PDA

View Full Version : سوال: Access Is Denided!!!!

صادق صدقی
جمعه 05 شهریور 1389, 07:45 صبح
سلام
من تویه سایتم یک کدی نوشتم که رویه هارد تویه درایو ها اطلاعات می ریزه و می خونه

وقتی که رویه سیتمه خودمه درسته

اما وقتی رویه هاس می زارم این ارورر رو می ده که دسترسی به فایل ها نداری!!!!!!!

چه جوری مشکل رو بر طرف کنم؟

آدرسه سایتم:www.DVD9Movie.Com (http://www.DVD9Movie.Com)
رویه سبد خرید کلیک کنید ارورش در کوئری استریگ صفحه ای که Redirect می شه میاد

salehbagheri
جمعه 05 شهریور 1389, 08:49 صبح
این مشکل به هیچ وجه برطرف نمیشه!

در واقع اگه برطرف بشه شما به عنوان هکر (مجرم) تحت پیگرد قرار میگیرید.

یعنی شما اصلاً نباید به تمام هاردیسک هاست دسترسی داشته باشید. بالاترین محدوده دسترسی برای شما Root سایت خودتونه!

صادق صدقی
جمعه 05 شهریور 1389, 09:44 صبح
وای نه خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا

چرا من کلی کد نوشتم
:عصبانی:

خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا

می خوام خودم رو بکشمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممم

یکی یک راه خوب برای تخلیه روحی روانیه من بغیر از آتیش زدن لپ تاپم بگه!!!!

آقا من 3 روزه این کدا رو نوشتم
همشو پاک کنم؟

نگو تورو خدا
یک راهی
تبصره ماده ای چیزی اخه

daffy_duck376
یک شنبه 07 شهریور 1389, 10:44 صبح
وای نه خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا

چرا من کلی کد نوشتم
:عصبانی:

خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا

می خوام خودم رو بکشمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممم

یکی یک راه خوب برای تخلیه روحی روانیه من بغیر از آتیش زدن لپ تاپم بگه!!!!

كاري نميشه كرد. فقط با اين حرف كه اين يه تجربه بوده و توي سايت بعدي اين اشتباه رو نخواهي كرد تسكين بدي!
ضمنا اين جور اشتباهات رو همه ميكنن و كسي هم به جز تجربه نتيجه ديگه اي رو نگرفته

ASPX
یک شنبه 07 شهریور 1389, 10:51 صبح
چه دليلي به دسترسي به اين فايل داشتي ؟ Access to the path 'C:\info.dat' is denied

سبد خريد چه لزومي به فايل متني داره ؟؟؟؟؟ اونهم تو درايو c !!!!
هدف رو بگو تا بتونيم راهنماييت كنيم لپتابتم آتيش نزن!

milade
یک شنبه 07 شهریور 1389, 11:14 صبح
در واقع اگه برطرف بشه شما به عنوان هکر (مجرم) تحت پیگرد قرار میگیرید.
X_X
یعنی بعضیا که Machine.Config رو میخونن جرمه ؟ :D

اونهم تو درايو c !!!!

ویه درایو ها اطلاعات می ریزه
جالبه .
اخه من هر سروری تا حالا داشتم یه درایو داشته ! اونم به طور پیش فرض C !
حالا مال شما I و فلاپی و اینا هم داره خیلی خوبه :D

silverfox
یک شنبه 07 شهریور 1389, 14:06 عصر
به روتت باید دست رسی داشته باشی دیگه با سیستم کلاینت کار داری یا سرورت؟اگه کلاینت که با کوکی سعی کن اطلاعاتی که می خوای رو ذخیره کنی اگرم سرورت که باید یه تیکت واسه هاستت بفرستی که دسترسی یوزر ASP.NET رو به فولدرات بدن!البته بعضی پنل ها هم این امکان رو می دن!

صادق صدقی
دوشنبه 08 شهریور 1389, 02:33 صبح
سلام
مرسی از توجهاتتون

ببینید
من هر کس که یک محصول تویه سبد خرید اضافه می کنه

یک رکرود یعنی اون رو تویه لیست مشتری هام ادد می کنم
یک کد بهش می دم
و اسمش هم می شه نام user سیستمش!!!!

حالا این کد رو مثلا 10 رو تویه همه درایو هاش(پوشه Recycler)تویه یک فایل متنی می نویسم
که هربار بیاد با همون کد شناخته بشه
(حتی یک سال دیگه)!!!
اینو مشتریم خواسته ازم
کوکی که پایداری نداره

please Help me

salehbagheri
دوشنبه 08 شهریور 1389, 03:34 صبح
حالا این کد رو مثلا 10 رو تویه همه درایو هاش(پوشه Recycler)تویه یک فایل متنی می نویسم
که هربار بیاد با همون کد شناخته بشه
(حتی یک سال دیگه)!!!

