PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه در سیستم های دیگر

samaneh1363
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 13:48 عصر
سلام
من یک برنامه نوشتم که از adodc هم استفاده کردم، چطوری میتونم برنامه رو در سیستم های دیگه که visual basic ندارند هم اجرا کنم؟؟؟
البته پکیج هم ساختم اما باز هم موقع نصب error میده.
زیاد با تنظیمات پکیج آشنایی ندارم اگر تنظیم خاصی لازم داره لطفا بهم بگین. خیلی ضروری لازمش دارم. :افسرده::افسرده::ناراحت::نار حت::گریه::گریه:

محسن شامحمدی
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 14:06 عصر
دوست عزیز
در منوی all programs در start اون قسمتی که وی بی نصبه یک برنامه هست به نام Package & Deployment Wizard که اون پروژه شما رو می گیره و بعد از تحلیل اون به شما می گه که این برنامه شما دقیقا به چه dll ها و اکتیوایکس هایی نیاز داره
موفق باشید

Pr0grammer
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 14:11 عصر
زمان نصب یا اجرا چه Errorی میده؟

samaneh1363
شنبه 06 شهریور 1389, 08:20 صبح
پیغام خطاش اینه:

setup cannot continue because some system files are out of date on your system. click ok if you would like setup to update these files for you now. you will need to restart windows before you can run setup again. click cancel to exit setup without updating system files.

HjSoft
شنبه 06 شهریور 1389, 09:33 صبح
احتمالا روی سیستم کاربر Runtime 5.0 نصب هست که نصب کننده می خواد به 6 آپگرید کنه . اگر بعد از این مشکل دیگه ای به وجود میاد بگین چون این ارور طبعیه . البته اگر بعد از این اروری پیش میاد به این دلیله که یک برنامه دیگر در پروسه ها داره از ران تایمهای ویبی استفاده می کنه و برنامه نمی تونهاون فایل هاشو جایگزین کنه .

mohsen.j1990
شنبه 06 شهریور 1389, 10:20 صبح
دوست عزیز
شما باید اول پارامتر هات توی برنامه رو به صورت نصبی ست کنی یعنی آدرس یا اسم سرور تو Adodcرو به صورت مطلق ندی بعد هم ساختن پکیج مشکل خاصی نداره افقط توی یه قسمت باید ocxها یا عکس هایی که استفاده کردی رو اضافه کنی

samaneh1363
شنبه 06 شهریور 1389, 11:39 صبح
چطوری run time6 رو نصب کنم؟؟
اگه دستور Run time error رو از برنامه پاک کنم ممکنه درست بشه؟؟

HjSoft
شنبه 06 شهریور 1389, 14:05 عصر
باید دانلود کنی . اگر اشتباه نکنم داخل سی دی ویژوال هم هست . کلا مه جا ران تایماش ریخته .