PDA

View Full Version : این خطا منظورش چیه

aspppsa
یک شنبه 07 شهریور 1389, 13:14 عصر
سلام(عکس خطارو گذاشتم)
قضیه از این قراره:من سایتی طراحی کردم و رویه شبکه داخلی کارخانه قرار دادم و از رویه کامپیوتر خودم که سایتو روش طراحی کردم iis راه اندازی کردم و......
و IPکامپیوترمو به هر کامپیوتر داخل شبکه میدم سایت بالا میادو هیچ مشکلی نداره ولی وقتی داخل صفحه مدیریت میشم ومیخام خبری را ویرایش یا درج یا حذف کنم از وب کانفیگم ایراد میگیره در صورتی که وقتی نرم افزاره visual stadio را باز میکنم وپروژه را اجرا میکنم و وارد صفحه مدیریت میشم هر تغییری بدم هیچ ایرادی نمیگیره و همه چیز درست کار میده. من احتمال میدم ایراد از connection stringam باشه نمیدونم چیو باید تغییر بدم وقتی سایتو رویه شبکه داخلی میزارم.من بانکم را از sql کامپرس شده خوده محیط ویژوال استادیو استفاده کردم.خواهش میکنم یکی به فریادم برسه.

amirjalili
یک شنبه 07 شهریور 1389, 13:52 عصر
شما باید به هر دو فایل MDF و LDF اجازه read , write رو بدید و همچنین ممکنه در فولدری که این فایل ها موجوده اجازه read & write رو نداشته باشید. این permission ها رو باید بهش بدید.
نهایتا کار های زیر را انجام دهید :

1: مطمئن بشید که فولدر app-data یا هر دایرکتوری که فایل های دیتابیس شما در اون قرار داره روی read-only ست نشده باشه.
2: برای هر روی user های aspnet , NETWORK SERVICE در قسمت permission ها کنترل modify رو تیک بزنید.
3: برای refresh شدن permission ها iisreset رو run کنید .

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :
http://forums.asp.net/p/889653/941457.aspx

aminghaderi
یک شنبه 07 شهریور 1389, 15:07 عصر
سلام(عکس خطارو گذاشتم)
قضیه از این قراره:من سایتی طراحی کردم و رویه شبکه داخلی کارخانه قرار دادم و از رویه کامپیوتر خودم که سایتو روش طراحی کردم iis راه اندازی کردم و......
و IPکامپیوترمو به هر کامپیوتر داخل شبکه میدم سایت بالا میادو هیچ مشکلی نداره ولی وقتی داخل صفحه مدیریت میشم ومیخام خبری را ویرایش یا درج یا حذف کنم از وب کانفیگم ایراد میگیره در صورتی که وقتی نرم افزاره visual stadio را باز میکنم وپروژه را اجرا میکنم و وارد صفحه مدیریت میشم هر تغییری بدم هیچ ایرادی نمیگیره و همه چیز درست کار میده. من احتمال میدم ایراد از connection stringam باشه نمیدونم چیو باید تغییر بدم وقتی سایتو رویه شبکه داخلی میزارم.من بانکم را از sql کامپرس شده خوده محیط ویژوال استادیو استفاده کردم.خواهش میکنم یکی به فریادم برسه.
شما از SQLExpres خود ویژوال استفاده کردین؟؟ برنامه تحت وب؟!
به نظرم من مشکلتون 99% مربوط به اون می شه ، از دیتاهاتون بکاب بگیرید یا جداولتون رو Detach کنید و یه SqlServer (با ورژنی که داری کارمی کنی 2005 یا 2008) نسخه Enterprise رو روی سرور (همون سیستمی که شبیه سرور درستش کردید) نصب کنید و دیتابیستون رو اونجا Atach کنید ، احتمالا مشکلتون حل خواهد شد.
دقت داشته باشید ، قبل استفاده کلاینت ها سرور باید روشن شده باشه (که معمولا اصلا خاموشش نمی کنند.).

موفق باشی.

aspppsa
سه شنبه 09 شهریور 1389, 09:31 صبح
سلام
اینکارو هم کردم ولی بازم نشد من دیتابیسمو داخل sql2005 .اتچ کردم ولی باز هم جواب نگرفتم دیتابیسمو attach کردمو رشته ارتباتمو عوض کردم ولی بازم جوابی نگرفتم.البته من از visual stadio 2008 استفاده کردم و بانکمو با sqlserver2005 اتچ کردم.
فقط دیتابیسمو attach کنم کافیه یا باید کاره دیگه هم بکنم؟

aminghaderi
سه شنبه 09 شهریور 1389, 15:30 عصر
سلام
اینکارو هم کردم ولی بازم نشد من دیتابیسمو داخل sql2005 .اتچ کردم ولی باز هم جواب نگرفتم دیتابیسمو attach کردمو رشته ارتباتمو عوض کردم ولی بازم جوابی نگرفتم.البته من از visual stadio 2008 استفاده کردم و بانکمو با sqlserver2005 اتچ کردم.
فقط دیتابیسمو attach کنم کافیه یا باید کاره دیگه هم بکنم؟
دیتابیس و جداول رو داخل اسکیوال منجر می بینید؟؟
اگر می بینید ، احتمال قوی ایراد از رشته اتصالتون یا روش استفاده هست ، چون نباید مشکلی پیش بیاد ، چون من خودم کلی برنامه با sqlserver 2005 انتشار دادم.
یه سرچ داخل تالار بزنید ، از کد های نمونه (رشته اتصال نمونه) پیروی کنید ، به نظرم بهتر باشه.
در ضمن در شبکه باید انستنس اسکیوال سرور رو مشخص کنید .
یه کار خاص شما دارید انجام می دهید ، یعنی بحث شبکه هست ، طراحی وب هست ، اسکیوال هم هست.
اگر بتونید در کارتون از یه نفر که تجربه بیشتری داره استفاده کنید ، راحت تر و سریع تر به نتیجه می رسید.

موفق باشید.

aspppsa
سه شنبه 16 شهریور 1389, 16:57 عصر
مشکلم حل شد باید در کامپیوتر میزبان با کاربر networkservice کنترل فول میدادم

persian_bigboy
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 23:37 عصر
یک پرمیزن everyone به فلدر مربوطه بده ، راستی امیدوارم که sqlexpress استفاده نکرده باشی . مرسی