PDA

View Full Version : سوال: مشکل با JavaScript

MMStudent
سه شنبه 02 شهریور 1389, 13:21 عصر
با سلام من یه برنامه دانلود کردم که منوی با java script می سازه ولی وقتی که منو رو می سازم و روی عکس منو کلیک می کنم خطای:
Object expected می ده فایل رو هم در زمیمه گذاشتم من java script بلد نیستم . ممنون می شم کمکم کنید

mehdi.mousavi
سه شنبه 02 شهریور 1389, 22:44 عصر
با سلام من یه برنامه دانلود کردم که منوی با java script می سازه ولی وقتی که منو رو می سازم و روی عکس منو کلیک می کنم خطای:
Object expected می ده فایل رو هم در زمیمه گذاشتم من java script بلد نیستم . ممنون می شم کمکم کنید

سلام.
چطوری منو ساخته میشه؟ من فایل JS شما رو دیدم، اما باید کدی که از این Script استفاده میکنه رو نیز ببینم. این فایل رو از کجا کپی کرده اید؟

موفق باشید.

MMStudent
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 00:04 صبح
سلام ممنون که جواب دادید. کد زیر کدی هست که من در html سایت قرار دادم زمانی که به روی منوی مورد نظر کلیک می کنم خطا میده .

<script src="acac1.js" charset="utf-8" type="text/javascript"></script><script>ac1init_doc('',0);</script>

من این فایل رو دانلود نکردم به با نرم افزار Javascript Accordion Menu این منو رو ساختم که از سایت http://www.scriptocean.com گرفتمش

من می خوام که منو ها رو به صفحات داخلی سایتم لینک بدم مثلا Home.aspx

من یک کد منوی دیگه هم گرفتم ولی وقتی که لینک پیش فرض سایت سازنده رو به صفحه خودم تغیر دادم باز هم همین خطا رو داد. (من این سایت رو روی کامپوتر شخصی خودم اجرا می کنم و هنوز روی هاست قرار ندادمش)

/با تشکر/