PDA

View Full Version : یک پروژه سورس باز.

brians2000
پنج شنبه 16 تیر 1384, 02:42 صبح
دوستان عزیز...

در صورتی که علاقه دارید در یک پروژه اپن سورس شرکت کنید و اطلاعات کافی رو در مورد برنامه نویسی ساخت یافته دارید خوشحال می شوم که پشت سر این تاپیک بنویسید....

هدف : طراحی یک وب سرور با قابلیت پورت روی لینوکس و ساپورت مونو و ای اس پی و ای اس پی دات نت و سکیورتی ها.
پی اپ پی به عنوان زبان پیش فرض. (سورس همه چیز موجود است! )
کمک من : سورسها و توضیحات در صورت نیاز...
تعریف کار باید صد در صد کلاسبندی شده و پلاتفرم ایندیپندنت باشه.
--------------------------------------------------------------------------------
تعریف اولیه :
کلاسهای سکیورتی
کلاس های پست و گت .
مفسر.
روتر.

سازگاری با کلیه بروزر ها.

تعریف بروی اچ تی تی پی سرور ایندی.

Delphi-Clinic
پنج شنبه 16 تیر 1384, 09:10 صبح
سلام

اولا:

پی اپ پی به عنوان زبان پیش فرض. (سورس همه چیز موجود است! )
کمک من : سورسها و توضیحات در صورت نیاز...

منبع سورسهای شما هم opensource است؟
عنایت دارید که اگر سورسهای شما دارای صاحب معتبری باشند (غیر از خودتان) قطعا پروژه opensource شما به کشک تبدیل می شود.

دوما:

هدف : طراحی یک وب سرور با قابلیت پورت روی لینوکس و ساپورت مونو و ای اس پی و ای اس پی دات نت و سکیورتی ها.

شاید اگر این پروژه رو می خواستی با جاوا شروع کنی می تونستم بهت کمک کنم.اما دلفی نه.

تعریف اولیه :
کلاسهای سکیورتی
کلاس های پست و گت .
مفسر.
روتر.

سازگاری با کلیه بروزر ها.

شروعش یکسالی طول می کشه.

تعریف بروی اچ تی تی پی سرور ایندی.

جالبه :)

brians2000
پنج شنبه 16 تیر 1384, 09:30 صبح
منبع سورس ها ها خودم هستم (بخشی که مجاز به توزیعش هستم ‌)‌... مشابه این سرور داره انجام شده ولی قابل توضیع عمومی نیست ... این سرور که شما می بینید با همین بیس دهها هزار کاربر رو داره جواب می ده و فکر کنم نیازی نباشه که تجربه کافی وجود داره.

یک سال طول میکشه؟‌ :)) نه.................................... در حدود 5 تا 6 ماه پایانش طول میکشه! من توی یک پست عکسهای پروژه رو گذاشته بودم ولی به دلیلی برداشتمش ... :)‌این پروژه ساده است ! چون من دقیقا روی مشابهش کار کردم .

Delphi-Clinic
پنج شنبه 16 تیر 1384, 09:33 صبح
لینک نمونه کار قبلی لطفا :)

brians2000
پنج شنبه 16 تیر 1384, 09:43 صبح
این پروژه توی شرکتهای بزرگ نصب شده عزیز دل برادر که اونرو به صورت بسته استفاده می کنن (نسخه در حال استفاده این برنامه برای ذخیره اطلاعات حجیم طراحی شده و فقط کاربرد شرکتی داره )‌و همونطور که گفتم توضیع عمومیش (نسخه سوپر انترپرایزش)‌ بزودی انجام میشه ....
من سورس بخشی از اون رو که فرمت مایم رو باز می کنه رو قرار دادم اینجا...

همونطور که گفتم:‌سورس از من و توضیح از من بقیه کار از شما!‌:)‌ دوست ندارم کار شرکتیم با اینجا درگیر بشه... عکسی که یکی دوبار گذاشتم توی سایت هارو برداشتم چون علاقه ندارم بحث کاری که یه بحث فرعیه با بحث زندگی جانبیم (این فوروم ) قاطی بشه! :)‌ من که گفتم سورس رو بهتون می دم (بخش های قابل انتشار رو البته)‌ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! اگر پایه اید من مبحثش رو باز می کنم و سورسها و توضیحاتش رو بهتون می دهم... اگر نه که هیچی.