PDA

View Full Version : تعداد بازدیدکنندگان سایت

usef.e1364
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 12:41 عصر
برای اینکه بتونم تعداد کاربران آنلاین و تعداد بازدید کنندگان سایت رو نشون بدم,باید چیکار کنم؟

Program.net
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 12:53 عصر
برای اینکه بتونم تعداد کاربران آنلاین و تعداد بازدید کنندگان سایت رو نشون بدم,باید چیکار کنم؟

به اندازه موهای سرتون مطلب در این مورد هست
تو رویداد sesseion استارت مشخصات کاربر رو وارد دیتا بیس میکنید

و توی صفحه مورد نظر یه count() از رکوردای تیبل میگیرید و توی لیبل نشون میدید

Saman Hashemi
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 13:30 عصر
علاوه بر مطلبی که دوستمون اشاره کرد هم راههای بهتر و علمی دیگری هم وجود داره و هم کامپوننت آماده فقط کافی سرچ کنید.

masoudseddighi
جمعه 05 شهریور 1389, 10:50 صبح
سلام

میشه بیشتر توضیح بدین که چجوری تو session start بنویسیم یعنی نمونه ای دارید که بذارین ؟
دقیقا نمیدونم توsession start چی باید نوشت

مرسی

Peyman.Gh
جمعه 05 شهریور 1389, 12:19 عصر
بازدید کل را به این صورت میتوانید محاسبه کنید.

در Global.asax :
void Session_Start(object sender, EventArgs e)
{
if (System.IO.File.Exists(Server.MapPath("Count.Txt")) == false)
{
System.IO.File.WriteAllText(Server.MapPath("Count.Txt"), "0");
}
string c = System.IO.File.ReadAllText(Server.MapPath("Count.txt"));
int count = int.Parse(c);
count = count + 1;
System.IO.File.WriteAllText(Server.MapPath("count.txt"), count.ToString());
}

برای نمایش در صفحه مورد نظر :

protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
Label1.Text = "تعداد کل بازدید: "+System.IO.File.ReadAllText(Server.MapPath("Count.Txt"));;
}

موفق باشید.

sanaz.mehdipour
یک شنبه 22 اسفند 1389, 12:33 عصر
سلام من از کدی که موشتین استفاده کردم در vs درست جواب میده اما وقتی آپ لود میکنم error میده پیغامش هم اینه
Access to the path 'C:\inetpub\vhosts\asreislam.ir\httpdocs\count.txt ' is denied.

raminsoft
یک شنبه 22 اسفند 1389, 12:48 عصر
از کنترل پنل هاستتون باید سطح دسترسی فایل count.txt رو تنظیم کنید که همه بتوانند write داشته باشند.

eshpilen
یک شنبه 22 اسفند 1389, 13:10 عصر
lol
من فكر نميكردم در دات نت هم از اين روشهاي بدوي استفاده كنن.
گفتم حتما بايد خيلي پيشرفته تر از اين حرفا باشه يا حتي چيزي آماده خودش داشته باشه.
راستي مشكل دسترسي همزمان وجود نداره در اين نمونه كدي كه گذاشتيد؟

mehran_337
یک شنبه 22 اسفند 1389, 13:29 عصر
وقتی کاربری وارد می شه در global.aspx تعریف کردم که یک رکورد اضافه بشه تا بتونم بازدید ها را بشمارم.

حالا وقتی که می خوام نمایش بدم باید فیلدی مثلا cdate که از نوع date تعریف کردم و با مقدار تاریخ امروز و دیروز مقایسه کنم تا بشمارم :

SqlConnection conn = new SqlConnection(WebConfigurationManager.ConnectionSt rings["ConnectionString"].ConnectionString);

چیزی که بلدم در حد بالاست اما همش اشکال می گیره . اگه می شه کوئری راهنمایی بفرمایید که فیلد cdate را با تاریخ امروز و بعد دیروز مقایسه کنه و تعداد رکوردشو بشماره.
ممنون از راهنماییتون

karim orooji
یک شنبه 22 اسفند 1389, 13:44 عصر
سلام
اون که کار اضافه کردن به یک فایل متنیه و ...
چطوری میشه بازدید روز قبل و امروز و هفته گذشته رو نمایش داد

mehran_337
دوشنبه 23 اسفند 1389, 10:17 صبح
lمشکل اینه که کوئری که درست کردم بصورته زیر :

select count(*) from counter where cdate=getdate()

فیلد cdate از نوع date هست و فقط تاریخ رو مثلا بصورت 13-02-2011 ثبت می کنه اما تابع getdate() تاریخ و زمان را محاسبه می کنه و همش نتیجه کوئری من صفر هست یعنی 13-02-2011 با 13-102-2011 07:30 متفاوت هستش . لطفا کدی راهنمایی کنید چطوری فیلدهای تاریخ رو باید توی کوئری مقایسه کرد؟

alonemm
دوشنبه 23 اسفند 1389, 13:33 عصر
من توی PHP اینو پیاده کردم.
الگوریتم مش هم گزاشتم.
(اگه فرصت کنم به .net هم تبدیلش میکنم.)
http://barnamenevis.org/showthread.php?269921-ساخت-باکس-تعداد-بازدید-کنندگان-سایت&highlight=

mehran_337
دوشنبه 23 اسفند 1389, 15:47 عصر
برام خیلی جالبه . توی این سایت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم . 50 صفحه رو صفحه به صفحه دیدم بارها و بارها دوستان در این زمینه سوال کردند آمار بازدید که اکثرا در همه سایتها مورد نیازه و بچه های اینجا هم صاحب فن هستند کدی پیدا نیست . جالب تر از همه اینکه کسی جواب هم نمی ده و توی سایتهای دیگه هم همه جور جوابی می دن الا با دات نت . یکی الگوریتم می گه یکی وبگذر می گه یکی پی اچ پی می ده یکی ذخبره در فایل متنی می ده.
یعنی کسی توی دات نت آمار بازدید سایت به تفکیک کار نکرده؟