PDA

View Full Version : مشکل اجرای Rad Studio

php_qq
سه شنبه 09 شهریور 1389, 00:45 صبح
سلام به همگی
Rad Studio مثل همیشه کار میکرد یه روز اومدم Rad Studio رو بازش کنم دیدم به رجیستر شدن گیر میده یه کرک تو سی دی بود زدیم کرک شه! دیگه حالا تا Rad Studio رو تا اجرا می کنم سریع خودشو می بنده. دوباره پاک کردم و دوباره نصب! دیگه درست نشد که نشد! حتی دریغ از 30 روز! :عصبانی++: الان چیکار کنم مشکل حل میشه به نظرتون؟ چون نه می تونم ویندوز بریزم نه کامپیوتر دیگه در دسترس هستش! کلی هم کار دارم :اشتباه:
مرسی از همه :گیج:

vcldeveloper
سه شنبه 09 شهریور 1389, 01:52 صبح
از Delphi Distiller استفاده کنید، و گزینه مربوط به Clear all Embarcadero licenses را کلیک کنید. سپس با همون برنامه، دلفی رو کرک کنید (از طریق فعال کردن چک باکس مربوطه با عنوان Remove Delphi 2010 license...).
برنامه Delphi Distiller اگر در سی دی نصب تون نیست، می تونید با یک جستجو، آن را در اینترنت پیدا کنید. دقت کنید که آخرین نسخه آن (نسخه 1.85 یا بالاتر) را دریافت کنید.

hedi
سه شنبه 09 شهریور 1389, 01:54 صبح
سلام دوست گرامی
نسخه های کرکی همان نسخه های Trial می باشند وقتی شما آن را کرک می کنید فایلی که در مسیری ذخیره شده که عملیات Register را چک می کند عملا مورد محاسبه قرار نمی گیرد ولی حتی اگر کوچکترین ACT ی باعث شود که عملیات آن فایل از سر گرفته شود دیگر اگر 100 بار Crack کنید هیچ تاثیری ندارد شما باید ابتدا Delphi را Unistall کنید و بعد به مسیرهای زیر بروید :
C:\Documents and Settings\User\Application Data
C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
در این جا هر پوشه ای که CodeGear و Embarcadero و RAD Studio است را حذف کنید حتی یکسری از پوشه هایی را که نام هایی به این صورت دارند {01F2D2DE-8BA7-41BD-8001-3CD11C14BA7F} و حاوی فایل های Setup دلفی هستند را پاک کنید.
و برای حصول اطمینان کافی در مسیر درایو نام این دو پوشه را Search و هرچی بود حذف کنید
این از عملیات فایلی بعد دلفی را نصب کنید اگر دلفی را نصب کردید و مجددا خودش را بست باید دلفی را با نرم افزار Your Unistaller 2010 و به صورت Super Mode آن را Unistall کنید تا احیانا کلید هایی که در Registery فعال گردیده از بین بروند و برای اطمینان کافی تر بعد از این عملیات از یک نرم افزار برای پاکسازی Registery استفاده کنید. و بعد مجددا پوشه ها را از مسیر ها حذف کنید و دوباره دلفی را نصب کنید اگر دوباره هم بالا نیامد احتمالا دیگر آن Crack تاثیر گذار نبوده و یا باید از Crack دیگری استفاده کنید یا این که در نهایت مجددا دلفی را Unistall کرده و سراغ آخرین راه بروید که آن استفاده از System Restore است و سیستم را به چند روز قبل بازگردانید باید در نهایت بالا بیاید اگر دیگه بالا نیامد هر طبقه ای که هستید در پنجره را باز کنید و سیستم را پایین پرت کنید چون تمام این کارها خودش به اندازه یک ویندوز ریختن زمانبر است. امیدوارم این ترفندها کارآمد واقع شود چون من خودم هم یک بار دچار چنین مشکلاتی شدم ولی با این روشها مشکل را برطرف کردم

