PDA

View Full Version : سوال: تغییر متناظر مقادیر کمبوباکس در سابفرم

emami.sie
جمعه 05 شهریور 1389, 13:13 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم
مشکل من اینه که در برنامه ام اشخاصی وجود دارند که می توانند در چندین استان فعالیت داشته باشند...
من می خواهم در سابفرمم زمانی که استان انتخاب شود، مقادیر شهر متناظر با ان استان و پس از انتخاب شهر مقادیر روستای متناظر با آن شهر در کمبو باکسهای بعدی قابلیت انتخاب داشته باشند...
خیلی ممنون می شم اگه دوستان نمونه رو اصلاح کنن

با نهایت تشکر و امتنان

c4soft
یک شنبه 07 شهریور 1389, 01:12 صبح
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم
مشکل من اینه که در برنامه ام اشخاصی وجود دارند که می توانند در چندین استان فعالیت داشته باشند...
من می خواهم در سابفرمم زمانی که استان انتخاب شود، مقادیر شهر متناظر با ان استان و پس از انتخاب شهر مقادیر روستای متناظر با آن شهر در کمبو باکسهای بعدی قابلیت انتخاب داشته باشند...
خیلی ممنون می شم اگه دوستان نمونه رو اصلاح کنن

با نهایت تشکر و امتنان

دوست عزیز فایل ارسالیتون اصلاح شد
ببینید همونیه که میخواین؟

emami.sie
یک شنبه 07 شهریور 1389, 08:34 صبح
دوست عزیز فایل ارسالیتون اصلاح شد
ببینید همونیه که میخواین؟

با سلام و تشکر
نه متاسفانه، اونی نیست که من می خوام، کاری که شما کردید اینه که تنها در رویداد After update کمبوباکس ها یک Requery اضافه کردید که این مشکلی رو حل نمی کنه... چون من این عمل رو توی رویداد After change قرار داده بودم...
همونطور که می بینید باز هم پیغام های اکسس مشاهده می شن و مهمتر از همه اینه که شما وقتی یه رکورد رو وارد می کنید کل رکورد های بعدی مقادیر شهر و روستاشون خالی می شه...
البته من خودم مشکل پیغام های اکسس و آپدیت شدن کمبوباکس ها رو حل کردم و فقط مونده اینکه بعد از وارد کردن یک رکورد جدید مقادیر شهر و روستای رکوردهای قبلی پاک می شن...
بازم ممنون می شم اگه دوستان و اساتید کمک کنن
یا علی

emami.sie
دوشنبه 08 شهریور 1389, 12:19 عصر
با سلام
خوشبختانه خودم بالاخره تونستم حلش کنم...
فایلشم می ذارم واسه استفاده دوستان در نمونه های کاربردی
یا علی