میپرسید آپلود فایل چطوریه یا ... :تشویق:

simul8or
سه شنبه 02 شهریور 1389, 09:47 صبح
به نظر من قیمت این سایت بالای یک ملیونه. نوشتن موتور جستجو برای سایت بدون استفاده از موتورهای آماده کلی از وقت رو میگیره. طراحی با استاندارد seo محدودیتهایی رو ممکنه ایجاد کنه. و خلاصه یه سایت با استاندارد بالا قیمت بالایی هم خواهد داشت. البته بستگی به کار نفر-ساعت هم داره.

tarjomaan
سه شنبه 02 شهریور 1389, 22:31 عصر
در مورد مطلبی که برای پروژه طراحی وبسایتتون گذاشته بودید ما میتونیم
وب سایت شما رو با این امکاناتی که فرمودید به مبلغ 800/000 تومان طراحی کنیم و امکاناتی بیشتری مثل چند زبانه بودن و...
که توافقاء به یک قیمت مناسب برسیم
در ضمن دفتر کار ما میدان انقلاب اگر تمایل داشتید من شماره تماس شخصی میدم خدمتتون خوشحال میشم تماس بگیرید
09124599941
09375461505
حیدری

amirhosein
سه شنبه 02 شهریور 1389, 22:50 عصر
واقعیت اینه که متاسفانه یا خوشبختانه توی ایران ملاکی برای قیمت دادن نیست و به اصطلاح هرچی تیغت می بره میگیری. من باشم بجای اینکه کارهای بالا رو از پایه بنویسم با ویرایش و توسعه یه CMS‌انجام میدم. کارهاتون هم خیلی عجیب نیست. در این حالت قیمت 500 تا 800 تومن کافیه ولی یه مطلب را نباید فراموش کنید: ممکنه ارزش یه کار یه مبلغ کمی باشه ولی جاییکه کا رو براشون انجام میدید خیلی اهمیت داره مثلاً پشتیبانی برای یه شرکت بزرگ با یه شخص معمولی فرق میکنه. اگه یه بار مشکلی پیش بیاد یا یه قابلیت جدید بخوان شما باید خیلی سریع و حرفه ای انجامش بدید پس قیمت اون موار رو هم لحاظ کنید. من اگه باشم برحسب اینکه طرف تا چه حد کار حرفه ای بخواد قیمت و مشخص می کنم.

طاها حک
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 14:19 عصر
سلام به همه دوستان.
به این سایت نیگا کنین بگین چند می ارزه: www.imensamaneh.com
سایت کلاً دینامیکه، عکس های توی هدر فلش، عکس های توی همه ی گالری ها، عناوین و شاخه های منو سایت، و کلاً همه چیزش رو می شه با پنیلی که خودم کار کردم دستکاری کرد.
علاوه بر اینا یه گالری Javascript و Ajax هم داره که گفتم، دینامیکن.

ArtMiz
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 15:20 عصر
چرا قیمت ها رو میارین پایین. ببینید طرف تا چه حدی کار می خواد بعد قیمت بدین. گاه امنیت، سئو، طرح سایت و ... معمولی هم باشن قیمت زیر 800 تومن نمیفته. چرا واسه کار خودتون ارزش قائل نمیشین.:عصبانی:

davoodi
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 12:29 عصر
سلام به همه دوستان.
به این سایت نیگا کنین بگین چند می ارزه: www.imensamaneh.com (http://www.imensamaneh.com/)
سایت کلاً دینامیکه، عکس های توی هدر فلش، عکس های توی همه ی گالری ها، عناوین و شاخه های منو سایت، و کلاً همه چیزش رو می شه با پنیلی که خودم کار کردم دستکاری کرد.
علاوه بر اینا یه گالری Javascript و Ajax هم داره که گفتم، دینامیکن.

به نظرم خیلی جای کار داره. هم گرافیک هم برنامه نویسی.
فرم تماس با ما اصلا چک نمیشه که آیا پر هست با خیر. همینطوری خالی هم میشه ارسالش کرد. نظر سنجی هم ناقص کار شده همینطور آمار سایت!!!
برنامه نویسی زیادی هم توش بکار نرفته.
چرا اینقدر تگ های HTML و BODY رو باز و بسته کردید؟
خیلی جای کار داره.
بابتش چقدر گرفتید دوست من ؟
البته ناراحت نشید من فقط نظرم رو میگم.
موفق باشید. :قلب:

davoodi
سه شنبه 09 شهریور 1389, 20:02 عصر
ممنون از دوستان محترم.
قیمت پیشنهادی رو 1500 گفتم.
الان ازم یک پروپوزال خواستند.
از دوستانی که در مورد نگارش پروپوزال در حیطه وب اطلاعاتی دارند و یا نمونه ای دارند خواهشمندم من رو از کمک و راهنمایشون محروم نکن. :قلب:

xoogle.ir
سه شنبه 09 شهریور 1389, 22:17 عصر
تا جایی که من میدونم پروپوزال رو مشتری میده نه برنامه نویس :متعجب:

davoodi
چهارشنبه 10 شهریور 1389, 10:01 صبح
اونا در ابتدا یک شمای کلی از نیاز هاشون رو به من دادن و حالا از من یک طرح کامل خواستن که باید در اون جزییات آماده سازی سایت + تعداد نیروی مورد نظر + میزان هزینه هایی که شامل این طرح میشه و ... رو براشون توضیح بدم.
میخواستم بدونم که نحوه نگارش این پروپوزال یا سولوشن به چه صورتیه.
ممنون.