PDA

View Full Version : گفتگو: چرا نتایج نهایی ارشد 89 امسال با سال قبل متفاوت است؟

nazaninn
یک شنبه 07 شهریور 1389, 04:44 صبح
سلام
پارسال رتبه 530 دانشگاه اهواز هوش مصنوعی روز قبول شده
پارسال رتبه 400 الزهرا تهران هوش مصنوعی شب قبول شده
پارسال 890 دانشگاه باهنر کرمان هوش مصنوعی شب قبول شده
پارسال 550 دانشگاه باهنر کرمان هوش مصنوعی روز قبول شده.
امسال توی کنکور هوش شرکت کردم و رتبه ام 492 شد. همه دانشگاه های روز رو زدم اما شبانه باهنر کرمان قبول شدم. این برام قابل هضم نیست.علاوه بر این این رتبه هایی که براتون نوشتم دوستان پارسالم بودند که مطمئنم هیچ نوع سهمیه ای نداشتند.امسال یکی از دوستانم 678 شد که غیرانتفاعی تبریز قبول شده.
اگه کسی امسال توی کنکور شرکت کرده خواهش می کنم رتبه اش رو با جایی که قبول شده بنویسه خصوصا توی رنج رتبه من.
پارسال با 400 رتبه بدتر من شب شدند و منم امسال شب.
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر بودم شاید ناپیستوگیمون باعث این تفاوت چشم گیر شده آخه رتبه های پارسال همه بچه های پیوسته بودند.

mohy66
یک شنبه 07 شهریور 1389, 12:16 عصر
سلام
رتبه نرم افزار من 508 شد.
رتبه آی تی 360
اما هیج جا قبول نشدم و فقط انتخاب 98 شبکه شریف کیش قبول شدم!!!!
فکر می کردم شبانه شهرستان ( حداقل کاشان ) قبول بشم!

zara22
یک شنبه 07 شهریور 1389, 13:17 عصر
سلام
من امسال با رتبه 560 هوش هیچ جا قبول نشدم با و جود اینکه به جز شهید با هنر کرمان و غیر انتفاعی تبریز روزانه و شبانه همه دانشگاه ها رو زده بودم. من فکر می کردم روزانه یا در نهایت شبانه یه جایی قبول بشم. کارشناسیمم پیوسته بوده

sarah1361
یک شنبه 07 شهریور 1389, 15:32 عصر
سلام دوستان اینا رو که گفتین من وحشت گرفتتم من دارم کی خونم لرا هوش اهواز و چون نمی تونم برم شهر های دیگه نمی تونم اونا رو هم بزنم از دیدن و شنیدن وضع شما دوستان هم بسیار ناامید شدم .:متعجب::گریه::ناراحت::افسرده :

shafagh_82
یک شنبه 07 شهریور 1389, 17:08 عصر
سلام دوستان! به نظر شما با رتبه 214 نباید حداقل شبانه mis خواجه نصیرو قبول شد!! توقع زیادیه!
کسی آمار سالهای قبل رو داره؟

Web.Designer01
یک شنبه 07 شهریور 1389, 18:23 عصر
سلام دوستان! به نظر شما با رتبه 214 نباید حداقل شبانه mis خواجه نصیرو قبول شد!! توقع زیادیه!
کسی آمار سالهای قبل رو داره؟
کجا قبول شدید شما؟
منم از خوندن نا امید شدم.:ناراحت:
با رتبه 508 نرم افزار هیچ جا قبول نشدن:متعجب:
من هرچقد بخونم از 508 دیگه بهتر نمیشم.

zara22
دوشنبه 08 شهریور 1389, 10:35 صبح
با رتبه 215 سال 88 روزانه هوش شهید بهشتی قبول شده بودند،با رتبه 234 هم روزانه هوش علم و صنعت. خواجه نصیر شبانه هوش نداره. نرم هم که اصلا نداره.

el.karimi.se
دوشنبه 08 شهریور 1389, 22:11 عصر
سلام دوستان
من با رتبه 159 آی تی مجازی تهران قبول شدم هیچ کس در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه ها چیزی نمیدونه اصلا شامل قبول شده ها هم میشه یا نه؟

SystemAnalyst
دوشنبه 08 شهریور 1389, 23:05 عصر
اونهایی که قبول شدن سفت بگیرینش که همینم از دست ندین .فردا مدرک گرفتین هیچ کس ازتون نمی پرسه شبانه بودین یا روزانه یا مجازی یا بین الملل. روابط شما مهمه .

