PDA

View Full Version : سوال: اشکال در کدنویسی و فیلتر بعضی فیلدها

jack007
دوشنبه 08 شهریور 1389, 11:16 صبح
سلام خدمت دوستان عزیز
تو برنامه ای که پیوست کردم یه فرم وجود داره بنام village . این فرم از نوع tabullar .
توی این فرم روبه روی هر رکورد یه باتوم گذاشتم تا ریپرت همون رکورد رو نشون کاربر بده
و پشت اون این کد زیر رو نوشتم ولی درست اجرا نمی شه و تمام رکورد ها رو آماده پرینت می کنه .مشکل کد چیه و چطوری از یه رکورد فقط ریپرت همون رکورد رو نشون بده؟

Dim stDocName As String
Dim stlinkcriteria As String

stDocName = "village"
stlinkcriteria = "[datesample]=" & Me![datesample]
DoCmd.OpenReport stDocName, acViewPreview, stlinkcriteria

Exit_Command19_Click:
Exit Sub

Err_Command19_Click:
MsgBox Err.Description
Resume Exit_Command19_Click

بسیار سپاس گذار:لبخندساده::لبخندساده:

linktaz
دوشنبه 08 شهریور 1389, 12:17 عصر
سلام دوست عزیز.
فکر کنم این نمونه مشکلتون رو حل کنه.
موفق باشید

jack007
دوشنبه 08 شهریور 1389, 12:55 عصر
با تشکر از توجهتون ..
ولی مشکل من حل نشد . در برنامه جنابعالی دقیقا همون کدی رو که من نوشتم آورده پس دلیل عدم اجرای کد من چیه ؟
علاوه بر اون در برنامه شما کاربر باید ازقسمت رکورد ناویگشن به رکوردی که کخواد بره و بعد دستور چاپ رو بزنه ولی اگه مثل فرم من حالت tabullar داشته باشه علاوه بر دیدن تمام رکوردها می تونه رکورد دلخواه رو چاپ کنه ؟
دوستان لطفا کمک کنییییییییییییید.......

alirezabahrami
دوشنبه 08 شهریور 1389, 13:55 عصر
با تشکر از توجهتون ..
ولی مشکل من حل نشد . در برنامه جنابعالی دقیقا همون کدی رو که من نوشتم آورده پس دلیل عدم اجرای کد من چیه ؟
علاوه بر اون در برنامه شما کاربر باید ازقسمت رکورد ناویگشن به رکوردی که کخواد بره و بعد دستور چاپ رو بزنه ولی اگه مثل فرم من حالت tabullar داشته باشه علاوه بر دیدن تمام رکوردها می تونه رکورد دلخواه رو چاپ کنه ؟
دوستان لطفا کمک کنییییییییییییید.......
سلام
نمونه اصلاح شده خودت را ببين !
انشاءالله مشكل برطرف شده باشد
التماس دعا

jack007
سه شنبه 09 شهریور 1389, 09:49 صبح
با سپاس فراوان از آقای alirezabahrami (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=90573) و سایر دوستان

مرسی مشکلم حل شد ولی می خواستم محبت کنید یه توضیحی راجع به این کدی که نوشتید بدید بخصوص 2 پارامتر زیر
& Dimvarselect
fopenreport

alirezabahrami
سه شنبه 09 شهریور 1389, 10:31 صبح
با سپاس فراوان از آقای alirezabahrami (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=90573) و سایر دوستان

مرسی مشکلم حل شد ولی می خواستم محبت کنید یه توضیحی راجع به این کدی که نوشتید بدید بخصوص 2 پارامتر زیر

& Dimvarselect

fopenreport

سلام
نياز به كد هاي فوق نيست كه باعث سردرگمي ات شود ؛ بجاي كد هاي فوق در رخداد كليك كمند باتن فقط كد هاي زير را وارد كن و كدهاي قبلي را حذف كن!

stDocName = "village"
DoCmd.OpenReport stDocName, acViewPreview, wherecondition:="id = " & Me!ID

موفق باشيد