PDA

View Full Version : اضافه کردن نام برنامه به لیست برنامه های نصب در سیستم عامل

ali_autumnal
جمعه 05 شهریور 1389, 10:50 صبح
با سلام.

میخواستم بدونم چطوری در هنگام نصب نرم افزار نام برنامه رو به لیست برنامه های نصب شده بر روی سیستم عامل اضافه کنم.

همونطور که میدونید لیست برنامه های نصب شده در سیستم عامل های Microsoft در Add Remove Control Panle مشخص میشوند.

من میخوام نام برنامه ام پس از نصب در اون لیست قرار بگیره.

نکته:

با فرض اینکه از Installshiled استفاده نمی کنم. یا از هیچگونه نرم افزاری مانند Installshiled استفاده نکنیم.
خودمون میخواهیم کد بنویسیم.

متشکر
علی پاییزی

cheshm6k
شنبه 06 شهریور 1389, 23:56 عصر
با سلام ..............

با خود دات نت هم میشه setup ساخت. همون کاری رو که می خواید هم انجام میده.

از منوی build-> publish رو انتخاب می کنی و بقیه ماجرا .....چیز خاصی نداره اما آموزشش هم سرچ کنی تو سایت هست.

اما اگه از این راهم نمی خوای بری و حتما می خوای با کد اینکارو کنی من اطلاعی ندارم که میشه یا نه.

موفق باشید.

molana alavi
یک شنبه 07 شهریور 1389, 00:23 صبح
باید داخل کلید زیر یه کلید به اسم برنامه خودت اضافه کنی و داخل کلید ساخته شده مقادیر دلخواه مثل نام فایل UnInstall که باید در AddRemoveProgram دیده بشه یا مسیر برنامه UnInstall و ... که اگه یکی از اون کلیدهای دیگه رو باز کنی همه چی دستت میاد
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall

ali_autumnal
یک شنبه 07 شهریور 1389, 17:42 عصر
با سلام ..............

با خود دات نت هم میشه setup ساخت. همون کاری رو که می خواید هم انجام میده.

از منوی build-> publish رو انتخاب می کنی و بقیه ماجرا .....چیز خاصی نداره اما آموزشش هم سرچ کنی تو سایت هست.

اما اگه از این راهم نمی خوای بری و حتما می خوای با کد اینکارو کنی من اطلاعی ندارم که میشه یا نه.

موفق باشید.

دوست عزیز setup کردن VS رو بلدم. اما واسم ارزش نداره.
حتی Installshiledهم واسم بی ارزشه. بنظرم وقتی زحمت میکشیم نرم افزاری رو مینویسیم بهتره خودمون همه کاراشو انجام بدیم. حتی Setup

موفق باشید
--------------------

باید داخل کلید زیر یه کلید به اسم برنامه خودت اضافه کنی و داخل کلید ساخته شده مقادیر دلخواه مثل نام فایل UnInstall که باید در AddRemoveProgram دیده بشه یا مسیر برنامه UnInstall و ... که اگه یکی از اون کلیدهای دیگه رو باز کنی همه چی دستت میاد
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall

متشکرم از راهنمایی ات.
لطفا اگه اطلاعات بیشتری داری بگو.

ali_autumnal
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 09:55 صبح
كسي در اين باره نظري نداره؟