PDA

View Full Version : خطا در هنگام اجرای برنامه

yaghoobi
یک شنبه 07 شهریور 1389, 08:40 صبح
سلام دوستان
آقا من یه سایتی طراحی کردم تو محیط DotNet اجرا میشه و مشکلی نداره ولی پس از اینکه تو iis نصبش کردم با Erorr زیر مواجه میشم
Login failed for user 'YAGHOOBI\ASPNET'.

خیلی جستجو کردم و جواب های زیادی پیدا کردم ولی هیچ کدوم کامل نبود اگه ممکنه یه جوونمرد پیدا بشه و کامل بگه چیکار باید بکنم

daffy_duck376
یک شنبه 07 شهریور 1389, 10:16 صبح
سلام دوستان
آقا من یه سایتی طراحی کردم تو محیط DotNet اجرا میشه و مشکلی نداره ولی پس از اینکه تو iis نصبش کردم با Erorr زیر مواجه میشم
Login failed for user 'YAGHOOBI\ASPNET'.

خیلی جستجو کردم و جواب های زیادی پیدا کردم ولی هیچ کدوم کامل نبود اگه ممکنه یه جوونمرد پیدا بشه و کامل بگه چیکار باید بکنم
اگر از ديتابيس اسفاده كردي مشكلت كانكشن استرينگت هست

ASPX
یک شنبه 07 شهریور 1389, 10:27 صبح
اگه رو سيستم خودت داري چك ميكني يه user جديد تو ويندوز بساز با اون بالا بيا و بعد چك كن! احمقانه است ولي گاهي اوقات جواب ميده!

yaghoobi
یک شنبه 07 شهریور 1389, 14:08 عصر
کارهائی که فرمودید انجام دادم متاسفانه مشکل برطرف نشد
من خودم شخصا فکر میکنم یه دونه user جدید تو sql باید تعریف کنم یا یه Role جدید تو sql تعریف کنم منتها بلد نیستم
اگه میتونید یه کمکی بکنید
--------------------
SqlConnection Con = new SqlConnection("Data Source=172.20.126.68;Initial Catalog=Rating;Integrated Security=True");

گفتم connectionString رو بزارم شاید شماها یه چیزی متوجه بشید

daffy_duck376
دوشنبه 08 شهریور 1389, 05:46 صبح
SqlConnection Con = new SqlConnection("Data Source=172.20.126.68;Initial Catalog=Rating;Integrated Security=True");

گفتم connectionString رو بزارم شاید شماها یه چیزی متوجه بشید
<add name="DATAConnectionString" connectionString="Data Source=SERVER;Initial Catalog=DATA;Persist Security Info=True;User ID=user_name;Password=password" providerName="System.Data.SqlClient"/>