PDA

View Full Version : Auto save

modirmasool
شنبه 06 شهریور 1389, 18:59 عصر
دوستان یه سوال خنده دار دارم:لبخند:
چرا VS خودش اتومات پروژه رو سیو میکنه؟ چطوری باید غیر فعالش کرد؟ (احیانا مربوط به Auto recovery که نیستش نه؟)

Artisoft
شنبه 06 شهریور 1389, 19:05 عصر
سلام. درسته دقیقا مربوط به Auto Recovery هستش که از منوی tools>option بخش autoRecovery میشه غیر فعالش کرد.

modirmasool
شنبه 06 شهریور 1389, 19:43 عصر
سلام. درسته دقیقا مربوط به Auto Recovery هستش که از منوی tools>option بخش autoRecovery میشه غیر فعالش کرد.

خوب Auto recovery که نباید این طوری باشه. مگه Auto recovery مال پشتیبانی نیستش؟ باید یه فایل جدا برای این کار درست کنه نه این که بیاد رو فایل اصلی سیو کنه.:گریه:

Saman_12
شنبه 06 شهریور 1389, 21:13 عصر
سلام. درسته دقیقا مربوط به Auto Recovery هستش که از منوی Tools > option بخش autoRecovery میشه غیر فعالش کرد.
علیک سلام.
می بخشین من اینقدر رک هستم (قصد هی چگونه بی احترمی رو نیز ندارم) چرا شما اطلاعات نا صحیح در اختیار دیگران می گذارید؟؟ واقعا چرا ؟؟؟؟ :گیج:

از منوی Tools مسیر زیر رو دنبال کنید :

Options » Projects And Solutions » General
خوب حالا چند تا چک می بینید که جلوی یکی از اونا نوشته شده :

Save New Project When Created
خوب حالا اگه تیک این گزینه رو بر دارید دیگه پروژه رو سیو نمی کنه! مگه خودتون اونو سیو کنید.:لبخند::قلب:

modirmasool
شنبه 06 شهریور 1389, 21:27 عصر
علیک سلام.
می بخشین من اینقدر رک هستم (قصد هی چگونه بی احترمی رو نیز ندارم) چرا شما اطلاعات نا صحیح در اختیار دیگران می گذارید؟؟ واقعا چرا ؟؟؟؟ :گیج:

از منوی Tools مسیر زیر رو دنبال کنید :

Options » Projects And Solutions » General
خوب حالا چند تا چک می بینید که جلوی یکی از اونا نوشته شده :

Save New Project When Created
خوب حالا اگه تیک این گزینه رو بر دارید دیگه پروژه رو سیو نمی کنه! مگه خودتون اونو سیو کنید.:لبخند::قلب:
ممنون ولی:
اینی که شما میگین مال سیو کردن پروژه در مسیر پیشفرض (فقط برای موقعی که پروژه برای اولین بار ساخته میشه) هستش.
البته اون دوستمون هم درست نبود.

modirmasool
جمعه 12 شهریور 1389, 05:21 صبح
دوستان دیگه دارم قاطی میکنم:گریه:
این VS چرا اینجوریه؟!!! بعضی وقت ها وقتی ضربدر رو میزنم ازم می پرسه میخوای تغییرات رو سیو کنی یا نه که درستش هم همینه. ولی باز از این طرف بعضی مواقع هیچی نمیپرسه.نمونه اش همین امروز یه برنامه رو که قبلا نوشته بودم رو باز کردم و توش تغییرات دادم و بعد ضربدرشو زدم، انگار نه انگار که باید یه سوالی چیزی از ما بکنه! خودکار خودش تغییرات رو سیو کرد و VS رو بست.!!!:متعجب:

nasim bahari
جمعه 12 شهریور 1389, 10:48 صبح
دوستان دیگه دارم قاطی میکنم:گریه:
این VS چرا اینجوریه؟!!! بعضی وقت ها وقتی ضربدر رو میزنم ازم می پرسه میخوای تغییرات رو سیو کنی یا نه که درستش هم همینه. ولی باز از این طرف بعضی مواقع هیچی نمیپرسه.نمونه اش همین امروز یه برنامه رو که قبلا نوشته بودم رو باز کردم و توش تغییرات دادم و بعد ضربدرشو زدم، انگار نه انگار که باید یه سوالی چیزی از ما بکنه! خودکار خودش تغییرات رو سیو کرد و VS رو بست.!!!:متعجب:

سلام .
دوست خوبم.....اگر قبل از اینکه از VB خارج بشین برنامه رو اجرا کرده باشین.....پیغام نمیده....زیرا اجرا کردن همانا و ذخیره برنامه همانا........خب دیگه این هم یه جورش دیگه....

موفق باشین

ricky22
جمعه 12 شهریور 1389, 13:50 عصر
سلام .
زیرا اجرا کردن همانا و ذخیره برنامه همانا........خب دیگه این هم یه جورش دیگه....

موفق باشین
سلام این هم یه جورشه؟ :لبخندساده:
--------------------------------------------
میشه غیر فعالش کرد .

Tools + Options, Project and Solutions, Build and Run. Set "Before building" to "Don't save any changes".

------------------------------------------
منبع (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/vbide/thread/252b5f19-890d-4ce2-be4b-26c32f71dd5c)

modirmasool
جمعه 12 شهریور 1389, 17:33 عصر
از همگی ممنون(مخصوصا جناب ricky22)
از این یدونه سوال کلی چیزی یاد گرفتم.

modirmasool
جمعه 12 شهریور 1389, 17:54 عصر
سلام این هم یه جورشه؟ :لبخندساده:
--------------------------------------------
میشه غیر فعالش کرد .

".

------------------------------------------
منبع (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/vbide/thread/252b5f19-890d-4ce2-be4b-26c32f71dd5c)

آقا یه مشکل دیگه!:لبخند:
حالا وقتی تغییرات میدم و میخوام پروژه رو اجرا کنم ارور زیر رو میده:

The file .... Cannot be modified at this time.

این مشکل رو توی همون منبعتون هم یکی پرسیده بود ولی کسی جواب نداده بود.