PDA

View Full Version : سوال: گزارش گیری برای سایت

saba106
شنبه 13 شهریور 1389, 01:19 صبح
سلام
پروژه من چیزی شبیه facebook هست که در سطح دانشگاه پیاده سازی شده. به این صورت که استاد گروههای درسی ایجاد میکنه و دانشجوهایی که اون درس رو برداشتن میتونن تو گروه عضو شن و از طریق کامنت با استاد صحبت کنن و فایل هایی که استاد که آپلود میکنه رو دانلود کنن. برای گزارش گیری ادمین تعداد کاربران آنلاین، تعداد استادان زن و مرد، تعداد دانشجویان زن و مرد، تعداد گروه ها، پر ترافیک ترین روز و ساعت رو به ادمین نشون میده. به نظرتون چیز دیگه ای باید به ادمین نشون بده؟
لیست استادان، دانشجویان، درس ها، گروه ها، کامنت های اونها تو صفحات دیگه ای غیر گزارش گیری به ادمین نشون داده میشه و ادمین میتونه اونها رو ویرایش، حذف و اضافه کنه.

مرسی

L u k e
شنبه 13 شهریور 1389, 01:22 صبح
خیلی خوبه
خوب مشگلتون کجاست ؟
اصلا مشکلی دارین ؟

saba106
شنبه 13 شهریور 1389, 01:28 صبح
خیلی خوبه
خوب مشگلتون کجاست ؟
اصلا مشکلی دارین ؟
میخوام بدونم اینا برای گزارشگیری کافیه یا چیز دیگه باید اضافه کنم
مثلا نیازه که دوباره لیست دروس، گروه ها و ... رو تو صفحه گزارش گیری نشون بدم یا نه

aminghaderi
شنبه 13 شهریور 1389, 01:36 صبح
مثلا نیازه که دوباره لیست دروس، گروه ها و ... رو تو صفحه گزارش گیری نشون بدم یا نه
پروژه پایان نامه است دیگه؟؟؟
سر همش کنید ، بدید بره ؟! حوصله دارید ؟! :لبخند:
نه شوخی بود ، ظاهر که کامل به نظر می یاد .
موفق باشید.

Saman Hashemi
شنبه 13 شهریور 1389, 02:29 صبح
پروژه پایان نامه است دیگه؟؟؟
سر همش کنید ، بدید بره ؟! حوصله دارید ؟! :لبخند:
نه شوخی بود ، ظاهر که کامل به نظر می یاد .
موفق باشید.
:قهقهه::تشویق:

سلام
پروژه من چیزی شبیه facebook هست که در سطح دانشگاه پیاده سازی شده. به این صورت که استاد گروههای درسی ایجاد میکنه و دانشجوهایی که اون درس رو برداشتن میتونن تو گروه عضو شن و از طریق کامنت با استاد صحبت کنن و فایل هایی که استاد که آپلود میکنه رو دانلود کنن. برای گزارش گیری ادمین تعداد کاربران آنلاین، تعداد استادان زن و مرد، تعداد دانشجویان زن و مرد، تعداد گروه ها، پر ترافیک ترین روز و ساعت رو به ادمین نشون میده. به نظرتون چیز دیگه ای باید به ادمین نشون بده؟
لیست استادان، دانشجویان، درس ها، گروه ها، کامنت های اونها تو صفحات دیگه ای غیر گزارش گیری به ادمین نشون داده میشه و ادمین میتونه اونها رو ویرایش، حذف و اضافه کنه.

مرسی
این سوال برای بخش ساخت گزارش

این یکی اگه اشتباه نکنم برای بخش طراحی و تحلیل
آخر نفهمیدم مشکال کجا بود!!:کف::ناراحت:

ghomghol
یک شنبه 14 شهریور 1389, 12:29 عصر
سلام ميخواستم بدونم اين گزارش گيري هايي كه مطرح شد رو چجوري انجام ميدن ؟ منم نيازشون دارم!

saba106
یک شنبه 14 شهریور 1389, 15:12 عصر
سلام ميخواستم بدونم اين گزارش گيري هايي كه مطرح شد رو چجوري انجام ميدن ؟ منم نيازشون دارم!
همشون کوئری هستن که نتیجشون تو یه لیبل نشون داده میشه