PDA

View Full Version : سوال: مشکل با خود برنامه ویژوال

rezapassword
شنبه 06 شهریور 1389, 12:15 عصر
سلام دوستان
وقتی میخوام برنامه رو ریلایز کنم و فایل exe بگیرم یا حتی ران کنم تا تغیراتی رو که دادم ببینم این پیام رو میده
چه طور درستش کنم
http://img4up.com/up1/15355597870204902051.gif

Saman_12
شنبه 06 شهریور 1389, 12:29 عصر
خوب این می گه که این برنامه رو نمی تونم بنویسم توی اون مسیر.
وقتی که برنامه شما به هر دلیلی ران هست وشما می خواین این کار رو بکنید این Error رو میده .»
شما دو راه دارید :
1.پوشه ای که برنامه در آن دیباگ میشه رو تغییر بدین.
2.فایل رو یک جوری ببندینش.

rezapassword
شنبه 06 شهریور 1389, 12:33 عصر
هر دو کارو قبلا کردم نشد

Saman_12
شنبه 06 شهریور 1389, 12:45 عصر
این راه رو هم امتحان کنید (اصلا راه منطقی نیس اما کار آمد) :
اول یه پرو ژه جدید با هر نامی که دوست داری بساز.حالا توی پنجره Solution Explorer روی فرم1 راست کلیک کن و اونو حذف.
بعد هم از منوی Project گزینه ی Add Exisiting Item رو انتخواب کنید حالا به مسیر این برنامتون که بایلد نمیشه برید.فرم های برنامتون رو Add کنید.
حالا یه Vs دیگه ران کنید.و از قسمت استارتش پروژه قبلی که بایلد نمی شد رو انتخواب کنید.کد های تک تک فرم ها تون رو کپی کنید و داخل پروژه جدید توی همون فرم (همون فرمی که Add کردین) اظافه کنید.(این قسمت آخر به شرطی هست که کد های شما همراه Add کردن فرم اظافه نشده باشن)
این نکته رو در نظر بگیرید که هر فرم که می خواید Add کنید سه تا فایل داره با اسامی مشابه که شما بعید هر سه تاشون رو Add کنید.
حالا درست شد.(اگه نشد من نمی دونم چه شه این Error که اینو میگه.)

rezapassword
شنبه 06 شهریور 1389, 12:56 عصر
این راه خیلی دردسر داره ولی به امتحانش می ارزه

Artisoft
شنبه 06 شهریور 1389, 17:28 عصر
سلام. اولا دوست عزیز پیشنهاد میدم ویژوال استودیدت رو عوض کنی.نه به خاطره این Eror. به این خاطر که ویژوال تو Express هست. یا Professional نصب کن یا Ultimate 2010. چون این express هیچ چیزی نداره. البته بعد از پایان این پروژت چون اگه بخوای این پروژه رو تو ورژن های بالا باز کنی شاید کانورت نشه.
اما Eroor :
رو پروژت راست کلیک کن و Clean Project رو انتخاب کن و دوباره برنامت رو run کن اگه درست نشد یعنی از یه فایل Dll استفاده کردی که ایراد مال اون فایله.