ورود

View Full Version : ایجاد روال

javad_r_85
جمعه 05 شهریور 1389, 23:47 عصر
سلام .
دوستا ن من تازه شروع کردم به یادگیری اکسس والان هرچی گشتم تو برنامه چیزی که بتونم توش کوئری بنویسم TSQ پیدا نکردم .در واقع من می خوام برای برنامم روال بنویسم این کار را توی sql راحت انجام میدادم ولی اینجا نمیدونم چطوری و از کجا این کارو بکنم .تو سایت هم گشتم پیدا نکردم از دوستا ن اگر کسی کمک کنه ممنون می شم و یا اگر لینک بده.

javad_r_85
شنبه 06 شهریور 1389, 09:47 صبح
سلام .
دوستا ن من تازه شروع کردم به یادگیری اکسس والان هرچی گشتم تو برنامه چیزی که بتونم توش کوئری بنویسم TSQ پیدا نکردم .در واقع من می خوام برای برنامم روال بنویسم این کار را توی sql راحت انجام میدادم ولی اینجا نمیدونم چطوری و از کجا این کارو بکنم .تو سایت هم گشتم پیدا نکردم از دوستا ن اگر کسی کمک کنه ممنون می شم و یا اگر لینک بده.

دم دوستان گرم چقدر فعالیت میکنید.ما سوال می پرسیم تو قسمت سی شارپ دودقیقه بعدش که رفرش میکنیم چند تا جواب داده شده ولی اینجا انگار نه انگار سوال می پرسه آدم لااقل مدیرا بیان قوانین رو گوشزد کنند(کاری که همیشه میکنند)که ما بفهمیم اینجا کسی هست.
ولی خب اشکال نداره می رم تو همون قسمت سی شارپ می پرسم:قهقهه:

amirzazadeh
شنبه 06 شهریور 1389, 09:56 صبح
سلام .
سلام از اين تصوير كمك بگيريد (دكمه new رو فشار داده و بعد از انتخاب جداول فيلدهاي مربوطه رو انتخاب كنيد).كوئرهاي اكسس شبيه view تو sql هست ولي اكسس sp رو ساپورت نميكنه مگر اينكه از اكسس پروجكت استفاده كنيد.
......................
موفق باشيد