PDA

View Full Version : سوال: ساخت فیلم با چسباندن عکس!

Saman_12
دوشنبه 08 شهریور 1389, 10:49 صبح
سلام دوستان.
از عنوانش دیگه خیلی ضایع هست.
من چند تا عکس دارم می خوام اون ها رو به هم بچسبونم و بعد هم به صورت فیلم خروجی ازشون بگیرم.(به طور مثال هر عکس رو 1 _3 ثانیه نمایش بده.)
خلاصه اش میشه من می خوام با چند تا عکس فیلم بسازم همین کاری که برنامه های ساخت تصاویر Gif می کنن.(البته با فرمت فیلم با شه بهتره.):لبخند:
از دوستان اگه کسی میدونه چجوری میشه این کار رو کرد بگه خیلی عالی میشه!:قلب:
باتشکر.

Shosbi.com
دوشنبه 08 شهریور 1389, 14:25 عصر
منظورت اینه میخوای چندتا عکسو تبدیل به فیلم کنی؟

Saman_12
دوشنبه 08 شهریور 1389, 14:38 عصر
دوست عزیز دقیقا منظورم همینه مثل برنامه های جاوا یا سیمبین موجود در گوشی ها یا برنامه های موجود برای ویندوز البته به زبان VB.NET (مگه شما چیزی به جزء این از نوشته های من متوجه شدید ؟):تشویق:
اگه کدی راهی چیزی دارید بزارید ممنونتون میشم!:قلب:

Artisoft
دوشنبه 08 شهریور 1389, 16:34 عصر
سلام دوست عزیز.
CodeProject و Msdn رو بگرد. حتما چیزی پیدا می کنی. منم پیدا کردن واست میذارمش.

hero4000
سه شنبه 09 شهریور 1389, 08:37 صبح
دوست عزيز در مورد اين کاري که ميخواي بکني خوب فکر کردي

وقتي شما اون عکسها رو به فيلم تبديل ميکني حجم فايلت خيلي بالا ميره آخه شما اگه هر 10 ثانيه يکبار هم اونا رو عوض کني بازم فايل فيلم بايد هر ثانيه چند بار اون رو نمايش بده ( البته تنظيمات کيفيت فيلم اين زمان رو کمي به تاخير ميندازه ) ولي بازم حجم فايل بالا ميره ( البته بعضي از استانداردها مثل 3gp,Divix هم هستند که به تغييرات عکسها نگاه ميکنن و فقط اونارو توي فايل مينويسن ولي بازم نسبت به فايلهاي Gif حجم خيلي خيلي بيشتري دارن)

محسن شامحمدی
سه شنبه 09 شهریور 1389, 09:26 صبح
سامان جان من یک سورس دارم دقیقا واسه همین کاری که تو می خوای اینجا واست می ذارم .
این سورس یک تعداد عکس از کاربر می گیره و در پایان یک فایل با پسوند Avi می ده.
فقط تنها مشکلش اینه که به زبان vb6 هستش.
ولی می تونی از روش خیلی چیزا یاد بگیری

Saman_12
سه شنبه 09 شهریور 1389, 09:41 صبح
سامان جان من یک سورس دارم دقیقا واسه همین کاری که تو می خوای اینجا واست می ذارم .
این سورس یک تعداد عکس از کاربر می گیره و در پایان یک فایل با پسوند Avi می ده.
فقط تنها مشکلش اینه که به زبان vb6 هستش.
ولی می تونی از روش خیلی چیزا یاد بگیری
خیلی ممنون .:قلب:
یک چیزایی فهمیدم اما نه همه چیز رو.(حالا اینو بی خیال این چی کار می کنه که دکمه بستن رو نشون نمیده این دکمه وجود داره اما نشونش نمیده؟):کف:
دوستان از زحمات همتون ممنونم حالا اگه برای ساخت GIF هم چیزی بود بزارید نور الا نور میشه!!:قلب::قلب:

محسن شامحمدی
سه شنبه 09 شهریور 1389, 09:59 صبح
حالا اینو بی خیال این چی کار می کنه که دکمه بستن رو نشون نمیده این دکمه وجود داره اما نشونش نمیده؟

سادست
توی وی بی 6 فرم ها خاصیتی دارن به نام Control Box که اگر اون رو false کنی دیگه اون 3 تا دکمه بالا نشون داده نمیشن(بستن - بزرگ کردن و کمینه کردن)
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=55085&stc=1&d=1283238051