PDA

View Full Version : سوال: یه سوال در مورد PHPmyAdmin

.DaryA.
شنبه 06 شهریور 1389, 00:53 صبح
سلام به همه دوستان .

اول از اینکه باهاتون آشنا میشم خیلی خوشبختم ...( پیشاپیش ) :خجالت::بامزه:

و بعد اینکه من easyphp ورژن 5.3.2 رو تازه نصب کردم و وقتی وارد قسمت phpmyadmin که ورژنش 3.3.2 هست . میشم . یک ارور می ده و میگه :

پرونده پيكربندي شما حاوي تنظيماتي است (كاربر root بدون اسم رمز) كه مرتبط با حساب پيش‌فرض MySQL مي‌باشد. اجراي MySQL با اين پيش‌فرض باعث ورود غيرمجاز مي‌شود ، و شما بايد اين حفره امنيتي را درست كنيد.

منون میشم اگه راهنماییم کنین تا این مشکلو بر طرف کنم.

پیشاپیش از کمکتون ممنونم

mermaid
شنبه 06 شهریور 1389, 03:18 صبح
دوست عزیز این مساله ای که شما گفتید خیلی مهم نیست... منظور این پیغام به طور ساده اینه که شما الان دارید از نام کاربری روت بدون رمزعبور استفاده می کنید و خب اگر دارید این کار رو روی کامپیوتر خودتون انجام میدین هیج مشکلی ایجاد نمی کنه، اما اگر روی سرور متصل به اینترنت این حفره موجود باشه، باید سریع رفع بشه...

من خودم با easyphp کار نکردم من با WAMP Server کار می کنم و این مورد برای من هم اتفاق افتاد... وقتی خواستم این حفره رو مثلا بپوشونم، مجبور شدم دوبار WAMP SERVER رو مجدد نصب کنم... خلاصه دردسر زیاد داره...

اما اگر دوست دارید که حتما این کار رو انجام بدین من این رو از توی سایت easyPHP گیر آوردم...

How can I change the password for a mySQL user?
Open phpMyAdmin, and click on "Users & Permissions".
Click on the "modify" link of the user you want to change the password, and follow the instructions.
WARNING: if you set a new password for the "root" user, you will not be able to access phpMyAdmin anymore, or you will need to re-configure phpMyAdmin: edit the "EasyPhp\phpMyAdmin\config.inc.php" file and set your new password with this line $cfgServers[1]['password'].
For Example:
$cfgServers[1]['password'] = 'mynewpassword'

البته همونطور که میبینین خودشون هم گفتن که اگر پسورد روت رو عوض کنین، باید تنظیمات phpMyAdmin رو ویرایش کنید.

binyaft
شنبه 06 شهریور 1389, 10:20 صبح
در localhost نیاز نیست که رمز عبور دیتابیس رو تغییر بدید

xoogle.ir
شنبه 06 شهریور 1389, 10:23 صبح
مهم نیست خودت رو نگران نکن :لبخندساده: واسه همه همین طوره!

.DaryA.
شنبه 06 شهریور 1389, 23:50 عصر
دوست عزیز این مساله ای که شما گفتید خیلی مهم نیست... منظور این پیغام به طور ساده اینه که شما الان دارید از نام کاربری روت بدون رمزعبور استفاده می کنید و خب اگر دارید این کار رو روی کامپیوتر خودتون انجام میدین هیج مشکلی ایجاد نمی کنه، اما اگر روی سرور متصل به اینترنت این حفره موجود باشه، باید سریع رفع بشه...

.
.
.
.
.

مرسی از جوابتون . من رو کامپیوتر خودم دارم کار میکنم . خیالمو راحت کردین . بازم ممنون .