vcldeveloper
سه شنبه 09 شهریور 1389, 02:31 صبح
نسخه های کرکی همان نسخه های Trial می باشند وقتی شما آن را کرک می کنید فایلی که در مسیری ذخیره شده که عملیات Register را چک می کند عملا مورد محاسبه قرار نمی گیرد ولی حتی اگر کوچکترین ACT ی باعث شود که عملیات آن فایل از سر گرفته شود دیگر اگر 100 بار Crack کنید هیچ تاثیری ندارد شما باید ابتدا Delphi را Unistall کنید و بعد به مسیرهای زیر بروید
نیازی به طی کردن این مراحل توسط خودِ کاربر نیست. همانطور که در پست قبلی توضیح دادم، Delphi Distiller خودش به درستی اطلاعات مربوط به Registration قبلی دلفی را از روی سیستم کاربر پاک میکنه.

php_qq
سه شنبه 09 شهریور 1389, 04:04 صبح
مرسی از جواب ها :لبخندساده: من Delphi Distiller رو اجرا کردم و دکمه Clear All Embarcadero Licenses رو زدم ولی بعدش نفهمیدم چیکار کنم یعنی Remove Delphi 2010 license ... غیرفعال هستش نمی زاره تیک بزنم :گیج:

vcldeveloper
سه شنبه 09 شهریور 1389, 20:20 عصر
یعنی Remove Delphi 2010 license ... غیرفعال هستش نمی زاره تیک بزنم
دو تا گزینه Remove داره که یکی برای نسخه اولیه دلفی 2010 هست، و اون یکی برای نسخه آپدیت شده (آپدیت 4 و 5) از دلفی 2010. به تناسب اینکه کدوم نسخه روی سیستم تون نصب باشه، گزینه مربوطه غیر فعال میشه. اگر دو گزینه را ندارید، پس دارید از نسخه ایی قدیمی تر از 1.85 استفاده می کنید.

اگر به هر دلیلی امکان کرک با خودِ Distiller رو نداشتید، بعد از حذف اطلاعات Registration، می تونید از همون کرک قبلی تون هم استفاده کنید.

moha_k
چهارشنبه 10 شهریور 1389, 18:18 عصر
سلام دوستان عزیز من دلفی 2010 را مدتی داشتم اما یادم رفت کرک کنم تا اینکه محدودیتش به پایان رسید و الان هر بار می خوام اجراش کنم این را میزنه از کرک و Distiller و هرچی استفاده می کنم نمیشه و میره تو این سایت ولی سایتش هم نمیاد http://installers.codegear.com/tamper?Version=14.0.3615.26342&Code=00409118

Delphi7_love
جمعه 12 شهریور 1389, 12:17 عصر
سلام من قبلا با دلفی 7 کار می کردم حالا می خوام با 2010 کار کنم
یه سی دی گرفتم بالاش نوشته دلفی 2010 همراه با نسخه های 3،4،5،6،7،8
حالا وقتی نصب میشه در all program یه پوشه با نام delphi perism میاد که داخل اون یه آیکن هست با نام delphi perism in visual studio 2008
آیا دلفی پریسم همون دلفی 2010 هست یا من اشتباه گرفتم ؟
برای کرک شدن طبق آموزش داخل سی دی یه فایل به نام import.slip هست که وقتی اونو انتخاب می کنم میگه اکتیو انتخاب شده درست نیست
لطفا کمک کنید

حمید محمودی
جمعه 12 شهریور 1389, 13:15 عصر
آیا دلفی پریسم همون دلفی 2010 هست یا من اشتباه گرفتم ؟

Delphi Prism نسخه دات نت دلفی هست.

Delphi7_love
جمعه 12 شهریور 1389, 13:29 عصر
چه پکی رو باید بگیرم ؟
ممنون

vcldeveloper
جمعه 12 شهریور 1389, 20:20 عصر
چه پکی رو باید بگیرم ؟
RAD Studio 2010 که خودش شامل Delphi 2010 و C++ Builder 2010 هست.