PDA

View Full Version : سوال: راهی برای شکار لینک در Browser ؟

Argonod
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 21:02 عصر
با سلام خدمت اساتید گرامی

آیا راهی وجود داره که بتونیم یک لینک رو از یک Browser بکشیم بیرون؟

مثال:
فرض کنید من از Mozilla یا IE استفاده میکنم. نظرم اینه که وقتی یک وب سایت خاص(که میتونه با تایپ کردن و یا کپی پیست کردن) در این Browser ها باز میشه را توسط برنامه شناسایی کنم.

پیشاپیش ممنون

flash118
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 21:25 عصر
با سلام خدمت اساتید گرامی

آیا راهی وجود داره که بتونیم یک لینک رو از یک Browser بکشیم بیرون؟

مثال:
فرض کنید من از Mozilla یا IE استفاده میکنم. نظرم اینه که وقتی یک وب سایت خاص(که میتونه با تایپ کردن و یا کپی پیست کردن) در این Browser ها باز میشه را توسط برنامه شناسایی کنم.

پیشاپیش ممنون

دوست عزيز با سلام بله چند راه پيش روتون هست با توجه به اين كه كل داده ها در سيستم كلاينت يا سرويس گيرنده تفصير مي شه شما مي تونيد با استفاده كوكي هاي ايجاد شده كمك بگيري اما بعضي از سايت ها هستن هستن كه از تكنيك هاي بهتري كه امكان نفوذ با كوكي نمي دهند مثل SSL خوب راه جل اين هم مي تونيد از cash خود ويندوز كم بگيريد و هم مطمئن تر هست و هم درصد رسيد به پاسخ بالاست اما يه عيب داره كه ممكنه جستجو و يافتنش زمان بر باشه ولي اين رو هم ميتونيد با انتخاب يه الگوريتم مناسب جستحو بهينه كنيد
البته من براي گرفتن whoise و dic كردن امتحان كردم جواب گرفتم ولي تابحال براي نمونه مثل سئوال شما انتخاب نكردم
اميدوارم به جواب بررسي ولي اگه راه رو درست بريد 98% عملي هست فعلا تا بعد
ياجق دوست عزيز:خجالت:

Argonod
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 22:32 عصر
ممنون Flash جان
راه حلی که شما ارائه کردید میتونه خیلی کاربردی باشه.
اما مشکل در جای دیگه ای هست. شاید تقصیر من بود که مثال رو کامل بیان نکردم.

قصد من اینه که وقتی یک وب سایت مشخص باز شد(که توسط برنامه باید شناسایی بشه کدوم وب سایت) بعد، در صفحه باز شده باید یک سری کلمات خاص از اون وب سایت توسط برنامه جستجو بشه و یک سری نتایج رو نشان بده.

به نظر شما کوکی و کش میتونه کمک حال من باشه؟

Saeed.Masoumi
جمعه 12 شهریور 1389, 01:18 صبح
سلام
روی پورت 8080 (این برای سرور) و 80 برای کلاینت گوش وایستا پکت ها رو انالیز کن.البته نمی دونم این کار جواب می ده یا نه.ولی بالاخره وقتی کاربر یک درخواستی رو می فرسته (از طریق IE و FFOX مثلا به DNS) که یک سایتی رو باز کنه براشون باید اینو از طریق پورتی (TCP) بفرسته دیگه همون موقع می شه احتمالا داده ارسالی یا داده دریافتی رو گرفت.

flash118
جمعه 12 شهریور 1389, 05:18 صبح
دوست خوبم Argonod (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=19610) جان گفته هاي آقا سعيد هم مي تونه كاري باشه اما از نظر من راه خوبي نيست چون شما بايد براي رسيدن به ديتاي مورد نظر كلي زمان صرف كنيد اما توضيح شما در مورد اين مبحث فرض بكنيم شما همين سايت برنامه نويس رو بعنوان سايت مشخص داري و مي خواهي بدوني كه لاگين كردي قبلا توش يا نه بايد دوباره لاگين شي از نظر من اگه تو همين طيف بخواهي كار انجام بدي مطلب من مي تونه روش خوبي باشه اما نه اگر مي خواهيد براي مثال امنيت سايت و ميزان نفوذ براي سايت رو بررسي كنيد از نظر من بايد طبق گفته آقا سعيد انتخاب كنيد ولي كارهاي سادهتر رو خيلي راحتر ميتوني با همين روش بررسي بدست بياري اميدوارم كه اين بار پاسخ تكميا كننده باشه ممنون دوست عزيز پايدار باشين
يا حق

