PDA

View Full Version : طراحی ظاهر ورود به سایت

vhossein
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 22:23 عصر
چطوری طراحی کنم که اگه کاربر وارد سایت شد دیگه نشه وارد سایت شد و به جاش به کاریر خوش آمد بگم.مثل همین سایت برنامه نویس.(مشکل فقط اینه که چطوری خوش آمد گویی را دقیقا جایی نمایش بدم که قبلا کاربر وارد سایت می شده)

raziee
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 22:58 عصر
با کنترل های LoginView, LoginStatus, LoginName آشنا بشید.

vhossein
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 23:21 عصر
من کد تشخیص ورود به سایت رانوشتم و درست هم کار می کنه الان مشکلم ورود کاربر نیست میتونم ورود کاربر را هم تشخیص بدم فقط نمی دونم چطوری گزینه ورود را بردارم و به جاش خوش آمد بگم.

raziee
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 23:36 عصر
من کد تشخیص ورود به سایت رانوشتم و درست هم کار می کنه الان مشکلم ورود کاربر نیست میتونم ورود کاربر را هم تشخیص بدم فقط نمی دونم چطوری گزینه ورود را بردارم و به جاش خوش آمد بگم.
دوست من سعی کنید قبل از ارسال سوال کمی به پاسخ هایی که اعضاء سایت میدند فکر کنید و در موردشون تحقیق کنید.

با کنترل های LoginView, LoginStatus, LoginName آشنا بشید.
برای نمونه:
<asp:LoginView ID="LoginView1" runat="server">
<AnonymousTemplate>
Please Login.
</AnonymousTemplate>
<LoggedInTemplate>
Wellcome
<asp:LoginName ID="LoginName1" runat="server" />
.
</LoggedInTemplate>
<RoleGroups>
<asp:RoleGroup Roles="admin">
<ContentTemplate>
Hello Admin.
</ContentTemplate>
</asp:RoleGroup>
</RoleGroups>
</asp:LoginView>

vhossein
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 23:52 عصر
فکر کنم بد متوجه شدید
من می خوام وقتی کاربر نام کاربری و رمز را وارد کرد و وارد سایت شد دیگه تکس باکس هایی که نام ورمز می خواهند نمایش داده نشود و بجاش پیغام خوش آمد گویی گفته شود.فکر کنید 2 تا panel روی هم هستند(یکی برای ورود کاربر که شامل textbox,button است و دیگری پیغام خوش آمد گویی) که بسته به شرایط false یکی برابر visable است.مشکل اینجاست که این 2 تا را چطور روی هم قرار بدهم

raziee
جمعه 12 شهریور 1389, 00:11 صبح
فکر کنم بد متوجه شدید

من منظور شما رو متوجه شدم ولی گویا شما منظور من رو متوجه نشدید!!!

دوست من سعی کنید قبل از ارسال سوال کمی به پاسخ هایی که اعضاء سایت میدند فکر کنید و در موردشون تحقیق کنید.
====

من می خوام وقتی کاربر نام کاربری و رمز را وارد کرد و وارد سایت شد دیگه تکس باکس هایی که نام ورمز می خواهند نمایش داده نشود و بجاش پیغام خوش آمد گویی گفته شود
با استفاده از کنترل LoginView میتونید همچین کاری رو پیاده سازی کنید.

فکر کنید 2 تا panel روی هم هستند(یکی برای ورود کاربر که شامل textbox,button است و دیگری پیغام خوش آمد گویی) که بسته به شرایط false یکی برابر visable است.مشکل اینجاست که این 2 تا را چطور روی هم قرار بدهم
این شیوه که به طور کلی لغمه دور سر چرخوندنه ولی به جای 2 تا Panel میتونید یه تحقیقی در مورد نحوه ی عملکرد کنترل MultiView و View داشته باشید.
========
پیشنهاد میکنم در مورد کنترل های دات نت بیشتر تحقیق کنید.

vhossein
جمعه 12 شهریور 1389, 08:13 صبح
مرسی مشکلم با multiview , view حل شد.