kazem.shabanian
سه شنبه 09 شهریور 1389, 17:30 عصر
سلام
من 289 مهندسی صنایع-سیستم های اجتماعی اقتصادی شدم
همه جا رو زدم ولی هیچ جا قبول نشدم
در حالیکه سال قبل رتبه های بدتر از من قبول شده بودن

zara22
سه شنبه 09 شهریور 1389, 22:13 عصر
یکی از استادهای من می گفت امسال بومی سازی کردن و حتما توی منطقه ما رتبه های بهتر از تو زیاد بودن که قبول نشدی. دیگه نمی دونم تا چه حد درسته ولی تو اخبارم یه چیزای اینطوری می گفت که هشتاد درصد ظرفیت روزانه و شبانه رو به بومی ها اختصاص دادن ولی من فکر می کردم که باید این موضوع برای کنکور لیسانس باشه. اگه هم این کار رو برای ارشد واقعا کرده باشن خیلی بی انصافیه چون تعداد و ظرفیت ارشد محدوده. خیلی بی انصافیه.

afi_program
چهارشنبه 10 شهریور 1389, 02:58 صبح
ديگه حرف از انصاف نزنين .اين قوانين كه براي مخصوصا ليسانس تصويب شده كه وحشتناكه.
دانشجوي دختر فارق از رتبه مي تونه به محل سكونت خانوادش منتقل بشه!!!!!:عصبانی++:
آخه چرا ؟
بومي سازي هم كه گندشو درآورده.شهرستاني ها چه گناهي كردن؟
امسال با 156 هوش روزانه علم و صنعت(البته دوستان نه من)
به اميد درست شدن وضعيت.
موفق باشيد

ucnazard
جمعه 12 شهریور 1389, 12:56 عصر
به به با این وضع دانشگاههای تهران رو باید بیخیال شد اگه قرار باشه بومی سازی بشه،، ما چا گناهی داریم

اوبالیت به بو
جمعه 12 شهریور 1389, 13:41 عصر
سلام

به به با این وضع دانشگاههای تهران رو باید بیخیال شد اگه قرار باشه بومی سازی بشه،، ما چا گناهی داریم

چطو مگه؟ چه اتفاقي مي افته؟

ucnazard
شنبه 13 شهریور 1389, 21:56 عصر
یعنی چی چه اتفاقی میفته؟؟؟همین اتفاقی که واسه بچه ها با رتبه های خوبشون افتاده دیگ ه چی میخاد بشه!!!!

farzad1389
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 08:55 صبح
من به لحاظ اینکه دوستان در چندین کامنت بحثهایی رو مطرح کردن انچه که در این ازمون دیدم رو در چند پست در جواب عزیزان تشریح می کنم که امیدوارم مورد قبول دوستان قرار بگیره. به امید یاری خدای بخشنده - فرزاد ایرانی

سلام
پارسال رتبه 530 دانشگاه اهواز هوش مصنوعی روز قبول شده
پارسال رتبه 400 الزهرا تهران هوش مصنوعی شب قبول شده
پارسال 890 دانشگاه باهنر کرمان هوش مصنوعی شب قبول شده
پارسال 550 دانشگاه باهنر کرمان هوش مصنوعی روز قبول شده.
امسال توی کنکور هوش شرکت کردم و رتبه ام 492 شد. همه دانشگاه های روز رو زدم اما شبانه باهنر کرمان قبول شدم. این برام قابل هضم نیست.علاوه بر این این رتبه هایی که براتون نوشتم دوستان پارسالم بودند که مطمئنم هیچ نوع سهمیه ای نداشتند.امسال یکی از دوستانم 678 شد که غیرانتفاعی تبریز قبول شده.
اگه کسی امسال توی کنکور شرکت کرده خواهش می کنم رتبه اش رو با جایی که قبول شده بنویسه خصوصا توی رنج رتبه من.
پارسال با 400 رتبه بدتر من شب شدند و منم امسال شب.
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر بودم شاید ناپیستوگیمون باعث این تفاوت چشم گیر شده آخه رتبه های پارسال همه بچه های پیوسته بودند.
در پاسخ به این دوست عزیز باید بگم آنچه که در رنج رتبه ها مورد لحاظ است سقف آخرین رتبه پذیرفته شده می باشد نه محل پذیرش لذا مقایسه هر سال با سال قبل درست نیست من در تحلیل که انجام دادم که تو آدرسhttp://www.box.net/shared/99yx7spvy7 گذاشتم سقف آخرین پذیرش رو آوردم که در گرایش هوش روزانه و شبانه رتبه 640 و با احتساب غیر انتفاعی 655 بوده که می بینید در خصوص حضرتعالی این محقق شده .
در خصوص محل پذیرش به استحضار می رسونم محل با توجه به علاقه مندی داوطلب هستش در نتیجه اصلا قابل پیش بینی نیست تازه رنج رتبه هایی که می اعلام کردم هم گاهی بدلیل هم پوشانی می تونه 100 تا بالا و پایین بشه لذا در این مورد خواست تمام دوطلبین لحاظ میشه بهتره امسال حتما ثبت نام کنین چون سنجش طرح دو مرحله ای شدن ارشد رو خیلی جدی گرفته موفق باشین

