PDA

View Full Version : سوال: نمايش ركوردها به صورت ستون هاي يك روزنامه

اوبالیت به بو
دوشنبه 08 شهریور 1389, 07:29 صبح
سلام

لطفا تصاوير ضميمه شده را ببينيد.

مي خواستم بدونم چي جوري ميشه كنترل GridView رو تنظيم كرد كه مثلا شامل ستون هايي باشه و در هر ستون مثلا 12 ركورد نمايش داده بشه.
آيا اصلا اين كنترل GridView هست؟
من مي خوام در مركز صفحه وب يه همچين نمايشي رو از اخبار داشته باشم. چه كار بايد انجام بدم؟

Vahid_moghaddam
دوشنبه 08 شهریور 1389, 08:13 صبح
از دیتالیست استفاده کنید

raika17metal
دوشنبه 08 شهریور 1389, 13:33 عصر
به نظر من که 100% از GridView استفاده شده.
اما به احتمال قوی از 2 عدد GridView استفاده شده است.
شما به راحتی می تونی اطلاعات جدولتون رو مرتب کرده و بعدش تعیین کنید که 10 خبر اول در GridView1 و 10 خبر دوم در GridView2 نمایش داده بشه.

Vahid_moghaddam
دوشنبه 08 شهریور 1389, 13:42 عصر
شما به راحتی می تونی اطلاعات جدولتون رو مرتب کرده و بعدش تعیین کنید که 10 خبر اول در GridView1 و 10 خبر دوم در GridView2 نمایش داده بشه.
چرا 100% از گرید ویو استفاده شده؟

ebrahim.tabrizi
دوشنبه 08 شهریور 1389, 21:54 عصر
میشه به راحتی با GridView اینکارو انجام داد. فقط کافیه که Grid رو ببری به حالت EditTemplate و در اون حالت یه Table با 6 سطر قرار بدی و مقادیری که میخوای نمایش بدی رو به Label ها Bind کنی.
درضمن حالت AllowPageing رو با مقدار True ست کن

Vahid_moghaddam
دوشنبه 08 شهریور 1389, 22:57 عصر
استفاده از GridView برای این مورد جالب نیست. اگه ده تا ستون شد چی؟
روش خوب استفاده از DataList و تنظیم Repeated Column هست.

اوبالیت به بو
سه شنبه 09 شهریور 1389, 16:19 عصر

میشه به راحتی با GridView اینکارو انجام داد. فقط کافیه که Grid رو ببری به حالت EditTemplate و در اون حالت یه Table با 6 سطر قرار بدی و مقادیری که میخوای نمایش بدی رو به Label ها Bind کنی.
درضمن حالت AllowPageing رو با مقدار True ست کن
اي آقا چه كاريه.

يك DataList روي صفحه قرار بدبد، روي فلش كنار كنترل كليك كنيد و بريد قسمت Property Builder و بعد در قسمت General قسمت Column رو مقدار دهي كنيد و بعد الي ماجرا...

از دیتالیست استفاده کنید
متشكر