PDA

View Full Version : برنامه از روی کامپیوتر خودمان اجرا شده یا از روی کامپیوتری در شبکه

nazemmazem
دوشنبه 08 شهریور 1389, 23:13 عصر
سلام
راهی به نظرتان میرسد که بدانیم برنامه ای که اجرا شده از روی کامپیوتر خودمان است یا از کامپیوتری در شبکه؟

ali190
سه شنبه 09 شهریور 1389, 00:28 صبح
این چه ربطی به اکسس داره؟

nazemmazem
سه شنبه 09 شهریور 1389, 09:39 صبح
این چه ربطی به اکسس داره؟
خود برنامه اکسس را میگویم. من یک برنامه اکسس را توی شبکه و روی سیستم یکی از کاربرها به اشتراک گذاشته ام
چند کاربر برنامه را باز میکنند و کار میکنند
حالا میخواهم بدانم راهی هست که بدانم کدام دارند از روی شبکه کار میکنند و کدام یکی لوکال؟

abas1388
سه شنبه 09 شهریور 1389, 11:23 صبح
خود برنامه اکسس را میگویم. من یک برنامه اکسس را توی شبکه و روی سیستم یکی از کاربرها به اشتراک گذاشته ام
چند کاربر برنامه را باز میکنند و کار میکنند
حالا میخواهم بدانم راهی هست که بدانم کدام دارند از روی شبکه کار میکنند و کدام یکی لوکال؟
سلام
در پست هاي جناب آقاي قرباني(مدير محترم بخش) جستجو كن . فكر كنم ايشان نمونه اي تحت عنوان كاربران حاضر در شبكه ارائه نموده اند.
موفق باشيد

nazemmazem
سه شنبه 09 شهریور 1389, 12:18 عصر
سلام
در پست هاي جناب آقاي قرباني(مدير محترم بخش) جستجو كن . فكر كنم ايشان نمونه اي تحت عنوان كاربران حاضر در شبكه ارائه نموده اند.
موفق باشيد
lسلام
مرسی
ولی من کاربران حاضر در شبکه را نمیخواهم
فقط میخواهم بدانم میشود فهمید این برنامه اکسسی که اجرا شده از روی کامیپوتر خود شخص است یا از روی کامیپوتری در شبکه
به هر حال مرسی

nazemmazem
جمعه 12 شهریور 1389, 00:17 صبح
لطفا اگر راه حلی به ذهنتان میرسد کمکم کنید

ali190
جمعه 12 شهریور 1389, 00:20 صبح
سلام
توضیحی که میدی کافی نیست؟
زمانیکه فایل اکسس رو تو شبکه گذاشتی دیگه local چه معنی میده؟
وقتی تو شبکه ذاشتی خوب همه اون رو از شبکه اجرا میکنند دیگه
توضیحاتت کافی نیست
موفق باشی

nazemmazem
جمعه 12 شهریور 1389, 09:48 صبح
سلام
توضیحی که میدی کافی نیست؟
زمانیکه فایل اکسس رو تو شبکه گذاشتی دیگه local چه معنی میده؟
وقتی تو شبکه ذاشتی خوب همه اون رو از شبکه اجرا میکنند دیگه
توضیحاتت کافی نیست
موفق باشی
من فایل اکسس رو روی کامپیوتر یک نفر از کاربرها گذاشتم و او فولدر رو برای همه به اشتراک گذاشتم .
حالا میخوام وقتی که از روی اون کامپیوتر کسی برنامه رو باز کرد یک سری کد اجرا بشه
میشه تشخیص داد همچین چیزی رو؟

smderfan
جمعه 12 شهریور 1389, 11:22 صبح
سلام
شما مي تونيد IP سيستم مورد نظر را شاخص قرار بديد و در زماني كه IP سيستم مورد نظر كنترل شد كد مربوطه اجرا شود.

ali190
جمعه 12 شهریور 1389, 11:29 صبح
با اینکه منظورت رو بازم نگرفتم و دلیل این کارت رو هم نمویدونم ولی به نظرم میتونی از نام کاربری سیستم اون شخص استفاده کنی یا آدرس ip که اگر مثلاً شخصی با فلان نام کاربری برنامه رو اجرا کرد فلان کد هم اجرا بشه.

nazemmazem
جمعه 12 شهریور 1389, 14:22 عصر
با اینکه منظورت رو بازم نگرفتم و دلیل این کارت رو هم نمویدونم ولی به نظرم میتونی از نام کاربری سیستم اون شخص استفاده کنی یا آدرس ip که اگر مثلاً شخصی با فلان نام کاربری برنامه رو اجرا کرد فلان کد هم اجرا بشه.
مرسی از توجهت
ببینید دوست عزیز
طبیعتا برای اینکه کاربرهای دیگه سیستم بتونن با برنامه کار کنن باید یک فولدر به اشتراک گذاشته باشه و باید دسترسی نوشتنی و خواندنی داشته باشن
من چند تا فایل کنار این برنامه دارم که ممکنه بتونن بقیه پاکش کنن
خوب اگه من بتونم تشخیص بدم که این برنامه از روی کامپیوتری که برنامه روشه اجرا شده میتونم چک کنم اون چند تا فایل وجود داره یا نه
و اگه وجود نداشت از مسیری توی کامپیوتر بگم کپی کنه توی اون فولدر
آی پی و یوزر نیم به کار نمیاد چون ممکنه اصلا برنامه رو من نصب نکنم و خود کاربر بخواد روی کامپیوترش بذاره
یوزر نیم هم نه چون ممکنه از یک کامپیوتر دیگه بخواد لوگین کنه
کل چیزی که میخوام بگم اینه که راهی وجود داشته باشه که بتونم تشخیص بدم برنامه اکسسی که اجرا شده روی همون کامپیوتره یا از روی کامپیوتر دیگه ای اجرا شده
نمیدونم این دفعه تونستم منظورم رو برسونم یا نه