چرا Recycler؟

بهترین راه واسه اینکار، اینه که یه پوشه در Root سایت خودتون ایجاد و موارد مورد نیاز رو اونجا ذخیره کنید.

باز هم میگم دسترسی مستقیم به HardDisk سرور و Write در اون، غیر از مسیر خود سایت، غیر ممکنه! (البته محدوده قانون)

یعنی بعضیا که Machine.Config رو میخونن جرمه ؟

ببینید ایشون گفتن که «اطلاعات میریزه و میخونه»! خوندن اطلاعات در محدوده مشخص جرم نیست بلکه یکی از وظایف سرور همینه! شما از ویندوز یا لینوکس سرور، از کلاسهای دات نت سرور و از خیلی موارد دیگه سرور بهره می برید، آیا مجرمید؟ (وقتی میگن Server-Side شما تا آخرش بخون!)

تنها فقط حق Write یا Edit رو بر روی فضای هاست ندارید که ایشون دنبال این مورد بودند.

صادق صدقی
دوشنبه 08 شهریور 1389, 05:45 صبح
چرا Recycler؟

بهترین راه واسه اینکار، اینه که یه پوشه در Root سایت خودتون ایجاد و موارد مورد نیاز رو اونجا ذخیره کنید.

باز هم میگم دسترسی مستقیم به HardDisk سرور و Write در اون، غیر از مسیر خود سایت، غیر ممکنه! (البته محدوده قانون)

ببینید ایشون گفتن که «اطلاعات میریزه و میخونه»! خوندن اطلاعات در محدوده مشخص جرم نیست بلکه یکی از وظایف سرور همینه! شما از ویندوز یا لینوکس سرور، از کلاسهای دات نت سرور و از خیلی موارد دیگه سرور بهره می برید، آیا مجرمید؟ (وقتی میگن Server-Side شما تا آخرش بخون!)

تنها فقط حق Write یا Edit رو بر روی فضای هاست ندارید که ایشون دنبال این مورد بودند.

نه عزیزم
هاست کجا بود
من رو کلاینت می خوام بنویسم

یعنی کاربری که از سایت بازدید می کنه
نه سروری که سایتم رو آپلود کردم قربونت

silverfox
دوشنبه 08 شهریور 1389, 21:55 عصر
کار اصولی،قانونی و منطقی و ... می خوای بکنی یا کوکی اگرم برات اینقدر مهمه توی دیتابیست ثبت کن دیگه اگه همچین دسترسی هایی داده بشه شما برای سبد خرید می خوای یکی دیگه شاید بزنه اطلاعات طرف رو دستکاری کنه یا ویروسی چیزی بریزه رو سیستم طرف...کوکی دقیقا همون چیزیه که برای این استفاده ها ساخته شده همون طور که کوکی می شه پاک/دستکاری بشه اون فایلی که شما ذخیره کردی هم می شه دیگه...

صادق صدقی
سه شنبه 09 شهریور 1389, 06:04 صبح
کار اصولی،قانونی و منطقی و ... می خوای بکنی یا کوکی اگرم برات اینقدر مهمه توی دیتابیست ثبت کن دیگه اگه همچین دسترسی هایی داده بشه شما برای سبد خرید می خوای یکی دیگه شاید بزنه اطلاعات طرف رو دستکاری کنه یا ویروسی چیزی بریزه رو سیستم طرف...کوکی دقیقا همون چیزیه که برای این استفاده ها ساخته شده همون طور که کوکی می شه پاک/دستکاری بشه اون فایلی که شما ذخیره کردی هم می شه دیگه...

حرفه حسابه
من باید قبول کنم که باید:ناراحت::ناراحت::ناراحت: بی خیال اون کد هایی که نوشتم بشم
مرسی بچه ها
این تجربه ای شد واسم که دیگه فراموشش نکنم
:افسرده::ناراحت:

---------------------------------------------------------------------------
خوب حالا فدای سره همتون:لبخند::لبخند:
کاری نداره دوباره یه سیستم می ریزم واسش توپ پ پ پ پ پ پ پ پ
می شه راجع به تاریخ انقضا در کوکی ها واسم یکم توضیج بدید؟

چه جوری می تونم بهش تاریخ بدم که حده اقل تا وقتی که کوکی هاشو پاک نکرده بتونم ازشون استفاده کنم
؟