PDA

View Full Version : دسترسی به مقدار div تعریف شده در مستر پیج در فرن های فرزند

aspismylove
دوشنبه 08 شهریور 1389, 17:11 عصر
سلام خسته نباشید

ببخشید من یک مشکل برام پیش اومده و اون هم اینه که من یک DIV توی مستر پیج ساختم و بهش background-image دادم و یک عکس ..

و حالا میخام که در صفحات فرزند همون DIV که هست باشه ولی فقط همون background-image تغییر بدم یعنی توی عر صفحه همون عکسی رو که من میگم نمایش بده

ممنون

yosefi_hossein
دوشنبه 08 شهریور 1389, 17:22 عصر
سلام برای این کار اول باید runat رو مساوی server قراربدی بعد تو فرمهای فرزند از طریق style عکست رو تغییر بدی

aspismylove
سه شنبه 09 شهریور 1389, 15:17 عصر
سلام برای این کار اول باید runat رو مساوی server قراربدی بعد تو فرمهای فرزند از طریق style عکست رو تغییر بدی

ببینید من الان اون و runat=server کردم توی مستر پیج !!

حالا مثلا توی صفحه aboutus.aspx چطوری background-image رو به اون عکسی که میخام تغییر عکس بدم ؟؟؟؟؟؟؟

:متفکر::متفکر::متفکر:

yosefi_hossein
سه شنبه 09 شهریور 1389, 15:34 عصر
id دیو داخل مستر پیچ رو بنویس با استفاده از style وخاصیت background image عکش رو عوض کن

raika17metal
سه شنبه 09 شهریور 1389, 15:40 عصر
اولا که اصلا از Div استفاده نکن.
تا Table هستش چرا Div؟
به نظر من شما نباید توی مستر پیج مواردی که میخواد تغییر کنه رو قرار بدید به جاش می تونید یه Content Place Holder بذارید و توی صفحه مورد نظر کارهاتون رو انجام بدید

aspismylove
سه شنبه 09 شهریور 1389, 15:46 عصر
اولا که اصلا از Div استفاده نکن.
تا Table هستش چرا Div؟
به نظر من شما نباید توی مستر پیج مواردی که میخواد تغییر کنه رو قرار بدید به جاش می تونید یه Content Place Holder بذارید و توی صفحه مورد نظر کارهاتون رو انجام بدید
استادم میگه از جدول استفاده نکن دایو همیشه استفاده کن

نمیخام که Content Place Holder بزارم :اشتباه::اشتباه:

yosefi_hossein
سه شنبه 09 شهریور 1389, 15:57 عصر
استفاده از جدول به مراتب کارایی کمتری نسبت به div داره چون پردازشها رو از درونی ترین سلول شروع میکنه درضمن الان دیگه بهتره جدول رو فراموش کنیم و فقط table less طراحی کنیم یعنی با DIV:بامزه: