PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن log in برای برنامه

elec645
یک شنبه 07 شهریور 1389, 11:12 صبح
سلام خدمت دوستان :قلب:
من می خوام یه برنامه بویسم که برای ورود یک log in داشته باشه که طرف با یوزر نیم و پسورد خاص وارد بشه، همچنین می خوام با توجه به یوزر سطح دسترسی متفاوتی داشته باشم . اگه یکه مثال بذارید ممنون میشم. چطوری میشه یوزر نیم و پسورد رو ذخیره کرد تا بعدا ازش استفاده کرد. :متفکر:

mmd2009
یک شنبه 07 شهریور 1389, 11:22 صبح
با سلام

به تاپیک زیر برید یک مثال هست.

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=88552&#post453304

اَرژنگ
یک شنبه 07 شهریور 1389, 11:46 صبح
سلام خدمت دوستان :قلب:
من می خوام یه برنامه بویسم که برای ورود یک log in داشته باشه که طرف با یوزر نیم و پسورد خاص وارد بشه، همچنین می خوام با توجه به یوزر سطح دسترسی متفاوتی داشته باشم . اگه یکه مثال بذارید ممنون میشم. چطوری میشه یوزر نیم و پسورد رو ذخیره کرد تا بعدا ازش استفاده کرد. :متفکر:

۱.نگهداری پسوردهایه کاربران به عهده برنامه نویس نیست، و اجازه استفاده از برنامه به عهده و مدیریت مدیر عامل شبکه است.
تعریف دسترسی سطح کاربران بازهم به توسط مدیر عامل است، در برنامه با استفاده از Profile کاربر و اینکه مدیر عامل سطح دسترسی را برایه چه قسمتهایی و Profile هایی اعلام کرده برنامه نویسی میکنید.

group45
یک شنبه 07 شهریور 1389, 17:29 عصر
من می خوام یه برنامه بویسم که برای ورود یک log in داشته باشه که طرف با یوزر نیم و پسورد خاص وارد بشه
این توضیحات شما میگه که برنامتون نیاز به پایگاه داده داره که این خودش بحثی طولانیست. و برای کار با پایگاه تو سایت سرچ بکنید کدهای زیادی گذاشتن

همچنین می خوام با توجه به یوزر سطح دسترسی متفاوتی داشته باشم
تعیین سطح دسترسی مشترکه بین پایگاه داده و خود برنامه. مثلا اگه کارمند وارد شد منوی مربوط به ثبت و حذف رییس غیر فعال بشه. که این هم باید پیشبینی بشه تو برنامه و هم به پایگاه نیازه
حذف رییس غیر فعال بشه. که این هم باید پیشبینی بشه تو برنامه و هم به پایگاه نیازه