farzad1389
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 09:07 صبح
سلام
رتبه نرم افزار من 508 شد.
رتبه آی تی 360
اما هیج جا قبول نشدم و فقط انتخاب 98 شبکه شریف کیش قبول شدم!!!!
فکر می کردم شبانه شهرستان ( حداقل کاشان ) قبول بشم!
خب اگه به تحلیل من که تو آدرس http://www.box.net/shared/99yx7spvy7 گذاشتم نگاه کنی من رنج پذیرش روزانه و شبانه نرم افزار رو بدون احتساب پیام نور 350 اعلام کردم که خب امسال به احتمالا قوی محقق شده احتمال میدم شما پیام نور رو انتخاب نکردی وگرنه جزو قبولیها به احتمال قوی بودی. در خصوص رتبه آی تی گرایشش رو بایدمشخص می کردی تا جواب تو می دادم ولی خب باید این نکته رو لحاظ کنی که امسال در گرایش 2و3 کاهش داشتیم که خب این خودش یکی از معضلات آی تی امسال بوده موفق باشی
--------------------

سلام دوستان
من با رتبه 159 آی تی مجازی تهران قبول شدم هیچ کس در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه ها چیزی نمیدونه اصلا شامل قبول شده ها هم میشه یا نه؟
در خصوص قبولی شما در مجازی میشه بگین کدوم گرایش قبول شدین و کدوم دانشگاه؟ بهتره همین رو برین چون سنجش خیلی مصر به دو مرحله ای کردن هستش

farzad1389
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 09:14 صبح
یکی از استادهای من می گفت امسال بومی سازی کردن و حتما توی منطقه ما رتبه های بهتر از تو زیاد بودن که قبول نشدی. دیگه نمی دونم تا چه حد درسته ولی تو اخبارم یه چیزای اینطوری می گفت که هشتاد درصد ظرفیت روزانه و شبانه رو به بومی ها اختصاص دادن ولی من فکر می کردم که باید این موضوع برای کنکور لیسانس باشه. اگه هم این کار رو برای ارشد واقعا کرده باشن خیلی بی انصافیه چون تعداد و ظرفیت ارشد محدوده. خیلی بی انصافیه.
این قضیه بومی سازی لحاظ نشده و این از اساس کذب ولی چیزی که باعث این ریزشها شده گسستگی رتبه های داوطلبین هستش من کارنامه های زیادی رو دیدم مثلا تو یکی از کارنامه ها فرد گرایش هوشش رتبه 148 بوده و گرایش نرمش 485 خب معلومه میره هوش و بعدش در نرم هم چون ظرفیتی وجود نداره که خالی بمونه چون آخرین رتبه واسه روزانه و شبانه نرم 350هستش و بعدش باید برن غاز بچرونن

tanha70
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 23:20 عصر
سلام
به نظر شما با چه رتبه ای میتونم همش یا نرم افزار شریف رو قبول بشم؟

FastCode
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 01:29 صبح
سلام
به نظر شما با چه رتبه ای میتونم همش یا نرم افزار شریف رو قبول بشم؟
زیر 100.

به نظر شما اگر وضع همینطوری پیش بره و هر سال بدتر از پارسال باشه میتونم سال دیگه توی کنکور دانشگاه دولتی به خودم امیدوار باشم؟
این هم نسخمه::لبخند:
نمیدونم چقدر بده.:خجالت:
56434

saeed.5570
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 10:21 صبح
منم فکر کنم میکنم رتبه ی همتون عالیه ولی همون بحث بومی سازیه. تعداد شرکت کنندگان و شهر خودتون و انتخاب اولتون و درصد هاتون رو بگین تا بشه قضاوت کرد

shafagh_82
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 14:19 عصر
کجا قبول شدید شما؟
منم از خوندن نا امید شدم.:ناراحت:
با رتبه 508 نرم افزار هیچ جا قبول نشدن:متعجب:
من هرچقد بخونم از 508 دیگه بهتر نمیشم.

من هیچ جا قبول نشدم چون مجازی نزده بودم

zara22
جمعه 26 شهریور 1389, 19:24 عصر
من رتبه 560 توی هوش شدم درصدام هم ایناست:
زبان 15
ریاضی:31
مشترک:23
تخصصی هوش:20
ولی جایی قبول نشدم. باتوجه به این که دوستمون با رتبه 492 شبانه دانشگاه کرمان قبول شدن به احتمال زیاد اگه من شبانه کرمان رو هم می زدم بازم قبول نمی شدم. من همه دانشگاه ها رو به جز کرمان و غیر انتفاعی تبریز روزانه و شبانه زده بودم.