Argonod
شنبه 13 شهریور 1389, 00:32 صبح
سلام
روی پورت 8080 (این برای سرور) و 80 برای کلاینت گوش وایستا پکت ها رو انالیز کن.البته نمی دونم این کار جواب می ده یا نه.ولی بالاخره وقتی کاربر یک درخواستی رو می فرسته (از طریق IE و FFOX مثلا به DNS) که یک سایتی رو باز کنه براشون باید اینو از طریق پورتی (TCP) بفرسته دیگه همون موقع می شه احتمالا داده ارسالی یا داده دریافتی رو گرفت.

ممنونم گرامی

اما اگه کاربر از پروکسی استفاده کنه این روش جوابگو نخواهد بود.
من میخوام که حتی به محتویات(نوشتاری) یک سایت که باز شده هم دسترسی داشته باشم.

بنظرتون اصلا امکان پذیره با #C
--------------------

دوست خوبم Argonod (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=19610) جان گفته هاي آقا سعيد هم مي تونه كاري باشه اما از نظر من راه خوبي نيست چون شما بايد براي رسيدن به ديتاي مورد نظر كلي زمان صرف كنيد اما توضيح شما در مورد اين مبحث فرض بكنيم شما همين سايت برنامه نويس رو بعنوان سايت مشخص داري و مي خواهي بدوني كه لاگين كردي قبلا توش يا نه بايد دوباره لاگين شي از نظر من اگه تو همين طيف بخواهي كار انجام بدي مطلب من مي تونه روش خوبي باشه اما نه اگر مي خواهيد براي مثال امنيت سايت و ميزان نفوذ براي سايت رو بررسي كنيد از نظر من بايد طبق گفته آقا سعيد انتخاب كنيد ولي كارهاي سادهتر رو خيلي راحتر ميتوني با همين روش بررسي بدست بياري اميدوارم كه اين بار پاسخ تكميا كننده باشه ممنون دوست عزيز پايدار باشين
يا حق

دوست گرامی کوکی و کش مشکل پیدا کردن وبسایت رو حل میکنه اما مهم دسترسی به محتویات اون وبسایت هست که تو این زمینه گره گشا نیستند.
فرض کن میخوام ببینم کلمه ورزش توی اون وبسایت(در محتویات وب سایت نه در آدرسش) درج شده یا نه

Saeed.Masoumi
شنبه 13 شهریور 1389, 14:40 عصر
اما اگه کاربر از پروکسی استفاده کنه این روش جوابگو نخواهد بود.سلام
فکر نکنم ربطی به پروکسی داشته باشه.پروکسی که نمیاد توی سیستم خودت تغییری رو اعمال کنه.فوقش پروکسی هم پورت مخصوص داره که مرورگر رو روی اون ست می شه دیگه.اون پرت رو گوش وایسا.
امروز بیکار شم روی این مسئله کار می کنم.تا اینجا خودتون چه کرده اید؟بگین شاید بشه روش شما رو بست داد.

من میخوام که حتی به محتویات(نوشتاری) یک سایت که باز شده هم دسترسی داشته باشم.ببین شما فقط کافی URL سایت رو بدست بیاری بعد اونو با کنترل WebBrowser باز کنی با این کنترل می تونی به سورس صفحات دسترسی داشته باشی اما برای محتوا هم میشه یک کارایی کرد مثلا یک کار من در آوردی Send key کلید های Ctrl+A بعد هم سند کی Ctrl+C (اینو زیاد جدی نگیر مشکل:لبخند:).
اما:

بنظرتون اصلا امکان پذیره با C#‎‎‎.صد در صد
فوقش نشد باید با استفاده از API ها این کار رو کرد که با زهم با سی شارپ می شه انجامش داد.