PDA

View Full Version : سوال: کمک فوری در مورد ایجاد گزارش کراس

yas2010
یک شنبه 07 شهریور 1389, 14:54 عصر
با سلام من میخوام یک گزارش ایجاد کنم به شکل زیر مثلا
کد رسید ......1254........... تاریخ رسید کالا.........1389........
.................................................. .................................................. ....................
. ریدف - کد کالا - نام کالا - تعداد - قیمت -
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1 1 سی دی 10 100000
2 2 فلاپی 5 120000
----------------------------تا آخر-------------------------------------------------------------

توی جدول رسید کد رسید برای هر کالا ثبت میشه من میخوا آنهایی که کد رسید یکسان دارند در یک جدول در گزارش چاپ بشه و بعد از کد بالا کد بعدی به شکل ریر چاپ شه به نوعی میشه گفت کراس ریپورت می خوام

samira2008
یک شنبه 07 شهریور 1389, 15:21 عصر
با سلام من میخوام یک گزارش ایجاد کنم به شکل زیر مثلا
کد رسید ......1254........... تاریخ رسید کالا.........1389........
.................................................. .................................................. ....................
. ریدف - کد کالا - نام کالا - تعداد - قیمت -
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1 1 سی دی 10 100000
2 2 فلاپی 5 120000
----------------------------تا آخر-------------------------------------------------------------

توی جدول رسید کد رسید برای هر کالا ثبت میشه من میخوا آنهایی که کد رسید یکسان دارند در یک جدول در گزارش چاپ بشه و بعد از کد بالا کد بعدی به شکل ریر چاپ شه به نوعی میشه گفت کراس ریپورت می خوام

ميشه يه كم واضح تر توضيح بدين و يه كم منظم تر بنويسين. در ضمن فكر ميكنم بهتر باشه اين تاپيك رو توي قسمت گزارش گيري ايجاد مي كردين

hamzehsh
یک شنبه 07 شهریور 1389, 15:33 عصر
با ويزارد كريستال ريپورت به راحتي ميشه ساخت

كوئري گزارش رو ميتوني بسازي؟

yas2010
یک شنبه 07 شهریور 1389, 16:44 عصر
مثلا ممکن به ازای یک کد رسید کالا به انبار ممکن چندین کالا وارد انبار بشه من میخوام توی هدر صفحه گزارشم کد رسید رو بنویسه و در دتایلز مربوط به این گزارش مشخصات کالاهایی که از طریق این کد وارد انبار شدن رو بیاره عین نمرات مربوط به یک دانشجو با کد دانشجویی مشخص

hamzehsh
یک شنبه 14 شهریور 1389, 10:58 صبح
اول گزارشت رو بساز بعد يك گروپ بهش اضافه كن
اينطوري هر چيزي كه توي گروپ باشه رو خودش جدا ميكنه
بعد يك جمع به همون گروپ اضافه كن