PDA

View Full Version : مشکل در connection string

aspppsa
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 08:54 صبح
سلام:اشتباه::ناراحت::گریه:
من این سوال را بارها تکرار کردم ولی فکر کنم طرز طرح کردنم اشتباه بوده و کسانی که خواندن متوجه منظوره من نشدن.من تازه کار هستم وتجربه اولم هست.
قضیه از این قراره:من سایتی طراحی کردم و رویه شبکه داخلی کارخانه قرار دادم(بدون هیچ تغییراتی در webconfig)و از رویه کامپیوتر خودم که سایتو روش طراحی کردم iis راه اندازی کردم و......
و IPکامپیوترمو به هر کامپیوتر داخل شبکه میدم سایت بالا میادو هیچ مشکلی نداره ولی وقتی داخل صفحه مدیریت میشم ومیخام خبری را ویرایش یا درج یا حذف کنم از وب کانفیگم ایراد میگیره در صورتی که وقتی نرم افزاره visual stadio را باز میکنم وپروژه را اجرا میکنم و وارد صفحه مدیریت میشم هر تغییری بدم هیچ ایرادی نمیگیره و همه چیز درست کار میده. من احتمال میدم ایراد از connection stringam باشه نمیدونم چطور باید تغییرش بدم وقتی که سایتو رویه شبکه داخلی میزارم.(ایراد از exequte nonquery)من بانکم را از sql کامپرس شده خوده محیط ویژوال استادیو استفاده کردم.خواهش میکنم یکی به فریادم برسه.

اوبالیت به بو
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 09:17 صبح
سلام

وقتی داخل صفحه مدیریت میشم ومیخام خبری را ویرایش یا درج یا حذف کنم از وب کانفیگم ایراد میگیره در صورتی که وقتی نرم افزاره visual stadio را باز میکنم وپروژه را اجرا میکنم و وارد صفحه مدیریت میشم هر تغییری بدم هیچ ایرادی نمیگیره و همه چیز درست کار میده.
خوب شايد Connection String قسمت DataSource اون رو تغيير نداديد! يعني رو لوكال تنظيم شده براي همين روي كامپيوتر خودتون اجرا مي شه اما در هاست نه. يا شايد در قسمت Initial Catalog اسم DB رو ايد تغيير بديد يا اشتباه وارد كرديد.
يا اينكه قسمت آخر Connection String شما، روي لوكال تنظيم شده (Integrated Security=True) در حالي كه در هاست بايد User و Pass بديد.

aspppsa
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 10:31 صبح
سلام
قسمت Data source را که تغییر ندادم یعنی چیزی را تغییر ندادم میشه بگین connectionstring قسمت Data source را باید به چی تغییر بدم؟
قسمت initial catalog را به چی باید تغییر بدم؟
و منظورتون از قسمت آخر Connection string چی هست؟
ممنونم از لطفتون

Vahid_moghaddam
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 10:36 صبح
در پست دیگه ای که زده بودید تصویری از خطا گذاشته بودید. اون متن خطا نیست. برای دیدن خطا تغییرات زیر رو در web.config اعمال کنید و خطا رو بذارید. کانکشن رو هم بذارید.

.
.
<compilation debug="true">
.
.
<customErrors mode="Off"/>

aspppsa
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 10:49 صبح
سلام
اون که درست شد حالا احتمالا با توجه به متنی که بالا گذاشتم اشکال از connection stringam هست باید چه تغییراتی در کل در web configam bedam

اوبالیت به بو
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 11:11 صبح
قسمت DataSource اسم هاست. اين اسم رو مي توني تو قسمت DataBase management ببيني.
قسمت Initial Catalog اسم DB كه در هاست هست.

aspppsa
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 11:35 صبح
این رشته ارتباط من هست اگه میشه شما اصلاح شودشو واسم بزارین

<addname"connectionstring"connectionstrng="datasource=./sqlexpress;attachDbfilename=|datadirectory|\aspnet db.mdf;integrated security=True;user instance=True"providername="system,data.sqlclient"/>

خودم تایپش کردم

Vahid_moghaddam
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 11:55 صبح
اگه در صفحه های غیر از مدیریت، دارید اطلاعات رو از دیتابیس می خونید، کانکشن بر قرار شده. ایرادی که می گید از وب کانفیگه، چیه؟ متن خطا چی هست؟

aspppsa
یک شنبه 07 شهریور 1389, 08:34 صبح
سلام
ببخشید دیر شد جواب بدم.
راستی من اصلا رویه سیستمم نرم افزار sql نصب نیستا.فکر کنم باید sql2008را نصب کنم و database را attach کنم.آره؟آخه بانک من از sqlداخل محیط visual stadioکه بصورت compress شده هست درست شده.فکر کنم بعد از attach کردنdatabase باید رشته ارتباطمو تغییر بدم .والله به هر دری زدم انگار درست نشد.اگه نکته ای هست بگیید.ممنون میشم
--------------------
[
سلام
ببخشید دیر شد جواب بدم.
راستی من اصلا رویه سیستمم نرم افزار sql نصب نیستا.فکر کنم باید sql2008را نصب کنم و database را attach کنم.آره؟آخه بانک من از sqlداخل محیط visual stadioکه بصورت compress شده هست درست شده.فکر کنم بعد از attach کردنdatabase باید رشته ارتباطمو تغییر بدم .والله به هر دری زدم انگار درست نشد.اگه نکته ای هست بگیید.ممنون میشم

aspppsa
یک شنبه 07 شهریور 1389, 10:29 صبح
ببخشید دیر شد جواب بدم.